Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 17. května 2018 19:19

0zero7 No ja ani nevim, co se zmenilo, proste si najednou pripadam nejak lip. Vizualne teda nic moc nepozoruju, krome lepsi pleti a lesklejsich vlasu, spis uz se nechci moc zkoumat. Ze by to zpusobil tvuj motivacni prispevek?

Ale jinak mi LC vyhovuje, daleko vic nez poprve, kdy jsem zapisovala kazdy oliznuti lzicky od tvarohu...uf.

Jinak jsem si udelala celou zavarovacku koriandrovo-mandlovyho pesta a hazu to do vseho a je to pecka!  Premnozil se mi koriandr na balkone.

paktofonika a misto koriandru koukam radsi zasadim gandzu.

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 17. května 2018 19:43

Luna dúfam,že dáš potom pestovateľské tipy,príp. sa podelíš 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. května 2018 19:44

Luna Haha tiež som si hovorila 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 17. května 2018 19:45

Luna Ha, no ja bych si s tema mejma recma zas tolik nefandila :) Lepsi plet bez cukru vidim taky, to je poznat fakt dost. Curk nici kolagenovy vlakna, takze zadnej cukr rovna se min vrasek HA!

Ja nezapisuju ted uz nic, obcas si to tam hodim co jsem mela za den, abych mela trochu kontrolu (jednou za 10 dni) ale nijak se nemucim teda. mam v lednici dneska syr s kminem, vynikajici.

Mnam koriandrovy pesto, to bych si dala hnedka.

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 13:45

Debilní dotaz: Když se lehce vyrýsujou svaly, tak to mizí voda?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. května 2018 13:50

Luna Naopak...svaly vodu natahují. Obzvláště po cvičení a ten efekt vydrží klidně dva dny. Pokud se vyrýsují svaly, tak zmizel tuk a ty svaly se zvětšily tím, že nabraly vodu. (tzv. napumpování svalů )

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. května 2018 13:53

Luna narozdíl od Renusatko teda za sebe tvrdím, že pokud se stravuju tak, abych nezadržovala vodu, svaly se mi vyrýsujou jedna báseň, nejvíc to vidím na rukou a na břiše. Pokud vím i takový ty bláznivý fitnessky a kulturistky se odvodňujou a poměrně drasticky, aby se před závody vyrýsovaly. 

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 13:56

Mutziputzi Jo, tak to mám podobnej pocit. Ruce a bricho, teda do fitness mám daleko, žejo...Ale stravuju se jinak asi 3 týdny, tak se mi moc nezdá, že by mě tak rychle opustil tuk.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. května 2018 13:57

Luna To já mam taky daleko, ale hlavně na rukou to fakt vidim hned

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. května 2018 14:02

Mutziputzi To jo, před závodama, ale tam je to jak píšeš drastické. Myslím, že Luna  se na závody nepřipravuje. Kulturista po cvičení má klidně i o 4kg víc po cvičení, svaly mají větší objem, jsou víc vidět. Jinak je pravda, že když se člověk běžně stravuje a nezadržuje vodu, tak jsou svaly viditelnější. Tak nevím, jak přesně to Luna myslela.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. května 2018 14:03

Luna I sacharidy zadržují vodu..takže pokud jsi je snížila, tak to může být i tak. Jsem teda nepochopila dotaz 

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 14:05

Renusatko Jo aha, to jsem taky mohla napsat, že... Jo, snížila. A asi mi to vyhovuje nakonec, trpěla jsem i na otoky lýtek, křeče a teď rozhodně lepší. Zvířátka mě nebudou mít ráda, achjo...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. května 2018 14:10

Luna Jsem teda ráda, žese zavodněním problém nenám. Piju denně tak 4 litry vody. 

Teď už tak 14 dní žiju jen na sacharidech typ...banán, dětská přesnídávka, piškoty, zmrzlina. Dole nechtěně 6kg a vypadám dost kriticky, takže se naopak modlím, abych už mohla jíst normálně.

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 14:24

Renusatko No vidíš, já můžu dělat co chci a nehubnu. Už 3 roky se snažím a nic, jako 6 kilo, to bych byla fakt krásná...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. května 2018 14:41

Luna Mne sa váha zastavila... Mrcha. Musím viac cvičiť a menej sa stresovať. Ináč strava super,, obmedzenie sacharidov mi veľmi pomohlo, po kritickej fáze sa tento týždeň cítim super. No ale včera bolo pivo  To som si dala zákaz už navždy toto. Ešte stále chýba aspoň min. 5kg tuku dole. 

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 14:46

paktofonika Na váhu jsem vlezla naposled v roce 2015 a už to nikdy neudělám.

Já teď necvičím vůbec, jen tahám línou dceru po venku a do schodů a pak jsem vyřízená. LC strava je fajn, akorat musím omezit množství, že...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. května 2018 14:49

Luna Omedzit množstvo čoho. Nezabúdaj na tuky lebo to budeš potom stále hladná. A nevážim sa, stačí pozrieť do zrkadla a chytiť ten tuk čo na bruchu a rukách mam. Začala som intenzívne drepovat takže zadok a nohy už fajn ale tuk na rukách a v oblasti pásu ide dolu ťažko. 

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:02

paktofonika No, jak víš, mám to přesně obráceně, na břichu nic a dole hrůza...A vím, že bych to neměla tak řešit, ale já bych už jednou pro vždy potřebovala umlčet ty osoby, co do mě horem spodem vrčí: Co bys chtěla/Už ti není 20/Z nás už modelky nebudou/To je kočka, co? Tak MY nikdy vypadat nebudem....Atd. Chci zhubnout nejen kvůli sobě, zároveň jim navěky ucpat zobák, páč už bych je nejradši umlátila kettlebellem. Končím monolog.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:07

Luna no a co takhle se s těma osobama přestat bavit? páč už ti není 20, aby sis mohla dovolit marnit život takovýma hovadstvama, ale vážně. ono to začne brzy hodně rychle utíkat... a ani se nenaděješ a budeš stará bába co lituje toho ztracenýho času. věř mi:-)

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 24. května 2018 15:14

viktorka_od splavu Tak s tchyní to půjde blbě a tam to je žena manželova nejlepšího kamaráda Je otřesná, závistivá a důležitá, ale naše děti se mají rády a naši manželé taky, takže návod, ty zkušená osobo!

A teda nedelam to kvuli nim, ony me jen vytaci, chci byt hezka pro deti a pro sebe.