Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. května 2018 21:06

Renusatko No mne to príde takisto nereálne. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. května 2018 21:17

Renusatko Ano, já právě také mluvila o "poctivém tuku" .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 28. května 2018 21:19
Reakce na Mutziputzi:

whiskas Kilo tuku za 3 dny? Levou zadni To neni nic ohromujiciho podle me

​jako teda nechápu, proč si nenecháš narůst ty nohy

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. května 2018 21:28

To mate blby, kdyz vam veci nejdou a vite to dopredu Co ja vim tak se rika, ze 2,5 kila tuku tydne je realne a rozumne hubnuti, to cachrovani s kaloriema je obecna teorie, kazdej spaluje jinak, nejen podle toho jak se hybe, ale taky kolik ma svalu, ja jich mam furu, hejbu se denne, takze kilo za tri dny? Ani nemrknu

viktorka_od splavu Nechala bych, ale to samo taky nejde, jak to vase posvatny kilo tuku.

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:36

Mutziputzi Hele, ja mela za to (dle odborne literatury a x treneru) ze cistyho tuku lze sundat tydne max tak okolo kila a to jeste kdyz fakt makas a dodrzujes prisny makra.

Ted myslim fakt tuk, ne 2.5-3 kg na vaze samo (na to nehraju, je to nesmerodatny, protoze voda, obsah strevniho systemu, hormony, spanek, atd atd). Kde to psoim pisou, nemyslim, to ted nijak jizlive nebo rejpave, fakt me to zajima.

Jinak teda osoba co ma tuku pozehnane samo bude sundavat vetsi mnozstvi, jinak pak u nekoho s beznym procentem v populaci cca 20-35 procent, proste to startovni mnozstvi ovlivni taky kolik toho sundas.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:37

0zero7 taky chlapum to jde lip. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:40

continuity což se mi vždycky zdálo značně nespravedlivé. 

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:46

continuity to jo, pravda! Tak specifikuju, ze se bavim o zenske ;)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:27

0zero7 Dnes jsem si po delší době zapsala jídelníček:

832 kcal, B 48 g, S 50 g, T 44 g. Kdybych to takto udržela, možná ubrala na tuku a přidala bílkoviny, tak by se ty tukové zásoby mohly zase pohnout kýženým směrem, tedy dolů.

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:37

whiskas 832 kcal za celej den jako komplet, vic uz jist nebudes?

Ja vim, ze kazdej je jinej atd, ale tohle je proavdu malo i na to jak jsi drobna. Znas svuj bazal? I kdyby si jedla LC tak ten zbytek je moc nizkej, tuk a protein, urcite bych nic nesnizovala, naopak.

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:44

whiskas jsem si ted nahazela dnesek do apky, jsem po obede a vecere bude podstatna soucast dne pozdeji, zatim jsem na 67g tuku, 40g protein a 14g sach. veca bude chili se zakysem a salatova okurka, takze mi naskoci protein do ok hodnoty.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:45

0zero7 Já ale nejsem drobná, byť mi to tady každý cpe . Obvykle jím víc (bohužel), proto jsem psala, že by bylo fajn to takto udržet. Teď už jíst fakt nebudu .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:48

0zero7 Bazal jsem kdysi dávno měla změřený, ale už si to nepamatuju a také je to asi jinak. Já ty hodnoty běžně nesleduju, jen dnes, pod vlivem diskuze , jsem si vše hodila do tabulky. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:49

0zero7 Je fakt, že člověk pořád hledá co a jak, přitom by stačila pevná vůle a dodržovat jídelníček nějaké fitnessky v rýsovačce (samozřejmě upravit množství podle váhy a výkonu).

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:51

whiskas Tak se opravuju na to ze nejsi vysoka, pardon. Ten bazal asi teda svuj neznas? to bys tak malo nejedla.

Obvykle jis vic kolik? Bazal nekoho se svalovou hmotou co mas ty pri sve vysce bude hrubym odhadem tak 1400Kcal, takze jsi lehce nad polovinou, to si telo ulozipak i to co nema. Netvrdim, ze je to u kazdeho stejne a odhcylky urcite existuji, ale opravdu se mi zda, ze to je prilis malo, aniz bych chtela nejak blbe rypat nebo neco.

Jasna, bez deficitu nebudou vysledky, ale kdyz vezmes svou aktivitu (nemyslim ted jen cviceni) tak nevim no...

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:59

whiskas Tak ja myslim, ze to ani nemusi bejt jidelnicek fitnessky v rysovacce, to je fakt zahul na telo, jedna se mnou cvici a dela to opravdu jen pred zavodem, je to masakr, zdravy to neni.

Jen proste jist v dobrym pomeru, pokuyd chce low carb dobra je kalkulacka na keto gains. A i jist dostatecne, aby telu jel metabolismus, ne hory jidla, ale rozumny deficit. Ja moc dobre vim, ze to neni jednoduchy, obcas me to fakt nebavi, vcera jsem mela tri piva a na veceri testoviny a jak mi bylo fajn :)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. května 2018 00:12
Reakce na Mutziputzi:

To mate blby, kdyz vam veci nejdou a vite to dopredu Co ja vim tak se rika, ze 2,5 kila tuku tydne je realne a rozumne hubnuti, to cachrovani s kaloriema je obecna teorie, kazdej spaluje jinak, nejen podle toho jak se hybe, ale taky kolik ma svalu, ja jich mam furu, hejbu se denne, takze kilo za tri dny? Ani nemrknu

​Hele, a nepleteš se? Možná 2,5 kila tuku měsíčně je reálné a rozumné... 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. května 2018 00:15
Reakce na whiskas:

Dnes jsem si po delší době zapsala jídelníček:

832 kcal, B 48 g, S 50 g, T 44 g. Kdybych to takto udržela, možná ubrala na tuku a přidala bílkoviny, tak by se ty tukové zásoby mohly zase pohnout kýženým směrem, tedy dolů.

​Tohle mi přijde strašlivě málo a kontraproduktivní pro jakýkoli typ postavy, natož drobnější.  Souhlasím s 0zero07.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 29. května 2018 01:40

whiskas Záleží, z čeho kamarádka na to vegetariánství přecházela. Jestli jedla bez nějakýho většího rozmyslu a teď jí z jídelníčku vypadly nějaký kaloričtější věci, tak zhubnout může, ale jinak si nemyslím, že by vegetariánství automaticky znamenalo cestu ke štíhlejší postavě. Jestli navíc vyhodila i mléčné výrobky a vejce a bude to chtít vést trochu s rozmyslem a s nějakými bílkovinami, tak bude muset zařadit víc luštěnin a ořechů, což  znamená, že přidá i sacharidy, a na těch se taky nehubne úplně ideálně...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 06:39
Reakce na whiskas:

0zero7 Dnes jsem si po delší době zapsala jídelníček:

832 kcal, B 48 g, S 50 g, T 44 g. Kdybych to takto udržela, možná ubrala na tuku a přidala bílkoviny, tak by se ty tukové zásoby mohly zase pohnout kýženým směrem, tedy dolů.

​Uff súhlasím so všetkým čo napísala 0zero7

Ja si nič nezapisujem ale dnes som sa rozhodla ze tak urobím aby som videla co a ako.