Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 06. října 2020 13:13

viktorka_od splavu Furiosa je na jeseň úplná trefa. A flakón

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 06. října 2020 13:25

slniecko Potvrzuji a vždycky, když se navoním z odstřiku, tak Ti do Bratislavy děkuji .

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 06. října 2020 16:43

Fleur som rada, že sa dobre nosí

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. října 2020 19:26

Tak já dnes ze zkušebníku asi rovnou do tužebníku

L'Interdit (2020) (Eau de Parfum Intense) Givenchy - Tohle se opravdu povedlo. Pomerančový květ zabalený do krásného teplého kabátku z prachového pudru. Přitom je spíš temná a sladká jen málo. Je krásná, odlišitelná a potřebuju ji.

Signature Montblanc -  Bílá a já v ní hned automaticky mám kokos, možná to celkově dělá to koktejlové složení, které se v začátku na chvíli objeví. Potom už je to květinová vůně, kde z papírku žádné bližší květiny neodliším, ale víceméně je dost lineární a vanilku s pižmem hledám marně. Viděla bych ji spíš letní.

Idôle L'Intense Lancôme - Hodně květinová, nic pro mě. Složky v základu sice bojují, ale bohužel všechny ty růže a jasmíny nemají šanci porazit.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 06. října 2020 19:32

Renusatko 

...doteď si pamatuji, jak mě L´Interdit dostala během pár sekund... A během pár minut jsem měla vzorek, a za dalších pár flakon...

A lidé ji chválili, byli překvapení originalitou, ale příjemnou a nevtíravou, větřili mě jak ohaři...

Jo, v pátek už zas budu mít flakon u sebe...

A jsem ráda, že moje nadšení sdílí i někdo jiný

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. října 2020 19:41

Miru Je moc zajímavá. U mě to nebude taková rychlost, protože teď budou jiné výdaje, ale tak vánoce nejsou tak daleko.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 06. října 2020 19:45

Renusatko 

...tak to máš můj obdiv!. Vánoce jsou sice za chvíli. Ale když bych něco chtěla, tak jsou nehorázně daleko

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. října 2020 19:58

Miru No jo, jenže koťátko chci víc a jednak to je dost peněz za něj a co mám za seznam k nákupu, to je bohužel na několik parfémů. Normálně bych ho i dnes hned koupila, ale takhle vím, že fakt nemůžu nebo budeme jíst granule s kotětem.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 06. října 2020 20:01

Renusatko 

...jasné. Každý člověk má svůj žebříček "nutných" položek

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 07. října 2020 10:03

Miru Renusatko Mně se L´Interdit Intense zalíbil natolik, že jsem si ho - naprosto neplánovaně - pořídila; máte na mě špatnej vliv - hlavně Miru!

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 07. října 2020 10:09
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 07. října 2020 10:56

tak vcerejsi cesta kolem marionaud mi prinesla poznatek, ze scandal klasicky ani so scandal zcela jiste nepotrebuju, no a jelikoz tam bylo strasne vedro, tak i dilema, jestli ten "zpoceny ocasek" u scandal by night je mou kuzi nebo zkazenym testerem.. takze zas nevim

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 08. října 2020 21:42
Reakce na jerry:

Splendida Tubereuse Mystique (Bvlgari) - svěží sladká pryskyřice, ze které "vykvetla" kytice ovocně žvýkačkové tuberózy. A protože chtěla dostát přídomku "Mystique", rozvoněla se do sladce kouřové prachové pryskyřice s usušenou mořskou trávou.

​Dnes jsem vyzkoušela a nestačím se divit. Na papírku krásné Pedro, lehounké, podkreslené něčím těžším  dřevitým (možná i černý čaj jsem tam cítila). tak, aby to nebyla nuda. Něco, co bych moc potřebovala. Na mně je to tuberóza vmíchaná do hustého tmavého lesniho medu s živočišným ocáskem, dosti uřvaná.

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 08. října 2020 21:56

alibi 

Ber to pozitivně - ušetříš (aby sis za ušetřené koupila něco jiného).

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 08. října 2020 22:04

jerry to je fakt :)  a ještě zkouším Fol Arome ze vzorku od Domeniky a jsem nadšená . Je to krásná vůně, ale taky po ní nemusím toužit, protože v ní cítím dvě vůně a tímto dávám za pravdu wendulka . QVLP a L'Heure Bleue. QVLP mám a Modrá Hodina mi nedělá dobře 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. října 2020 22:20

alibi Ha.

No já je miluju obě, takže pokud se časem objeví za přijatelnější cenu, jdu do ní.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 08. října 2020 22:23

wendulka tak snad časem, to bych ti přála

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 08. října 2020 22:42

wendulka Já bych ji také brala, jako překlenovací vůni mezi LHB a Mitsouko (a za stejnou cenu jako zmíněné , takže nákup nehrozí).

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 09. října 2020 09:15

...tak jsem "zkoušela"...,

vyzkoušela jsem, že vůně Narciso Rodriguez PURE MUSC je nádherná vůně do ložnice.

Našplíchala jsem zbytek z mini flakonku na postele, polštáře, do vzduchu a ta nádhera, když se vejde do pokoje...

(levnější varianta, také velmi dobrá - WHITE MUSC Tesori d´Oriente)

Vittoria Frigerio

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 09. října 2020 09:28
Reakce na Miru:

...a pak jsem si připomněla vůně, resp. moje jejich současné vnímání:

Hypnotic Poison EdP - nuda, divno

Code Giorgio Armani - necítím

Good Girl Legere - příjemné překvapení, unosila bych ji. Vůbec neznám, neznala jsem složení a na mé kůži to byla původní EdP značně odlehčená díky hlavně hruškově ovocnému tónu, držela velmi dobře, i intenzita slušná. Unosila bych

Mon Guerlain Intense - dost dobré, brala bych(má krásný základ)

​Ta ručička-hůlčička to dost kazí, br.