Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. února 2019 21:37

0zero7 Chápu. Já z té nucené dvoutýdenní zdravotní pauzy byla taky pěkně rozhozená. O to víc mě potěšilo, že jsem se dala dohromady relativně rychle. Hlavně mě psychicky i fyzicky velmi nakopla teď v pondělí ta první lekce spinningu - dneškem už mám zarezervovanou hodinu na každý týden jednu až do konce března.

Jen si teď dávám víc pozor i na ten prostor k regeneraci a zítra po práci vyrážím "odpočívat" do Prahy.

4 cm jsou podle mě velmi slušný, ale 10 jenom z jídla bych teda nedala ani náhodou, jak se znám.

whiskas Tak jako ty stehna jsou furt oplácaný a zůstanou, co si budeme povídat - typově mám nohy jak 0zero7, takže jako ty je nebudu mít nikdy, i kdybych se uštvala. Ale já už s tím jsem naštěstí v hlavě smířená dávno, takže mi stačí takovéhle malé cíle

Navíc já prostě nejsem schopná vzdát se sacharidů úplně. Jen jsem zjistila, že se mlsat dá i jinak a za dezerty mi teď prostě slouží věci jako pohanková kaše s ovocem, tapiokovej pudink anebo mrkvovej muffin nebo veganská zmrzlina a přitom z toho mám úplně ten samej požitek, jako když jsem se ještě loni ládovala kynutým koláčem. A sixpack drží i tak hele...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 27. února 2019 21:41

wendulka když ty máš dle mého názoru ten úplně nejhezčí typ postavy, pokud ještě zeštíhlíš a vypracuješ si takový ty dlouhý svaly, tak to teda bude dokonalý:-) resp. už možná je, dlouho jsem tě neviděla:P

Offline domenica blogger
Avatar
7981 příspěvků moje polička 27. února 2019 21:45
Reakce na 999:

Nechápu, proč bych měla svému tělu ubližovat, radši se se o něj starám. Myslím, že základem je fakt dobře jíst, neblbnout s dietama, ani s prasením v jídle. A nebo si občas zaprasit, ale bez výčitek. Klidně se nacpu na domácí zabíjačce, dám si to od ovaru po tlačenku. Ale kolikrát se člověk dostane na zabíjačku, aby kvůli tomu přibral? Když whiskas píše, že teď se "zase na to vrhne", a že ji přechází chuť na jídlo, když něco vidí, vůbec nechápu. Dobrý a kvalitní jidlo přece není nepřitel. Taky existují masáže, peeling těla, cvičení, protahování...Takže víc než six pack, je spokojená ženská s pružnou postavou.

Přesně! 

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 27. února 2019 21:48

wendulka Hele, to je presny jako. A podle reci nohy jak ja nemas, ja mam nohy nepomer a bude tam porad, sixpack jsem v zivote nemela a mit nebudu a netizi me to teda, to uz bych se sla picnout. Jinak mam postavu vyvazenou, jen ta horni polovina stehen je proste vetsi, mela to babicka, ma to maminka, jediny co pomuze je makat aby to bylo hladky a trochu mensi.

Me sladky moc nebere, ale vcera jsem si udelala keto cokoladovou penu a dobry to bylo! 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. února 2019 22:06

0zero7 Jak jsem viděla tvou fotku v nějakých těch skinny džínách nebo co to bylo, ba jo, věř, že mám. Přesně horní polovina stehen prostě větší- Já teda ne po mamince a babičce, ale můžu za ně poděkovat tatínkovi. A ano, jediný, co pomůže je makat, aby to bylo hladký, pevnější a trochu menší.

Jinak ten sixpack byl hec na začátku prosince, jestli to půjde nebo ne. A náhodou to šlo. To je celý. Pak se mi k tomu přidala ta nucená bezlaktózová dieta kvůli pleti a na to se mi tak nějak nabalil další pohyb a jsem, kde jsem.

Tak to mě bohužel sladký bere odjakživa, proto se obávám, že mě by keto hlavně na tu hlavu nefungovalo.

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 27. února 2019 22:06

wendulka Já tedy nevím kolik ti je, ale dříve jsem měla též six pack i přes konzumaci sacharidů - v normální míře, prostě jídlo jsem nijak zvlášť neřešila, ale jak jde čas, je to nějak marné, tak se učím se tím netrápit. Stačilo by mi palcaté břicho. A věř, že moje nohy by jsi opravdu nechtěla .

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 27. února 2019 22:16

wendulka hele, prej po tatinkovy cha cha, to je dobry. To moje zrcadlo doma je lichotivy jeste!! U me sixpack nehrozi, kdyz jsemmela nejmin %tuku v zivote, tak nic, jen jsem mela docela plochy bricho, ale uz  se mi nelibil oblicej moc. Tak proste balanc, hlavne se chci vlizt do jednech satu, tak uvidime... pitomy je ze od cviceni mam jiny proporce tak se mi tam nechteji zada vecpat, grrrr. No a keto je fakt jen pro nektery, me na tom mozek frci lip, ted mam ctvrt na 2 a se sach i komplexnima bych byla v castecnym food coma, takhle jsem mela pozdni snidani a obed jeste, dam si az budu mit hlad. Mela jsem teda lzici te peny coko, ehm, mnam. Telo si vyrobi glukozu pro mozek i na keto. Ale jde hlavne o pocit, ja jsem na tom chytrejsi haha

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 27. února 2019 22:18

whiskas Jezis, ja te proplesknu fakt. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. února 2019 22:31

0zero7 Jo vím přesně, o čem mluvíš. Tohle období jsem měla přesně před 7 roky, když jsem dopisovala diplomku. Táta byl půl roku po smrti, máma na tom nebyla zdravotně nic moc. Takže stres a už to nebylo dobrý v obličeji. I jsem měla slabost v kolenou, se pamatuju. Tehdy jsem se poprvé setkala s RoSa jako s úplně prvním člověkem z téhle komunity, kupovala ode mě Bas de Soie, na kterou mě tenkrát uháněla - pamatuješ?

Mám z té doby troje kostýmkový kalhoty, který obleču už teď, ovšem ty mi teda ještě v sedě pnou, což mi není příjemný, proto je moc nenosím.

No ale jak říkám, to už nebylo optimální jak v obličeji, tak ani po zdravotní stránce, proto si je jako další challenge už radši nestanovuju a nechám to tak, jak to je teď.

Na druhou stranu zase oblíknu sukni, kterou mi ušila babička ještě na střední škole před více než 20 lety.

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 27. února 2019 22:54

wendulka Jsi dobra! 

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 28. února 2019 06:06

wendulka no to víš, že si to pořád moc dobře pamatuju! Anděl u východu z metra.... a jak jsem tě o tu vůni uháněla ježišmarjá, to už je tak dávno...

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 28. února 2019 13:46

wendulka Já jsem tě v kalhotech snad neviděla, ale typ postavy máš super. Já necvičím skoro vůbec, jen chodím ven, občas běhat nebo tancuju doma s děckama, protože už mi z těch let, kdy jsem žila jen proto, abych rychle musela odcvičit málem jeblo. Je mi stále zle z představy, že bych měla udělat třeba jen jeden klik/dřep. Ble. Jídlo neřeším už vůbec, kolikrát si ani nevzpomenu, že mám jíst, když si vzpomenu, neřeším, jestli to má sacharidy nebo co doprdele jinýho. Žádný keto, low carb, počítání a zapisování. V plavkach mě stejně nikdo neuvidí a od pasu nahoru jsem nádherná, žejo... Je to děsná úleva. Akorát chci zas chodit na pilates, to mě bavilo fakt hodně. Tak hodně zdaru.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 28. února 2019 13:51

Měsíc cvičím doma jógu, každý den půl hodiny a ačkoliv je váha pořád stejná, docela hezky se mi vyrýsovala postava. Zmizly špeky kolem pasu, zmenšil se zadek i stehna. Do té doby jsem cvičila jednou týdně s lektorkou, to samozřejmě dělám i nadále, ale ta půlhodinka jemného protahování denně je překvapivě hodně znát. A to jsem začala primárně cvičit spíš kvůli duševní pohodě než kvůli hubnutí. Ani pravidelné běhání mi nepomohlo tolik, jako jóga. 

Tímto potvrzuji teorii 999 o spokojené ženské s pružnou postavou.

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 28. února 2019 13:54

Luna 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. února 2019 14:34

Luna Ale jo, na akci Nobile, kdy jsme se setkaly poprvé, jsem kalhoty měla. To je mateřská amnezie. 

Super jo? Zkus si na můj typ postavy sehnat padnoucí kalhoty a pak si povíme, jak je super . A já je tak ráda nosím. Přes zimu mě na sukně prostě neuzije.

Tak s drakama je to jasný, že máš jiný starosti. Ale já jsem si ten metabolismus nějak nakopnout musela, když jsem se chtěla zpevnit a něco s tou nadváhou udělat.

Ty jsi nádherná celá hlavně .

Mně právě zaujalo to spinningovy kolo a baví mě to.

Jinak co se týče té stravy, já si nic nezapisuju. To jen na úplným začátku. Teď už si to hlídám jen by voko, pač jsem občas taky hlava derava 

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 28. února 2019 16:15

Sweet Potato Tomuto stavu vyrazne napomohl konec RD, prace, ktera me bavi, celkove vystup ze socialni izolace.

wendulka Jo, vidis...Ano, tam jsi mela. Saty ti seknou o chlup vic, koneckoncu mne taky, ale ani kalhoty nejsou spatny, jenom ja jine nez cerne nemam moc rada.

Spinningove kolo, vidis, muj manzel je byvaly instruktor spinningu a byvaly zavodni cyklista, kdyby te neco zajimalo... 

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 28. února 2019 17:05

Luna 

Offline 999
Avatar
17608 příspěvků moje polička 28. února 2019 17:25

bram To je super .

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. února 2019 19:13

Luna Já vím, ale když já čím jsem starší, tím jsem zimomrivejsi.

Haha, tak to je dobrá náhoda 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 01. března 2019 20:19

Dáte mi, prosím, tip na video Pilates ke každodennímu cvičení? Tzn. nee hodinové, ale ideálně sestavu na 20-30 minut, kdy se protáhne celé tělo?