Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:29

Luna no je to tvůj boj. z vlastní zkušenosti jen můžu říct, že tohle společné kamarádění ve čtyřech málokdy přinese něco dobrýho:-( ponechala bych si vlastní kamarády/ky a manželovi taky vlastní, to fakt silně doporučuju.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:36

Luna A kdo tyhle rozhovory začíná? Nějak si neumím představit, že někdo jen tak z mosta do prosta řekne “už nám není dvacet, modelka už z tebe nebude”. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:37

viktorka_od splavu Ale jo, ja ti rozumim a je mi to jasny, eliminuju co to jde. Vubec ty manzelsky pary a jejich spolecny akce, to je mor...

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:41

viktorka_od splavu Asi jsem z jiné planety, ale přátelství všech čtyř je pro mne a kolem mne naprosto běžné a to nejlepší, co znám. Pro jistotu doplňuju, máme i oddělené známé.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:54

Luna Najlepšie nemať žiadnych známych. No ako asi to je pre niekoho smutný život ale ja som si tu kde teraz bývam žiadnych nenasla. Mam len tých svojich osvedčených a tí bývajú mimo a nikdy by mi nič podobné nepovedali. No a párové akcie nepraktikujeme :D Hlavne je dobre sa naučiť zbaviť toxických ľudí, s tchýni neporadím ja som s tou svojou skoro tchýni prehovorila za 9 rokov co sa poznáme asi tak 20 viet. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:55

Sweet Potato Seznamim vas a uvidis.

Zcela bezny jev napriklad, povesis si kabat a ona: Pockej, velikost 34/36? To tobe jako staci???

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:58

Luna Tak to až tak není o přátelství celé rodiny, to si musí sedět všichni se všema. Jeden takhle nepříjemný opruz stačí a je potřeba se jí zbavit...nebo jí nějak podobně odpovědět a budeš mít klid. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:59

paktofonika mně by přišel život bez kamarádů a známých strašně těžkej a osamělej. Rodinu si člověk nevybírá, ale kamarády přece může

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 24. května 2018 16:06
Reakce na Luna:

Sweet Potato Seznamim vas a uvidis.

Zcela bezny jev napriklad, povesis si kabat a ona: Pockej, velikost 34/36? To tobe jako staci???

​hele, ale já bych ji za takovýhle vysírání trvalý, poslala do prdele, to přece člověk nemá zapotřebí?! ( jo ve skutečnosti potřebuju velikost 48 ale svalně se cpu do 34, neasi  ) 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 24. května 2018 16:07

Luna Nebýt tak daleko, výzvu bych přijala. Protože jinak těžko uvěřím, že tvé tak časté nářky, jak jsi tlustá a hnusná,začaly až po poznámkách jedné konkrétní osoby. (Dobře dvou, ale tchýně se nepočítá;-))

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. května 2018 16:16

Potrefenáhusa Ale ja kamarátov mam a dobrých len nie tuto pri sebe.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 16:20

Sweet Potato Hele, muzu si za leccos, to priznavam, ale tenle pripad to neni. Poprve jsem ji uzemnila az tento tyden a je to vysilujici.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 24. května 2018 17:18
Reakce na Luna:

Zcela bezny jev napriklad, povesis si kabat a ona: Pockej, velikost 34/36? To tobe jako staci???

"​Stačí, klidně si ho zkus taky." 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. května 2018 17:32

Luna Takovýhle lidi musíš prostě dobře urazit, třeba mluvit o fiktivní kamarádce, co řeší že nechutně přibrala a je z toho  na větvi a dodat, něco jako No prosim tě, je praštěná, vypadá asi jako ty...nebo vyprávět jak sis něco objednala a je ti to hrozně velký a dodat jestli si to nechce zkusit, že bys to nemusela vracet...hergot mam tě tady kaučovat?? Budeš mít klid hned, garantováno 

Offline carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 24. května 2018 17:57

Mutziputzi lol, to je dobré, to niekedy vyskúšam

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 19:34

Mutziputzi No joo to bych taky vymyslela, ale ja ziju ve svete ruzovych kralicku, kde se lide neurazi a nejde mi to z duse.

Isca Jako srandicky, ale byla jsem s ni vybirat saty na svatbu, kazda svoje teda a ona si musela ty my zkusit, jestli se do nich narve.  No je mimo, ma typ postavy "chaloupka na kurich nozkach", takze v pase je nezapne. A pak chtela at vlezu do tech jejich, tak jsem rekla, jestli neni nahodou na hlavu, ze ja v nich prece nikam nepujdu. No fakt neco na my podlomeny zdravi tohle!

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 24. května 2018 19:42

Luna Tak takovou se snad nenecháš rozhodit, ta by vždycky vyčenichala slabé místo, do kterého se trefovat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 24. května 2018 19:50

Luna naše recepční mi nedávno říkala, že takhle kvůli tchyni skončila na JIP... no už je šťastně rozvedená teda.

Sweet Potato blízké přátelení rodin věřím že někomu může vyhovovat, mně se to prostě neosvědčilo. přitom hromadné akce mám ráda. s kamarády. ne s blízkou přítelkyní... které se nemusím bát svěřit s ledačím a pod.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 24. května 2018 20:50

viktorka_od splavu Tak každý to máme jinak, to je jasné. Ale nerozumím té poslední větě blízké přítelkyni - že ji nechceš mít na hromadné akci?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 24. května 2018 21:10

Sweet Potato ne, že se nechci kamarádit s jejím manželem:-) a už vůbec aby se můj kamarádil s ní:P