Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:52

Catherinne No to ne, dej pokoj!!!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. února 2019 16:08

Catherinne chvíli jsem dumala nad souvislostí, pak mi došlo, že tam asi mají váhu a to myslíš.... no na hlavák, jen když fakt musím, takže se asi obejdu :-)

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 27. února 2019 16:25

Sweet Potato Tak ona ta treska je lepší varianta, buď ráda. Rozhodně se líp oblíká. Já se naopak vždycky považovala za tlustou (zpětně teda nechápu ) a myslím, že k tomu budu mít sklony, máma je oplácaná, moje ségra byla vždycky plnoštíhlý typ, už od základky a teď bych řekla, že je obézní, taková typ "Naďa Konvalinková" obě její dcery jsou taky plnoštíhlé-i když obě závodně sportují. Takže genetický kód tam asi bude :-/ 

To srovnání s Nositeli Nobelovy ceny je povedené, to si budu opakovat! :-) 

Offline Sweet Potato
Avatar
34814 příspěvků moje polička 27. února 2019 17:30

Garfie Půltreska se ale moc dobře neoblíká

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 27. února 2019 17:35

Sweet Potato No nemůžeš šaty  ale jinak pohoda....

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 27. února 2019 17:40

Jsme sice ve Cvičení doma, ale celé téma se jmenuje Péče o tělo. A to je myslím klíč k tomu, jak být spokojené bez ohledu na věk. Nechápu, proč bych měla svému tělu ubližovat, radši se se o něj starám. Myslím, že základem je fakt dobře jíst, neblbnout s dietama, ani s prasením v jídle. A nebo si občas zaprasit, ale bez výčitek. Klidně se nacpu na domácí zabíjačce, dám si to od ovaru po tlačenku. Ale kolikrát se člověk dostane na zabíjačku, aby kvůli tomu přibral? Když whiskas píše, že teď se "zase na to vrhne", a že ji přechází chuť na jídlo, když něco vidí, vůbec nechápu. Dobrý a kvalitní jidlo přece není nepřitel. Taky existují masáže, peeling těla, cvičení, protahování...Takže víc než six pack, je spokojená ženská s pružnou postavou.

Je to asi blbej příměr, ale je to, jako když máte auto. Taky mu nebudete sypat do motoru pisek :-). Dáte mu dost oleje, kvalitní benzín a občas ho pořádně naleštíte .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. února 2019 17:47

999 hezky receno.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 27. února 2019 17:57

Garfie kokony jo!!!

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. února 2019 18:14

999 To jsi napsala krásně. To vrhání se bylo myšleno spíše ve smyslu, že jsem málo a hlavně nepravidelně cvičila, což se samozřejmě projevilo a to nejen na těle, ale hlavně na celkové psychické pohodě (asi závislost ).

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 27. února 2019 18:19

Mutziputzi My, co jsme v 17ti  až 20ti lety provozovaly lehce zhýralý život, tak jsme žádnej baby fat neměly. Pětiletý mejdan.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. února 2019 18:41

Tak Betty Petiletej? 17-20? Ja mam mejdan od patnacti az dosud))

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 27. února 2019 19:06

Potrefenáhusa Jo, pravda!! 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 27. února 2019 19:13
Reakce na whiskas:

0zero7 Moc děkuju! Pokusím se všechno správně předat dál (případně bych jí tedy předala kontakt na tebe, sem ovšem nechodí). Myslím, že ona tedy moc nevaří, taže klasický oběd (tedy většinou maso bez přílohy) má v práci a večer spíše už jen ta šunka, sýr, vejce ... 

A tedy překvapuje mě, že nastartování může trvat tak dlouho, až 14 dní. Ona v tomto režimu jede druhý týden (nenechala se odradit), tedy nejpozději koncem tohoto týdne by už měla být optimističtější. Moc necvičí (hodně pracuje, nestíhá a cvičení ji ani moc nebaví), nesnídá - takže intermitten fasting , rozhodně se nepřežírá.

I mně se tvé rady hodí (jako vždy), jen já jsem ještě na keto nenajela, byť by mi to vážně prospělo .

Díky :-).

​Ok, hele ono opravdu zalezi na tom co ji a jak, nejlepsi je si to chvili nekam hazet aby si clovek zvyknul na mnozstvi a slozeni. Ja jim tak, ze mi to chutna, na to jsem moc velkej food snob a rozmazlena, abych jedla jen na pohon a jde to. Mela by taky mit nejaky vlakniny, jinak muze mit problem s travenim. A jak pise 711990  ono je snadny si pozastavit metabolismus, kdyz snizis prijem a nehejbes se. Ja kdyz jsem vyradila sach poprve, tak jsem sjela 25kg za pul roku, ale to mi bylo neco pres 20 a mela jsem co sundavat a drzela jsem to opravdu prisne, zadny alkohol atd. 

Nastartovani trva tak dlouho, jak trva telu spalit residualni cukr. Pokud si kamoska dava vino, tak ji to bude trvat dyl, hlidala bych ze zacatku ty sach do max 25g za den a mela by byt v ketoze brzo, ono taky trva, nez telo neco sunda, jak psala Mutziputzi ze zacatku je to jen zadrzovana voda. Cili odpuchnes.

A mela by mit minimalni svuj prijem nejaky. Podle bazalu atd.

Fasting na to uuuuplne strasnej vliv nema, snad je na to se do ketozy dostat, pak uz je to spis jedno, podle myho pozorovani, hladovet samozrejme dobry neni. 

711990 ono to cviceni by kamosce od whiskas i nakoplo trochu metabolismus.

S vahou to pises presne, je to naprosto nesmerodatny udaj, podle me.

whiskas vazim se max jednou za mesic nebo kdyz mi nejakej trener nakaze. Jinak cau. Nejlepsi je mereni, objem je dulezitejsi nez kolik to vazi, vazeni ti muze ovlivnit tolik faktoru... cyklus, voda v tele, sopanek, traven... to podle me nema vubec cenu.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 27. února 2019 19:15

999 no presne, proste dobrej pohon, ja vzdycky rostu, kdyz nekde reknu ze nejim cukry a lidi si pak mysli, ze se cpu slaninaou a hamburgrama bez housky haha. A ja no dneska jsem mela kvetakovou polivku a hovezi s chrestem, ehm. Uplne kazda strava se da delat dobre a blbe. Jezis tlacenka, mnnam!!!!!

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 27. února 2019 19:34
Reakce na Mutziputzi:

Tak Betty Petiletej? 17-20? Ja mam mejdan od patnacti az dosud))

​No chtěla jsem to opravit na 17-22, pak svatba, první dítě, druhý....

No a v našich pětačtyřiceti vylítly z hnízda a opět volnost.

Ale už je to jiný.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. února 2019 20:02
Reakce na 0zero7:

whiskas vazim se max jednou za mesic nebo kdyz mi nejakej trener nakaze. Jinak cau. Nejlepsi je mereni, objem je dulezitejsi nez kolik to vazi, vazeni ti muze ovlivnit tolik faktoru... cyklus, voda v tele, sopanek, traven... to podle me nema vubec cenu.

To máš naprostou pravdu. Já jsem si takhle před měsícem dala nový challenge, že si už jen dovytvaruju stehna, když už ostatní pro mě cajk a cíl byl, aby mi kalhoty, co mám po mojí štíhlé mamce z jejího "nejtlustšího" období, přestaly nepříjemně šponovat v sedě. A jen tak čistě pro sebe jsem to odhadovala na váhovej úbytek 3 kg. No a cíl dosažen a váha přitom ukazuje o kilo a čtvrt víc, jak se pravidelně hýbu plus si hlídám bílkoviny, vlákninu a sacharidy v nějakém rozumném množství.

A je to tak, že vlastně zase obleču věci, které jsem nosila naposled před šesti lety včetně plavek, kdy jsem sice vážila o 6 kilo míň než teď, ale prakticky vůbec jsem se nehýbala a neměla skoro žádné svaly. Těch šest kilo samozřejmě určitě nejsou všechno svaly, jen se to rozložilo jinak.

Váhově je pro mě důležitý snad leda to, že se mi za ty poslední tři měsíce, co jsem začala, povedlo (snad už definitivně) zatočit s lehkou nadváhou, která mě poslední roky (i kvůli hormonální léčbě) trápila. Víc neřeším. Odteď už se hýbu, protože chci.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 27. února 2019 20:18
Reakce na Tak Betty:

​No chtěla jsem to opravit na 17-22, pak svatba, první dítě, druhý....

No a v našich pětačtyřiceti vylítly z hnízda a opět volnost.

Ale už je to jiný.

Ano, takto to bolo za socíku bežné, dieťa po dvadsiatke, dve ideál a v 40 nový život bez každodennej starostlivosti o školopovinné deti. Vlastne sme si mladé štyridsiatničky opät začali užívať život. Aj mejdany 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 27. února 2019 20:37

wendulka jsi dobra teda! Ja jsem ted porad nachlazena tak nemuzu cvicit, coz me drti. Tak aspon hlidam prijem. chtelo by to velmi rekompozici, na ubytek vahy docela kaslu, ale cm plus tvar, to je jina. Zatim 4 cm dolu v pase, cil dalsich 10. No uz se vidim... 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. února 2019 20:42

0zero7 Díky . Já myslím, že z těch všech rad bude mít hlavu jako balon, protože, pokud vím, nikdy nic nepočítala, ale dala jsem jí i některé odkazy od tebe, tak se snad zorientuje. Věřím, že cvičení by jí též nakoplo, ale pokud jí to nebaví, tak se těžko donutí. 

Já se taky nikdy moc nevážila, nevím, co mě to v poslední době zase chytlo 

Jinak souhlas s wendulka . Také jsem ve svém "nejlepším období" vážila více než teď, ale prostě jiné matroš, jiný vzhled no . Cm, oblečení, zrcadlo a vlastní pocit jsou lepší vodítko než váha, to je jasné.

wendulka A gratuluju, jsi dobrá .

Díky .

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. února 2019 20:50
Reakce na 999:

Jsme sice ve Cvičení doma, ale celé téma se jmenuje Péče o tělo. A to je myslím klíč k tomu, jak být spokojené bez ohledu na věk. Nechápu, proč bych měla svému tělu ubližovat, radši se se o něj starám. Myslím, že základem je fakt dobře jíst, neblbnout s dietama, ani s prasením v jídle. A nebo si občas zaprasit, ale bez výčitek. Klidně se nacpu na domácí zabíjačce, dám si to od ovaru po tlačenku. Ale kolikrát se člověk dostane na zabíjačku, aby kvůli tomu přibral? Když whiskas píše, že teď se "zase na to vrhne", a že ji přechází chuť na jídlo, když něco vidí, vůbec nechápu. Dobrý a kvalitní jidlo přece není nepřitel. Taky existují masáže, peeling těla, cvičení, protahování...Takže víc než six pack, je spokojená ženská s pružnou postavou.

Je to asi blbej příměr, ale je to, jako když máte auto. Taky mu nebudete sypat do motoru pisek :-). Dáte mu dost oleje, kvalitní benzín a občas ho pořádně naleštíte .

​Moc hezky řečeno.