Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 09. října 2020 09:32

Sweet Potato 

...vidíš, kdyby jsi na tu velmi štíhlou paži neupozornila, vůbec jsem ji nevnímala.

Já vnímám velmi příjemné barvy a materiály, celkové ladění, měkkost.

No, každý vidí na obrázku prvně něco jiného

(a kdyby něco, co se mi nelíbí - ušmikla bych ty konflíčky)

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 09. října 2020 09:35

Miru Mně právě ty barvy, měkkost a linie taky zaujaly, ten svetr je úžasný. A pak prásk. Jako strašně fakešný tón v krásné melodii.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 09. října 2020 09:36

Sweet Potato 

...ale houby. Zavři oči a představuj si jen to pěkné...

...kde by se ty hadérky tak daly koupit třeba...

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 09. října 2020 15:04

Authentic Night (Abercrombie & Fitch) - sladká dřevogenerická dle receptu "slijeme dohromady všechno, co se dobře prodává - Sí kterákoliv, Manifesto, Good Girl a Opium kterékoliv (jen proboha ne to původní) a přihodíme pár kytek, ať to má grády. A rozhodně nešetříme ambroxanem".....tak to je Authentic Night. Prototyp generické vůně, zhola zbytečné a nezapamatovatelné.

Bella Blanca (Oscar de la Renta) - svěží květinová pižmovka se rozvoněla do krémově svěží pižmovky s opravdu povedenou jemnou zelenou konvalinkou s lehoučkým tónem rozkrojené zelené hrušky.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 10. října 2020 09:20

Ja jsem konecne vyzkousela ten L'Interdit a opravdu to nevypadá spatne. 
Stejne tak mi prisla moc pekna i  Gucci Bloom Ambrosia....atd.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. října 2020 10:35

Luna Já jsem ve středu vyzkoušela na papírku Armaniho novinku My Way a tedy na tom papírku se mi to nelíbilo. Na ruku asi ani zkoušet nebudu.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 10. října 2020 10:57

A mně dnes přistál na stole vzorek Voce Viva Valentino, ale jak jsem četla recenzi jerry , tak mi asi radost neudělá...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 10. října 2020 11:09

Lady Million Privé Paco Rabanne

...tušeně gurmánská tělovka.

Mléčný, jemný, tonkově senový, hedvábně hustý karamel s mikrostopami nazelenalé pikantnosti a delikátní prachovou žvýkačkovostí...

...tulivě intimní pohlazení

(jako ten začátek je takový rozdrbčený, ale základ = téměř narkotická něžná lahodnost)

((a jsou to tyhle barvy -

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 10. října 2020 11:11

euridike 

třeba jo...zázraky se dějí

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 10. října 2020 12:16

jerry Ne, nedějí, mám Voce Viva na ruce asi hodinu a... No je to přesně tak, jak jsi napsala, ale naprosto...

Miru Ne, tentokrát už se od Tebe zblbnout nenechám, Lady Million Privé zkoušet nejdu! Nejspíš... Možná až někdy v týdnu - teda jestli budou ještě otevřené obchody, to člověk dneska neví... Recenze i fotky opět ...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 10. října 2020 12:19

euridike 

...jen zkus!.

Hele, já prvotně nalákaná, jaká to bude pecka, prostorovka - co jsem kde načetla. A ono - první dojem:"...uááá!, já nic necítím!?! Vrrrr...."

Tak jsem si řekla, že kočičko, uklidni se, a zkus znovu, dej tomu, sobě čas...

...a jo - na mé kůži teda to je fakt intimní vůně, velmi lahodná, hebká, nic netrčí, neruší.

Tak do postele... ...nebo napřed ke krbu s horkou čokoládou, s chlapem a hydge...

(a pak ta postel, no...)

(já ji totiž koupila - krásné velké balení. Ale pro sebe potřebuji vůni PERSONA, noo... Takže mám případný dárek, to se hodí vždy.)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 10. října 2020 12:25

Miru Však já ji vyzkouším, to zase ne že ne, zvědavá jsem, ona je tu i možnost, že mám někde vzorek, tak zapátrám - navíc - Ty to prostě vždycky naservíruješ tak, že je těžké odolat...

A ještě jsme se dnes hezky sešly s L´Interdit Intense...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 10. října 2020 12:29

euridike 

...jo, mám to s Tebou stejně...

(no, zaplaťpánbůh pro mě, v podstatě si vystačím se dvěma vůněmi - L´Interdit Intense a Signature. Není již mým cílem hledat... zatím)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 10. října 2020 14:58

OLD MONEY Teresa Helbig

Money is only paper
Only ink...

More money
I want more money
I want your money
I want more money...

´cause it´s a rich man´s world...

//But money can´t buy me love...//

Ale můžou vonět. Ty papírové... //Ty kovové taky, ale jinak, po ohmatané mosazi, slaně, po dotecích a potu.// Ty papírové, zvrásněné, zteřelé, zjemnělé, předávané z ruky do ruky i někde ponechané, v knížce založené. Staré bankovky dávno neexistujících měn. Pak voní. Prostě a jednoduše – po papíru, nasládle, jako suchá tráva, jako květy fialek z vybledlého herbáře, prašně… Vůně vzpomínek, co už se rozpadají, jako staré fotografie, vůně nostalgie, pohladit ty měkké lístky prsty, snažit se je trochu vyhladit, ale už to nejde, proč by taky…

Vůně hezká, mainstreamová holka ve mně tleská, ale… Něco tu, sakra, nehraje… Je to prostě voňavá voda. Steče po mně jako po kusu plechu. A je pryč. Nepřilne, nepřimkne se, neobejme. Prostě jí chybí ten dobrý základ, charakter a slušné vychování. Snad o trochu víc péče a pozornosti jí měli věnovat.

//Úryvky z písní Tracy Chapman – Paper and Ink, Mariahlynn – Once Upon a Time, ABBA – Money, Money, Money, The Beatles - Can´t Buy Me Love//

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 10. října 2020 18:49

AURA Thierry Mugler 2017

1. varianta:

z kynutého koláče okousat pouze vrchní vrstvu do džemova rozpečené a vanilkovou drobenkou zjemněné rebarbory s jedním drze křupavým granny smith a 

hned, současně s tím 

polknout panáka zelený...

...chvíli mi pak kůže voní i jak mýdlová jablka.

Ale nakonec -

hedvábně husté, měkké, lahodné, naovocněle nasládlé, zelené překvapení.

A potřebuje kontrast...

2. varianta:

vanilkou naměkčelé a zútulněné silice hlubokých hvozdů, odér vodou nacucaného vzduchu, prostoru všude kolem vás, bázeň, lehké mystično, ticho a

odvaha

...vůně pro moderní elfku. Možná vůně pro mě...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 10. října 2020 19:27

Valentino Donna Born In Roma

...detaily si moc nevybabuji, prostě něco květinově ovocného. 

S vanilkou.

A s posléze přidanou pudrovostí.

A ještě pak nějaké pikantní tóny

(doma zjištěné guajakové dřevo)

Ale drží skoro čtyři hodiny a to má po sprše...

(asi zkusím znovu. Kvůli tý výdrži.)

((hm, co už. Taky chci/můžu občas vonět jen jako kikina))

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 10. října 2020 20:13

Juniper Lane - Forever Rose

Tak predošlé dve sa mi páčili trošku viac, ale aj táto je fajn. Je to jednoducho púdrová ruža, viac púdru ako ruže, ale vydarené. A slušná výdrž.

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger

Veľmi príjemná kolínska s akoby živým citrónom. Slabá výdrž, ale tak primeraná koncentrácii.

4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom

Tak na mne pomaranč a nie mandarinka, na pozadí jemná klasická kolínska. Veľmi vydarené. Ako "aromaterapeutické" osviežovadlo vážne zvažujem.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 10. října 2020 20:50

slniecko Tu Mandarine-Cardamom jsem měla a byla opravdu dobrá, pochopitelně hovoříme o kategorii letních osvěžujících vůní, kde nevadí i několikrát denně zopakovat aplikaci.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 10. října 2020 21:10

Dalia euridike  Voce Viva Valentino a My Way se mi nelíbili, ani jedna. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 11. října 2020 00:04

Fleur no, to pri takýchto kolínskych ani neočakávam väčšiu výdrž, skôr ten opakovaný príjemný efekt voňavej spŕšky.