Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. května 2018 13:54

Renusatko No, nevim, ale "zavodněné" svaly sice jsou vidět, ale nejsou vyrýsované, k tomu je potřeba je ještě poněkud zabvit té zalitosti. Alesoň tak to bývalo u mě, když jsem ještě mívala six pack :-D. Bohužel je to již jen vzpomínka.

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. května 2018 14:36

whiskas A jak ses te zalitosti zbavovala? Myslim, ze ses teda vyrysovana porad hezky. A sixpack je bekovina, zadny saty v COS s nim nepocitaji.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. května 2018 14:47

Luna Šlo to nějak samo, prostě jsem omezila sacharidy. Ale to už je minulost, teď to nějak nefunguje, neb mám vyšší % tuku než jsem byla zvyklá mít i v běžném režimu. 

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. května 2018 14:54

whiskas Jezis to je veda, ja uz su ze vseho tak blba, ze si snad necham ten svuj polstar na sezeni na veky...Ale bez sacharidu se momentalne citim dobre, kdyz deckam tece zmrzlina a obcas to chci zachranit, ta sladka chut se vubec neda vydrzet, jak je silna. To je zvlastni, ze to tak funguje.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. května 2018 14:59

Luna Fungovalo to, neb to byla opravdu jeb voda. Teď mám na břiše kýbl sádla, takže odvodnění nepomůže .

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. května 2018 15:00

whiskas Ze jsem se ptala 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 25. května 2018 15:01

whiskas Já jsem u dotazu @Luna předpokládala, že se ptá konkrétně na sebe. Tak myslím, že tam to částečné odvodnění určitě k lepší viditelnosti svalů pomohlo. Když má někdo vrstvu tuku, tak je to zase jiné. Ale je pravda, že já konkrétní zkušenost nemám, protože vůbec netuším, co to je být zavodněná a nebo potom nějak tu vodu stáhnout. Neměla jsem tenhle problém ani v těhotenství. Naopak s tím, že po cvičení svaly natáhnou a drží vodu, zkušenost mám. Sama mám druhý den ráno po pořádné posilovně dvě kg navíc a manžel, když dělal kulturistiku, tak i o hodně víc. 

Offline pecka
Avatar
5970 příspěvků moje polička 25. května 2018 18:46

Konštatujem,že vyradením sacharidov (ok,minulý víkend som zhrešila ) plus rýchla chôdza a občasné cvičenie doma sa cítim lepšie,prestalo ma nafukovať a už sa mii darí zmestiť do nejakých nohavíc,ktoré som pred dvoma týždňami nezapla.Dnes z rýchloprechádzky...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. května 2018 15:15

Luna ja bych rekla, ze takovi lide se doslova potrebuji neustale ujistovat o tom, ze i jini se topi v negativismu a ve stejnych srackach jako oni. Proto bych jako obranu zvolila naopak optimismus. Takze sice mi neni dvacet, ale nakonec ted je ten vek jeste lepsi a na hlasku o modelce... ty pockej, ja jsem shodila tri kila, citim se dobre... atd atd. A pokud jsou to vecne stezovacky na vsechno, tak zase opak a ze ty jsi ok. Narazi, devcata, narazi... a brzo. 

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. května 2018 09:44

jinx Ano, máš naprostou pravdu. Funguje to, minulý týden jsem to dokonce poprvé zkusila, dokonce to ani nebylo hrané, protože se konečně cítím o moc líp celkově. Jenom opravdu nechápu, proč má pořád někdo tuhle potřebu.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. května 2018 11:11

Luna to nevim, nejaka vnitrni frustrace z vlastnich zmarenych a nenaplnenych ambici, vedomi, ze nekde jsou lidi, kteri jsou spokojeni a pak asi i mylny predpoklad, ze se v tech stiznostech lidi z jejich okoli budou radi rejpat s nimi. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. května 2018 13:31

pecka Paráda .

Zajímalo by mě, jestli funguje omezení sacharidů, nebo snížení celkového příjmu potravy. 

Ptám se, protože kamarádka se dala na vegetariánsksou stravu, takže jí převážně luštěniny, saláty atp. Nejí tedy ani vejce, jogurt, tvaroh a údajně zhubla 1kg za tři dny. Já si tedy hlavně myslím, že ten úbytek nemůže být kg tuku, ale cítí se dobře a to je asi nejpodsatnější. 

Mně by tento typ stravování asi nevyhovoval, ale jsem jen zvědavá, jestli tady je nějaká vegetariánka a podělí se o zkušenost.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 28. května 2018 13:39

whiskas To resi 1 kg? Mne vaha lita normalne plus minus 2 kg, ani to uz neresim, to bych se zblaznila. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. května 2018 13:44

Lamicka Že? Ale skorosvokra sa mi minule chválila že schudla 400g  Pila 3 dni len stavu z  červenej repy, čítala v akejsi knihe o detoxikacii 

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 28. května 2018 13:44

whiskas Funguje hlavně kalorický deficit. Když vyřadíš sacharidy, nelítá ti cukr, tudíž přestaneš mít chuť na blbosti, aspoň mně to tak funguje. Já se nevážím, neměřím, ale cítím se dobře. Akorát nevím, co s tou tunou třešní, co jsem dnes dostala!

Brácha je vegan a je hubený, ale byl i když nebyl vegan, to máš jedno, prostě to musí sedět tobě. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 28. května 2018 13:46

Luna udelej si ten volny bezdietni den co zarazuje 007, pry je to tez dulezity

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 28. května 2018 13:48

paktofonika Žiš, svokra! Už se blíží její čas na takovou tu dietu, co se držela za komoušů před operací. Vždycky zhubne 5 kilo a nabere 8. Letos to určitě zkusí znovu.

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 28. května 2018 13:50

viktorka_od splavu To určitě! Na takový příležitosti si radši otevřu flašku...Sousedka si veme 3 kila hurá.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 28. května 2018 13:53

paktofonika Tohle je vtipny, znam vic takovych lidi :)) 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. května 2018 13:53

Luna Haha, tej mojej to lieta tiež. Jeden týždeň šišky, potom 3 dni šťavu a tak dokolečka dokola. Ale ja tomu nerozumiem lebo som nečítala knihu