Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. května 2018 22:30

dzizisketa Oprosti se od toho primaru. Kdyz budu silene milovat zmrzlinu a bucek, zdanlive je pro me nejlepsi se tim futrovat denne, pekne sebestredne, nic lepsiho me nenapadne, tak sup sem s tim...bohuzel za cas se budu nesnaset ze jsem vyzrana, nikdo me nechce, boli me klouby a mam vysokej tlak...cili milovnice zradla pro sebe udela to nejlepsi a je ciste jenom v jejim zajmu utrhnout si od huby...a tak je to se vsim

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 13. května 2018 22:35

Mutziputzi ja nechci mit deti jenom pro sebe, normalne je babicka ma, celkem bezne. ale napr. vikend pred odjezdem na skolu v prirode je chtela mit a dostala je, i kdyz bych si to radsi s nima uzila ja. 

mozna to opravdu spatne chapu, ale: priklad s kamaradkou, kdyby neustoupila i kamaradka, tak se nesejdou nebo jak to dopadne?

Ja Mam dneska sraz s kamoskou a prej v kolik. Rikam v 7. Prej to je pozde. Tak Ja ze si odcvicim takze driv nemuzu. Proste neustoupit, napsala jsem ji to hezky. No a samo ze to jde a manse sraz v 7. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. května 2018 22:41

continuity To byl priklad, nerikam ze mas deti zavreny ve sklepe

A kamaradka, tak jedna z vas proste ustoupila, mohly jste udelat obe kompromis, cokoli, proste priorita byla se sejit, to ze prisla na sedmou ji nijak neuskodilo, udelala to pro sebe, ve svem zajmu, proc by to jinak delala?

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 13. května 2018 22:52

Mutziputzi no kamradka byla Agentky ne moje, ja se timto stylem s kamaradkama fakt nedomlouvam. ale to je prave to, ta protistrana treba ustoupila vedome (ne protoze to bylo v jejim zajmu): dnes se mi to sice nehodi, ale udelam ji radost a priste treba ustoupi ona. 

za podstatne povazuji mit to ve svych vztazich vyvazene. je uplne sumak, ze muze vyzenu do predem domluvene hospody i kdyz me prave skolila migrena a je mi fakt soufl (to fakt nemyslim na sebe, chce se mi jenom umrit), Ale vim, ze treba po blbe nocni on to stejne udela pro mne. pruser je prave to, pokud jeden parazituje trvale na druhem. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. května 2018 06:44

continuity To už do toho zas cpeš vypočítavost, teď já, příště si to vyberu...to taky s tim nemá co dělat

Parazitování je úplně mimo, někdo kdo parazituje na druhejch přece nedělá ani pro sebe to nejlepší, ber to prostě materiálně i mentálně. Hele je to jako ta ekonomická teorie, nevim už kdo (Friedman?) tvrdil, že ten když každý člověk maximalizuje svůj prospěch a užitek, dělá tím zároveň maximum i pro společnost, což znamená, že krást by neměl

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. května 2018 06:44

continuity To už do toho zas cpeš vypočítavost, teď já, příště si to vyberu...to taky s tim nemá co dělat

Parazitování je úplně mimo, někdo kdo parazituje na druhejch přece nedělá ani pro sebe to nejlepší, ber to prostě materiálně i mentálně. Hele je to jako ta ekonomická teorie, nevim už kdo (Friedman?) tvrdil, že ten když každý člověk maximalizuje svůj prospěch a užitek, dělá tím zároveň maximum i pro společnost, což znamená, že krást by neměl

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 14. května 2018 08:49

takze nas vcera trener zvazil, zmeril po skupinove vyzve na crossfitu - mam dole 1,5-2 kg za 5 tydnu, ale 5 cm v pase a 5 pres boky, 3 pres prsa. To jsem fakt necekala, myslela jsem, ze nic a docela me to nabilo a pokracuju i bez vyzvy - ted uz jen individualni.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 14. května 2018 08:51

Candance super

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. května 2018 08:54

Candance Tohle jsem měla dole po jednom bodywrapu...to mi připomnělo že před létem skáknu

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 14. května 2018 19:29

Candance super, když jdou dolů centimetry a kila ani moc ne, tak je to dobře. Víš, že je to tuk a ne jen voda a odpadní látky

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 14. května 2018 19:51
Reakce na continuity:

Mutziputzi ja nechci mit deti jenom pro sebe, normalne je babicka ma, celkem bezne. ale napr. vikend pred odjezdem na skolu v prirode je chtela mit a dostala je, i kdyz bych si to radsi s nima uzila ja. 

mozna to opravdu spatne chapu, ale: priklad s kamaradkou, kdyby neustoupila i kamaradka, tak se nesejdou nebo jak to dopadne?

​Ja bych se teda ohradila, kamaradka nechodi spat se slepicema a normalne jsme se domluvily, zadnej problem. Kdyby mela ve zvyku chodit spat v 830 tak to zohlednim. Je to proste jenom o domluve, pointa byla neustupovat porad a vsem, tak aby clovek delal veci, ktery delat chce a co ho ciny stastnym (at uz to zni jakkoli klise).

Ja se pro kamarady dost pretrhnu kolikrat, nepovazovala jsem za dulezity to zminovat, bavili jsme se o te druhe strane veci. Ja nevnimam jako sobeckost, kdyz clovek venuje pozornost tomu, jestli je spokojenej a co ho k tomu vede. To je vsechno.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 14. května 2018 19:53

continuity S tim parazitovanim, myslim, ze jsme se fakt nepochopily. Myslela jsem to jinak... no co uz

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 14. května 2018 20:11
Reakce na dzizisketa:

Já continuity rozumím. Pro lidi  které mám ráda  se lehce zapřu, někdy i pro cizí. Ono se nakonec ukáže, že to bylo dobré i pro mne, ale až v delším časovém hořící, a to pro každého není  no. Ale mít stále ve středu zájmu sám sebe, to bych teda v životě moc spokojená nebyla. 

​Fakt si nemyslim, ze zaklad spokojenyho zivota je byt primarne sobec :) Kdyz delam neco pro druhy tak je mimo jine jednim z vysledku i dobrej pocit, takze to delam i pro sebe. Zdravy sebevedomi a jistou davku egoismu, ve smyslu, ze budu limitovat miru veci, ktera mi vadi, povazuju za jeden z faktoru, ktery ovlivni to jak jsem spokojena. Uplne stejne, jak to ovlivni veci, ktere delam pro ostatni, at uz nezistne nebo na dotaz o pomoc atp. Pouze sebeobetovani fakt neni cesta ke spokojenosti.

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:44

Candance super.

Ja som bola včera po x rokoch na korčuliach.Najprv nohy ako aspik,potom sa to zlepšilo.Dokonca som zvládla zliezť dole malým briežkom.Dnes mám v nohách asi 12km rychlej chôdze a dúfam,že kilá a cm budú ubúdať...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. května 2018 07:51

pecka Ja som bola na korčuliach v nedeľu a len na chvíľu ale už sa neviem dočkať kedy pôjdem znovu. Tak tipujem že teraz bude pršať aspoň týždeň v kuse  No a keďže nemám rada beh tak môžem prebehnúť psa aspoň na korčuliach. 

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 15. května 2018 18:03

paktofonika veď práve-konečne som sa k tomu dokopala (resp. priateľ má vytiahol,lebo strach bol silnejší) a prší Ty máš super,že máš parťákov-A&P

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 17. května 2018 12:36

paktofonika Jak jsi na tom s tou náladou teď? Já to nějak sama nechápu, ale jsem na LC asi dva, max. třetí týden a naopak mám nějak ty stavy daleko lepší, takový vyklidněný stav. Ale nevím, jestli je to tou stravou, těžko říct.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. května 2018 13:41

Luna Náladu zapijam vínom  Budem štíhla alkoholička.

No ale teraz vážne. Nálada je rôzna, ale ja som posledné dni dosť v strese kvôli práci, sťahovaniu atď takže neviem. Každopádne už nemám panické stavy, nervy, plač... Cítim sa lepšie. Včera som bola v solarku a tam som sa tak zrelaxovala, skoro som zaspala ale tá mrcha na mňa začala v polovici rozprávať a strhlo ma. Som bola potom celu domu vysmiata ako päťkoruna. Váha sa zastavila ale posledne dni som cvičeniu moc nedala. 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 17. května 2018 18:19

paktofonika pecka ja jsem naposledy bruslila na tech retro co maj dve kolecka vzadu a dve vpredu, paradne jsem se vysekala (kostrc jauvajs). Neni mi souzeno proste.

Luna Myslim, ze na tu naladu maji vliv i jiny veci, stres a tak? Ja jsem mela testoviny a pivo v nedeli, dneska vidim, ze konecne slezla ta voda, je to fakt pruda, kolik toho ty sach zadrzi.

paktofonika Hele to stehovani a spol urcite vliv ma, ale jinak to zni jako dost dobry zlepseni, vit D urcite pomuze, obzvlast, kdyz je hnusne. Se presunu po obede na plaz dneska, mam rest day.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. května 2018 19:00

0zero7 Ako to solarko nič moc teda ale išla som do jedného nového (u nás je ich málo, pamätám že pred 10r bolo solarko na každom rohu) a teda písalo že sa pri opaľovaní v tom novom tvorí viac vitD ako v iných. No moc tomu neverím ale tak co uz. A teraz je mega hnusne tak včera som šla domov vysmiata ako keby som si dala jointa. Lol.