Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:01

whiskas mám to stejně jako 711990 , akorát vyhodnocuji a zasahuji už po týdnu 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:07

whiskas Já se vážím pouze když vím, že uvidím číslo, který chci vidět, když jsem rozežraná, na váhu nelezu

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:12

whiskas Nevazim se vubec, informaci o forme, pripadne o nutnosti zasahu mi dava to, jak mi padne obleceni a co rika zrcadlo. 

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:12

whiskas Vážím se každý den, držím se +/- kilo (i když celkově bych potřebovala asi tři dolů), pokud váha překročí stanovenou horní hranici, zakročím :-) Pokud začnu cvičit, vždycky přiberu, takže to neber úplně v potaz, ale souhlasím, že je to demotivační. Jo a po vzoru Mutzi, když vím, že mě čeká nějaké nepříjemné číslo (po oslavách, víkendovém válení se a kýblu zmrzliny a tak...) tak na váhu nelezu. 

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:45

whiskas Nevážím se, (čas od času u rodičů), ale mám šťastné džíny :-). Asi 25 let staré diesel, dokud mi jsou, dobrý :-).

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:53

Díky všem za účast v anketě .

Já jsem se také nevážívala, ale cca kolem Vánoc jsem váhu vytáhla a paradoxně, když jsem flákala cvičení, číslo bylo pěkné, oblečení volnější, ovšem pak zvrat, váha stále o.k., oblečení těsnější, pohled do zrcadla tristnější. No a výsledek je, že po opětovném zvýšení aktivity váha vyskočila (a ne, opravdu to nejsou nové svaly , bohužel), hadry i zrcadlo pořád nic moc pohled, takže vztek. Musím vydržet. Jsem rozmazlená z dob minulých, kdy mi stačil týden extra cvičení, jemné úpravy stravy a šup, six pack - ale ten už prostě nikdy neuvidím. A nenávidím špeky na bocích - love handles, měkké tělo, nikdy jsem tohle neměla a najednou je to tam 

A prosím žádné věty typu, máš svaly atd. Opravdu je vše jinak a teď bych za ty (pro někoho přehnané) svaly z minulosti dala cokoli (tedy téměř cokoli).

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:54

Mutziputzi Garfie To zní rozumně. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:56

999 To jo, tohle funguje. 

Oblečení mi je, i míry +/- stejné, ale pohled bez oblečení je dost hrozný. Změna složení těla, nikoli k lepšímu. 

Takže tohle celé patří spíše do stížností na sebe. 

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 27. února 2019 13:04

whiskas No ono bohužel hezký tělo nevydrží donekonečna :-) Jednou prostě zestárneš  V tomto to máme my fláčkačky trochu jednodušší, já neměla six pack nikdy, svaly taky ne, nechybí mi tím pádem. Jaseně že bych je chtěla, pořád vidím na svém těle spoustu chyb, ale ten pocit "měla bych cvičit, zhubnout, něco...." je tak nějak kontinuální od puberty, umím s tím žít 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 27. února 2019 14:58

Garfie Jojo, výhoda nás, co se sebou nikdy nebyly extra spokojené. Já se celoživotně cítím líp oblečená (i když mne kdysi ukecali na focení plavek), tak to neni žádná zásadní změna. Líp už holt bylo, akorát mnw samozřejmě štve, že mi to tenkrát nedocházelo. Roky mne štvalo, že jsem moc hubená, teď se zvolna smiřuju s tím, že k stáru budu od pasu nahoru treska, dolů snad ne velryba, ale tučňák určitě.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:08

nevážím, ani nemám váhu.... vlastně bych se mohla někde zvážit mě tak napadá :-)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:09

Sweet Potato Já se sebou také nikdy nebyla spokojená a zpětně nechápu proč . Dokonce lituju, že jsem se kdysi v těch plavkách nevyfotila (teď už plavky i nerada oblékám, natož se v nich fotit ). A jasně, líp už holt bylo. Partie od pasu dolů nechávám raději bez komentáře. Ovšem viděla jsem tě (byť ne v plavkách) a nevidím důvod ke stížnostem . O.k., takže je třeba se smířit, kromě vrásek, padajícího obličeje a dalších příjemností, i se změnou proporcí? No,zatím to dost dře, ale zřejmě to jinak nepůjde. 

Jak to dělají ty dámy, které i v 50+ vypadají max na 30? Jasně, 3 hodiny denně cvičení + salát a ryba. Už mlčím a je mi jasné, že to nebude můj směr. Léto u vody fakt neplánuju. 

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:12

whiskas Já myslím, že v 50+ nikdo na 30 nevypadá. Alespoň ne teda na můj náhled jak by tělo mělo vypadat ve 30.

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:13

nolita Hlavní nádraží...

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:13

whiskas Tak já tě taky viděla atdatd, to bychom se točily dokolečka.

Ty dámy, co zmiňuješ, vyhrály v genetické loterii, ne náhodou je tělo/krása živí. Taky se asi nesrovnáváš olympijskými vítězi či nositeli Nobelovy ceny za fyziku. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:16

Sweet Potato Pravdu máš .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:18

Catherinne Tak jasně, vždy záleží na porovnávacím vzorku. Ale ono někdy stačí porovnání sama se sebou ...

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:40

whiskas no jo, ale tam prostě musí přijit doba smíření. Já tuhle našla fotku v prádle starou těch 20let a taky se budu brzy smiřovat. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:44

Ja treba mam dojem (je mozny, ze jenom dojem), ze mam ted lepsi postavu nez ve dvaceti, takovej ten baby fat me opustil a dobry

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:51

Mutziputzi taky ti, zlato, není 50+.