Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 03. října 2020 16:55

Dalia jerry poohlédnu se po ní ;)

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 03. října 2020 17:48

euridike Vidím, že máš Eau Capitale, recenzia bude? Alebo si ju už dávala a prehliadla som?

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 03. října 2020 17:54

Biely kvet 

Recenzi píšu, mám z ní první a poslední odstavec, o středu mám nějakou mlhavou představu, kterou se snažím naplnit těmi správnými slovy, o nichž mám někdy pocit, že jich mám strašně moc, ovšem za chvíli vím naprosto jistě, že nemám vlastně vůbec žádná... Mě se tahle vůně výrazně dotkla, takže se mi o ní těžko píše, ale nějak mám pocit, že tuhle recenzi fakt chci, tak uvidíme...

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 03. října 2020 19:28

euridike Teším sa!

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 04. října 2020 06:37
Reakce na jerry:

Splendida Tubereuse Mystique (Bvlgari) - svěží sladká pryskyřice, ze které "vykvetla" kytice ovocně žvýkačkové tuberózy. A protože chtěla dostát přídomku "Mystique", rozvoněla se do sladce kouřové prachové pryskyřice s usušenou mořskou trávou.

​...dala by se, prosím, nějak srovnat s vůní L´Interdit Intense.?.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 04. října 2020 09:29
Reakce na jerry:

Splendida Tubereuse Mystique (Bvlgari) - svěží sladká pryskyřice, ze které "vykvetla" kytice ovocně žvýkačkové tuberózy. A protože chtěla dostát přídomku "Mystique", rozvoněla se do sladce kouřové prachové pryskyřice s usušenou mořskou trávou.

​Díky za rozbor, teď už asi vím, proč se mi líbila. Zatím jsem zkoušela teda jen na papírek, mám zaškatulkováno jako žhavého kandidáta k vyzkoušení na sobě. Já tam ale nic moc dalšího než tuberózu nedetekovala... A už vůbec mořskou trávu, ale to mě nepřekvapuje, na to jsem moc amatér. Tuberóza na mém papírku teda postrádala žvýkačku, což je za mě dobře. Nicméně stejně mi vrtalo hlavou, proč právě tahle tuberóza je tak super. No a je to jasné. Krom toho, že můžu tu tuberózu, tak pryskyřice... no znáš mě, ty můžu velice velmi.Jen je mi divné, že jsem to tam nepoznala, pryskyřice je jedna z mála složek, co jsem obvykle v parfému schopná fakt pojmenovat. Ale vysvětluje mi to hodně.

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 04. října 2020 11:54

Miru 

Myslím, že nedala. Spojitost nevidím žádnou.

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:00

Panenka 

Ono je dost dobře možné, že na papírku se pryskyřice projevila jen minimálně. A ta žvýkačka (takové pěkné retro-Pedro) je moc příjemná (vcelku jí dávám přednost před standardními tuberózovými "jahodami").

Mě tedy přitahuje nejvíc ten modrý flakón, ale kupovat si vůni jen kvůli barvě flakónu (navíc za situace, kdy neunosím ani to, co na polici už mám), to už by byl projev přímo buržoazní dekadence.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:17

jerry 

...nezkoušela jsi, prosím, Black Orchid Parfum Tom Ford.?

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:22

Miru 

Zatím ne.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:25

jerry 

...no a nechceš se vydat do Douglasu..?.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:17

jerry jj, mně se taky hrozně líbí ten flakon, ale musel by být alespoň malej, abych si to ospravedlnila:-) (pár takových vlastním a dokonce je mám u dna, třeba malinkou roztomilou twilly která mě taky až tak moc nebere, ale pro potěchu oka a radost brát ho do ruky, když vůně není vysloveně zlá..

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:54

Miru 

Radši počkám, až se ke mně dostane vzorek....ono to asi dlouho trvat nebude

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:58

jerry 

...tak to Ti upřímně závidím!

(a to jinak nezávidím nikdy nic nikomu. Fakt)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 05. října 2020 21:05

takže Fendi, Furiosa. slepák a trefa:-)

krásně sytá, šťavnatá květinová vůně na medovém podkladu. citrusy v úvodu jsou rozhodně nakládané, možná je to spíš pravá citrusová marmeláda. necítím nic kyselého a ani pepř. květiny jsou lahodné, lehce pylové a plné nektaru. nevím přesně jak voní chejr, ale jestli takhle, tak nádherně:-) a pokud je tam kadidlo, tak já to bohužel nepoznám. složky vůně jsou opravdu harmonicky sladěné, nic nevyčnívá, nekřičí. vůně je příjemná držící se spíš u těla, výdrž celodenní. a flakon je skvělý!

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 05. října 2020 22:03

viktorka_od splavu včera jsem se tě chtěla na ni (FF) zeptat, ten flakon vypadá krásně . A gratuluji k povedenému slepáku

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 05. října 2020 22:04

alibi díky. jak bude příležitost, ráda půjčím k ozkoušení:-)

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 06. října 2020 08:29

viktorka_od splavu S recenzí na Furiosa Fendi naprosto souhlasím - skvělá vůně i flakon...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 06. října 2020 08:34
Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 06. října 2020 12:06