Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 03. června 2018 15:44

KapkaMM jahody se muzou. Spis ne ty moc sladke druhy, ananas, banany, mango atd. A zas tak hrotit se to neda, ovoce a zeleninu bych omezila jako posledni. Pecivo, cokolady, dzusy a tohle spis. Kajn štres.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 03. června 2018 15:54

Luna tyjo fakt se do low carb dá nacpat ovoce? Muj kolega to držel a nejed ani rajčata..

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 03. června 2018 15:59

Ounz tam je docela rozdil, nekdo vyradi ovoce i barevnou zeleninu. Nekdo ma ten prijem nastaveny tak, ze se tam ovoce s nizsim obsahem sacharidu vejde. Zalezi jak moc nizko tu hladinu drzi.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 03. června 2018 16:03

Luna aha, dík. No on jedl jen tuny lilku a cukety a zelenýho listí, který doslova plavaly v oleji a pak ty prefabrikovaný omelety/kaše a nápoje. Bylo to peklo ve všech směrech :)

ale teda, bude asi rozdíl mezi low carb a ketodietou, možná sem to pomíchala já..

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 03. června 2018 16:53

Luna V tom množství, co sklízím fakt ne. A creme fraiche k tomu. A cukr  Jsem si to naordinovala k tenisu. Jako vím, že Rolland Garos není Wimbledon, ale až se bude hrát na trávě, tak už bude po jahodách.

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 03. června 2018 22:30

Podařilo se mi pokořit další metu. Zase jsem blíž  cíli . 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. června 2018 21:30

Catherinne Máte můj obdiv a závidím, že vás běh tolik baví. Mně strašně nudí ... přitom vím, že by mi byl velice prospěšný. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:06
Reakce na Ounz:

Luna aha, dík. No on jedl jen tuny lilku a cukety a zelenýho listí, který doslova plavaly v oleji a pak ty prefabrikovaný omelety/kaše a nápoje. Bylo to peklo ve všech směrech :)

ale teda, bude asi rozdíl mezi low carb a ketodietou, možná sem to pomíchala já..

​Jahody, maliny nebo ostriziny a boruvky se vejdou, ja to jim normalne, akorat ne na kila. Keto a low carb je v makrech rozdil v tom, ze na keto jich sach jeste min (nekdo na udrzeni ketozy potrebuje min nez 25g denne, nekdo klidne pres 50g, zalezi).

Jinak ten kolega sice asi jedl keto, ale dost ble. Ono je dost dulezity jist ty tuky a protein ze zdravych zdroju, pokud mozno cerstvy potraviny, nebo co si z tech cerstvejch doma uvaris atp. Kdyz bude kolega jist keto, ale shit jidlo, je to porad shit jidlo.

Tuk nevadi, nemel by byt rostlinnej, krom nekterych teda jako kokos nebo olivac ci avokado. Klasika slunecnice nebo rekpa nebrat. To co popisujes zni teda, ze bych si to urcite nedala :)

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:08

0zero7 Kurnik, mám kilovku tuńáka ve slunečnicovým oleji. Takže to je blbej tuk, jo?

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:10
Reakce na whiskas:

Catherinne Máte můj obdiv a závidím, že vás běh tolik baví. Mně strašně nudí ... přitom vím, že by mi byl velice prospěšný. 

​ja jsem ubehla v patek prvni 1.5km po dvou letech (zkouska jestli se mi zas udela zanet okostice, a dobry zatim). Me to bavi docela dost, ale musim mit dobrou muziku.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:11

whiskas Já bych běhala denně, ale nemám tolik času. Až udám děti, se rozběhnu.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:14
Reakce na Luna:

0zero7 Kurnik, mám kilovku tuńáka ve slunečnicovým oleji. Takže to je blbej tuk, jo?

​to bych klidne snedla, to je detail, akorat to proste nejist porad a na kila, jak si nekteri lidi online co jedou keto nebo atkinse mysli (treba atkins je IMHO zastaralej ne prilis zdravej zpusob jak se dostat do ketozy, na jednom foru na sebe jeci, ze rajcata neeeeeee a pritom valej hromady ne prilis zrdavejch tuku - jsem tam dostala cocku za dve jahody cha cha)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:15

0zero7 Dobrá hudba je základ. Ja som teraz zistila že pri Nirvana-Unplugged mam odcvičené ani neviem ako. Len až sa mi zunuje tak neviem ešte matrix&futurebond je fajn ale na behanie nepomáha nič. Pre mňa strata času, hrozna nuda a niesom celkom presvedčená o tom žeby beh telu prospieval. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:17

paktofonika  Nirvana Unplugged odcvičené? To jsem jako nečetla. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:21

paktofonika "Len až sa mi zunuje tak ..."

Co je to "zunuje"? 

Nevím, jak moc běh prospívá, asi jak komu a v jaké míře, ale když mrknu na Catherinne, tak se zdá, že běh velice svědčí postavě. Nicméně, běh mě nikdy nebavil (mám na mysli vytrvalostní běh, naopak sprint jsem měla v oblibě) a zdá se, že to trvá i nadále. Kolo, brusle ... fajn, to mi přijde zábavné, ale běhu nemohu přijít na chuť .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:24

Luna Akože dlho, či krátko? 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:25

paktofonika Na to se snad NECVIČÍ!!! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:25

whiskas Zunuje znamená že až ma to prestane baviť, omrzí ma to.

Catherine ma dobru postavu to je pravda ja som ale skôr myslela kĺby a tak...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:26

Luna No tak mne to sedí. Minule som si to len tak náhodou pustila a teda o 100% lepší výkon som podala. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:27

paktofonika Díky