Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. března 2019 10:58

Garfie Diky:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46127 příspěvků moje polička 02. března 2019 11:00

Garfie diky!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 02. března 2019 11:13

vanilka zacinala jsem tady s timto https://youtu.be/xcLNuAW0C-M, jsou to 4 dily, kazdy pridava na narocnosti cviku. Ale ja driv na pilates chodila, takze ten zaklad mi nekdo ukazal a opravil, co jsem delala spatne, nevim, jestli bych si troufla uplne z nuly podle videi.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. března 2019 12:28

viktorka_od splavu tak co rikas cvicitelce?:-)

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 02. března 2019 12:33

Krehutka díky, to vypadá dobře 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46127 příspěvků moje polička 02. března 2019 13:03

Zarinya nevadi mi. cedulka uz vubec, to je presne ma krevni skupina-slompa:P ale ma teda neuveritelne dlouhy koncetiny

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 02. března 2019 17:01
Reakce na Zarinya:

999 Vlastne ne,trochu sem to zjednodusila,nemam bolest zad(za coz sem ti vlastne dekovala)dobrou naladu a lepsi postaveni tela,ruce taky vic vyrysovany.....byl dobry napad s tim zacit.

​To mi přijde jako tisíckrát lepší výsledek než to zhubnutí :-). Jinak si ale taky občas taky tajně zazávidím, když někdo napíše, že 14 dní cvičí a už má někde něco vyrýsováno, nebo že začal chodit do práce pěšky a za měsíc pět kilo dole, to mně jsou moje nadbytečný kila věrný :-) :-).

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. března 2019 17:08

Zina 

tak ja k tomu jeste 5x tydne rychlochuzuju s tyckama a nic no.....nechapu,ani kilo dole.Po ctyrech mesicich sem to vzdala a nakoupila nekolik novych kalhot.....prosinec,leden,unor se priznam sem trochu flakala,ale ted uz cca 14dni zase nanovo,ale uz tomu neverim.

Offline Sweet Potato
Avatar
34876 příspěvků moje polička 02. března 2019 17:59

Zina Já si zase zazávidím, když někdo vyzkouší nějaký krém, sérum, olej... a jako fakt dobrý. Já na sobě nikdy žádnou zázračnou změnu neviděla. (Že bych byla tak dokonalá?)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. března 2019 18:59

Sweet Potato a ordinary mas??

(taky na me nic nefunguje,maximalne pocitove lepsi plet,vzhledove ani omylem)

Offline Sweet Potato
Avatar
34876 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:17

Zarinya To fakt nemám. Já sotva zvládám brát léky pravidelně, natož na sebe patlat něco podle třístránkového návodu. Ale kdyby se to dalo koupit v nejbližším obchoďáku, jasně že mi v koupelně dávno stojí deset dalších tiše expirujících flaštiček.

Online continuity
Avatar
33820 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:18

Zarinya pises si jidlo? ja to mam taky tak. jsem se pred tyden vratila z lyzi - 5 dni na sjezdovkach, 1 den na bezkach - 30km kazdy den, do toho tahat deti na prejezdech + pesky nachozeno tak cca 8tisic kroku denne a vratila jsem se o kilo tezsi  a to jsem s jidlem ani nijak extremne neprasila. kdyz jsem poprve zacla hubnout s Jillian, tak jsem po odcviceni prvnich 10 dni mela nahoru 2kg. 

kdyz zacnu cvicit a nepisu si jidlo, asi zacnu jist o neco malo vic a to uplne staci, abych nehubla. 

Online continuity
Avatar
33820 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:22

Sweet Potato  beru to tak, ze na policce zadne serum zazrak neudela. letos jsem dostala od muze adventni kalendar od Baboru. tak jsem si rekla, ze kdyz mi ho uz poridil, tak to na sebe budu patlat (celych 24 dni jsem nedala, ale rekneme ze vic nez pulku jo). a fakt to bylo znat. no a druha pulka je porad bezpecne v krabicce od hodinek. tak treba dnes - muz je na nocni, deti u babicky, rekla jsem si, ze udelam udrzbovy den  (a vubec, ani trosku se na to netesim - radsi bych uvarila obed o trech chodech).

Online Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:27

Sweet Potato no já od ordinary pár věcí vyzkoušela, systém nemám ani náhodou a neměla sem a jediný co mi sedne a mám pocit, že mi to k něčemu prospívá je ten retinoid ve squalanu. Jedna lahvička..to se dá. Jinak ty matrixily a buffety letěly. Já osobně vnímám spíš, jestli to na pleti snesu nebo ne, instantní mládí nečekám  

jinak s těma lékama je to někdy skoro až odpor, to brát pravidelně  prostě takovej pocit nechuti a to přes to, že jeden ví, źe by se bez nich neobešel..taky takový pocit někdy máš? Ale samozřejmě beru beru, jen ty pocity..

Offline Sweet Potato
Avatar
34876 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:37

continuity Jasně, že na poličce ne (i když někdy by za ty prachy teda mohlo:-)) Původně jsem vyjadřovala závist, když tu někdo jásá, jak vidí rozdíl po prvním použití. Já holt ne, tak pak ta polička

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:37
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:39

continuity nepisu a ani nebudu...to uz je pro me moc slozity a jak pisu,koupila sem si vetsi kalhoty,joga mi vymyla mozek,ze je mi to celkem fuk a snazim se jist zdrave,ale asi si uz ani nechci odtrhovat od pusy.

Offline Sweet Potato
Avatar
34876 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:41

Ounz Nechuť, to je to správné slovo. Takže to zapomínání je možná podvědomá revolta?

Online Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:43

Sweet Potato taky bych myslela..protože i když to člověku pomůže, tak je to do určitý míry omezující (myslet na to a tak) a tomu se člověk občas aspoň v myšlenkách vzepře..

Online continuity
Avatar
33820 příspěvků moje polička 02. března 2019 19:59

Sweet Potato aha, tak to jsem spatne pochopila. to by me ani nenapadlo, ze to nekdo takto muze mit