Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 11. října 2020 08:24

Renusatko A já je mám navíc po několika minutách problém od sebe vůbec rozeznat, navíc u Voce Viva marně hledám nějaký dry down... A mech? Kde? Já cítím prostě pomerančový květ utloukaný pudinkovou vanilkou...

Miru Tak jsem našla vzorek Lady Million Privé, Tvoje recenze je opět výstižná, i mně se líbí tak - nějak standardně, je to takové mazlivé koťátko, kdyby občas trochu tasila drápky, byla by to větší zábava... //+ recenze na Auru - ta druhá zelenavá fotka ji pro mě vystihuje moc dobře, recenzi mám taky napsanou, ale nějak si ji syslím... Já obdivuju, jak máš vždy tu správnou fotku, já si je na Pinterestu taky střádám, ale pak nemám trpělivost se tím prohrabávat - a Tvůj profil sleduju s radostí, baví mě moc...//

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 11. října 2020 08:29

euridike 

...kuju moc!, za všechny komplimenty...

(jakože mě sleduješ na pinterestu.?.)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 11. října 2020 09:11
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 11. října 2020 14:01
@euridike ráda bych si přečetla jaká je ta absintovka kterou máš teď na sobě,zajímá mě-značku taky neznám,doufám že už máš koncipovanou recenzi 8D
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. října 2020 16:45

teena-s Značka je nově v Ingredients - asi i vzorky:)

Online jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 11. října 2020 20:09

Valentino Donna Born In Roma (Valentino) - všeho moc: moc sladkého ovoce - moc jasmínu - moc kašmeranu. Jasmín je úderný a vytrvalý a ve spojení s kašmeranem má potenciál bolehlavu. S původní Valentino Donna nemá společného zhola nic.

Louka (Manufaktura) - začátek je nádherný: autentická vůně rozkvetlé louky, svěží mladá zelená tráva. A sedmikrásky - jako živé. Ale konec přišel rychle: nepatrné ostrá studená ovocná pižmovka. Ale není špatná, jen je dost fádní.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 12. října 2020 08:36

teena-s

No mě Absinthe Boreale docela zklamala - zkoušela jsem ji proto, že mám ráda absinth, pelyněk, pelargonii /i když jsem si říkala, že takhle dohromady by to mohla být docela divoká kombinace, kdyby se to nějak vymklo z rukou/, ale tady mi pelyněk prostě nevoní, je hodně "živý", syrový a šťavnatý, já mám ráda ten koncentrovaný, sušený, hořkosladký, popř. už ten absinthový tón, takhle mi nevyhovuje, obzvlášť v kombinaci s eukalyptem, to už je na mě moc, jak jsem zvyklá vůně "vidět" v barvě, tak tahle vůně je jako ještě nezaschlá temně zelená barva... Nevím, třeba je to jen mnou, ale řekla bych, že znám mnoho lepších vůní s pelyňkem...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 12. října 2020 17:42
@euridike děkuji za osvětu,takže to po ní nemusím toužit ani já ;)
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. října 2020 10:04

teena-s Musím Ti to říct - recenze na Valentina Poudre je opět ... A viktorka_od splavu a její SL recenze taky...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 13. října 2020 14:28
@euridike děkuji :D apropos-pokud se nemýlím tváří Voce Viva je Lady Gaga tak asi tak
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. října 2020 16:28

teena-s No jo, viděla jsem reklamu na Voce Viva na YT, chvíli jsem se snažila najít v ní nějaký smysl, ale pak jsem na to rezignovala, od reklamy na Gabrielle s Kristen Stewart jsem smířena s tím, že to není podívaná pro mě...

Offline šedivá myš
Avatar
30 příspěvků moje polička 15. října 2020 12:04

Asi jsem ve špatném vláknu, ale na elninu mají opět NU_BE včetně Hélia, pokud by měl někdo zájem :-)

https://www.parfemy-elnino.cz/oneofthose-nu_be-he-parfemovana-voda-100-ml/

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 15. října 2020 13:28

šedivá myš Jo, jsi Už to tu někdo psal. Ale jsi hodná, myško (Slevy, akce a výhodné parf. nákupy)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 17. října 2020 11:11

MÉMOIRE D´UNE ODEUR Gucci

... podívala se na postel, z níž právě vstala, v hlavně vzpomínka na jednu fotografii postele se zmačkaným prostěradlem a přikrývkami, byla k ní tehdy připsána slova "corpus delicti", ošklíbla se nad tou vzpomínkou, tedy i nad sebou samou, vzala dva rohy přikrývky, sevřela mezi prsty a prudkým, rázným gestem ji vznesla do vzduchu, s tím něžně explodovala měkká, hřejivá vůně, v ní otisky a doteky heřmánkového krému, bílého mýdla, pižma, její Un Dimanche a la Campagne a jeho večerní zelený čaj, v hlavě Skylar Grey a that´s alright because I love the way you lie, přikrývky už jsou pevné a napnuté, jen vzduch je stále plný té noci, toho rána, toho mlčení, těch slov...

Online jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 19. října 2020 19:16

Violettes de Toulouse Eau de Toilette (Berdoues) - omamná vůně fialek, zprvu svěžích kvítků, pozdějí zapudrovaných sladkým pudrem do jemné podoby fialkových bonbonů. Fialkový ráj ve flakónku...evokuje chůzi loukou plnou fialek s fialkovým lízátkem v ruce.

Romantica (Furla) - naplňuje obecně vžitou představu, že "romantika=květiny". Květiny na začátku jsou takové pižmově univerzální, vcelku neidentifikovatelné, Ale po rozvonění se objevila dost zajímavá kombinace sladkých pivoněk s občasným závanem konvalinek a hlavně hodně zajímavá vlahá a hodně lehká (chtělo by se říci přímo éterická) pačuli. A kupodivu je to líbivé...

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 19. října 2020 19:26

jerry 

...tak obě ty vůně zní moc dobře!. Jsou sehnatelné.?.

Online jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 19. října 2020 20:24

Ta první u nás ne, mám ji z Francie.

Celá kolekce Furla by se měla každým dnem objevit v Douglasu - byla jsem tam minulý týden, ale ještě ji neměli (ale na stránkách už je).

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 20. října 2020 22:28

jerry To je škoda, fialky bych zkusila ráda

Online jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 21. října 2020 15:00

Irresistibile (Furla) - bílý tělový krém ozdobený sušenými okvětními plátky. Něžná jemná květinovka, opravdu povedená.

Perfect (Marc Jacobs) - závěj krémově zelených fialkových lístků na začátku, jeden červený bonpar a sladké seno - bohužel to bylo první i poslední, co mě na vůni zaujalo (a dokonce líbilo). Rozvoněla se do laciné drogerkovky jakožetrochuovocné, jakožetrochukvětinové a vůbec takové "jakože". A jak nemám ráda Jacobsova plastová flakonková víčka, tak toto je kupodivu docela pěkné. Ale tristní obsah bohužel nespasí...

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 23. října 2020 16:00

Dneska jsem si v DM drogerii vyzkousela neco, kvuli cemu budu nejspis exkomunikovana, ale podelim se o dojmy:

Vune se jmenuje LOLLYPOPZ, kdo ma doma dceru predskolniho veku, prave protaci panenky: Ano, jsou to ty ujecene holcicky v barevnych parukach, co nabizi kramy po internetu a obcas slozi duchaplnou pisen. Ale bohuzel, dcera je miluje a kdyz zjistila, ze "Holky Lolky" maji svuj parfem, bylo zle: A musi byt k Vanocum! Takze ho mam nedobrovolne na zapesti a...Cekala jsem to horsi. Voni to jak kvetinovy bublifuk. Na petilete holcicce to asi preziju, svetylka v ocich vitezi nad kvalitou a sofistikovanosti...