databáze 125590 vůní od 8675 značek a 1643 parfumérů

Un Dimanche à la Campagne Guerlain

Un Dimanche à la Campagne
značka: Guerlain
parfumér: Wasser, Thierry
rok: 2016
určení: unisex
složení: bergamot, pomerančový květ, bylinné tóny, bílé pižmo

řada Les Eaux Exclusives

Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
ModestMourek (23.2.2019 )

Příjemná vůně. Po trpkém bergamotu se ukážou svíravé přelámané stonky plevele, které posléze zesládnou pomerančovým květem a uhladí se pudrovým pižmem s mýdlovými tóny. Výdrž se při 25 °C pohybuje kolem 3 hodin.

Avatar
daniela (17.1.2019 )

Osvěžující moderní kolínská, s citrusy, bylinkami, pomerančovým květem a lehkým nádechem omítky. Moc příjemná. A co jsem zjistila v létě (náhodou :) - zajímavá je kombinace se Samsarou (tedy na jeden střik Samsary více střiků Neděle na venkově).

Avatar
jerry (05.11.2017 )

Nasládle pižmový svěžejší zelený začátek, výrazně připomínající poupata bílého šeříku schovávající se v záplavě mladých zelených lístků. Po rozvonění ještě seno - už ne zelené, ale ještě ne suché - spolu s akátovým pylem. Pro mě je ale nejhezčí dojezd v podobě lehce nakyslých pomerančových květů.

Avatar
barbucha (12.7.2017 )

Podobně jako blackviolet se vidím v zahradě, ale ne při procházce, leč při práci - pleju záhony a v košíku mám už pěknou hromadu šťavnatě zelený přelámaný anděliky. Její silná nahořklá vůně se mísí se závany z nedaleký oranžérie. Sluníčko se mi už opírá do zad, tak si jdu umýt ruce a osvěžit se citrónovým čajem...

Avatar
blackviolet (11.3.2017 )

Ranní procházka v zahradě. Slunce se probouzí, bylinky se líně protahují po krátké letní noci a jejich dech je ještě chladně svěží a zelený. Bergamot a levandule, rozmarýn a meduňka s pár zelenými čajovými lístky se těší na další slunečný den. Sladký pomerančový květ láká první pilné včelky. V teplém dopoledni se pak vytrácí svěží zeleň a přidá se krémové pižmo.