Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:50
Reakce na Sweet Potato:

 o.k., psala jsem to od oka, samozřejmě. Prostě sáhnu a nasypu, takže jich je možná i 7 . Byl to jen nástin. Těch vloček si dávám cca 4 polévkové lžíce, kolik je to gramů netuším, to jsem fakt nikdy neřešila. Představa, že si jídlo ještě odvažuji, je hrozná. 

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:50
Reakce na Luna:

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:56

Hlavně asi záleží, jaké snídaně komu vyhovují. Netvrdím, že moje snídaně jsou obří, ale já se ráno přecpat, tak si můžu jít zase hned lehnout. A nevím proč, ale jogurt mi po ránu nedělá dobře. Vločky jsou taková rychlovka. Když je více času, třeba o víkendu, velmi ráda si dám míchaná vajíčka atp. A ač někdo řeší, že vajíčka o.k., ale s převahou bílků, tak já mám ráda vajíčka v plném složení. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:58
Reakce na whiskas:

Ja vločky nemôžem. Pritom sú dosť sýte a na raňajky vhodné. Najradšej som ich mala s banánom a jav.sirupom. Oj dala by som si 

Na raňajky mam ešte rada banánové lievance. O joj, hneď zajtra si urobím 

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 11. července 2017 18:02
Reakce na paktofonika:

Banánové lívance? Neznám, ale zní to dobře. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. července 2017 18:04
Reakce na whiskas:

Jj rozmixujes jeden banán, dve vajíčka, pridáš trochu škorice. To je tak dobré. Už len o tom píšem tak mam chute. Niekedy pridám vanilku

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 11. července 2017 18:05
Reakce na paktofonika:

Díky. Žádná mouka? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. července 2017 18:06
Reakce na whiskas:

Žiadna 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 11. července 2017 18:54

To se sem člověk jde mrknou, aby se namotivoval k nějaké fyzické aktivitě a tady se jenom žere... Jestli skončím jak včera se devíti jahodovými knedlíky s tvarohem a kilem cukru a s brambůrkama před televizí , tak mě máte na svědomí. I když chudák Nadal běhal po kurtu 5 hodin, to jsem určitě musela něco spálit jen tím sledováním.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 11. července 2017 18:56
Reakce na Krehutka:

No zere... Pet mandli a susena svestka, to bych rekla, ze chute tady clovek zrovna nedostane 

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 11. července 2017 19:00

No přesně, tady se právě NEŽERE! 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 11. července 2017 19:01
Reakce na Unnamed:

Sjela jsem to celý, to je paštička tady, pomazánka támhle, receptík na lívanečky a já tady u monitoru jak Pavlovův pes. Dneska bude asi lečo, abych odčinila ten včerejšek.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 11. července 2017 19:03
Reakce na Krehutka:

No jo, ale poradny jidlo jsou az ty vase jahodovy knedliky, to ostatni jsou jenom chutovky.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. července 2017 19:25

Krehutka 

Dnes ste ma celkovo pobavili, dámy 

Ja mám veľký problém teraz v lete - melón. Všetci že melón je super, to je len voda, to vycikáš, tak mrknem na kalórie - tie sú tiež super, len o niečo viac od uhorky, no ale keď to prepočítam na moje 3 kilá denne - to už je polovica celodenného kalorického príjmu, čo by som mala do seba dať  A papám ho teda večer a ešte ho zalievam pivom.

Havlíčkov jedálniček už mnohí ospevovali, aj krabičkovú diétu. U mňa je problém ten, že ja vždy stroskotám na príprave toho jedla. Je jednoduchšie ísť s kolegami na obed a neriešiť ešte večer nejaké varenie, keď som uťahaná. Ale sú to samozrejme výhovorky, proste som lenivá a nechce sa mi  A tak mi treba, lebo ako kedysi ktosi múdry povedal - všetko, čo chceme, sa nachádza za hranicou nášho komfortu. 

No a teraz ma ešte aj koleno hnevá od minulého týždňa. Bolí, pichá, nič strašné, ale nechcem ho radšej zaťažovať, tak vôbec netuším, ako sa hýbať  Mám doma nejaké činky aj kettlebell, ale všade je veľa výpadov a drepov. Neviete prosím poradiť, ako spaľovať bez zaťaženia kolien?

Offline coralline
Avatar
2155 příspěvků moje polička 11. července 2017 21:37
Reakce na Unnamed:

A to já jsem chutě dostala. Taková sušená švestka plněná mandlí a namočená v čokoládě... Ale jedna by mi teda nestačila

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 12. července 2017 16:46

Já snídám většinou tučný tvaroh (z Lidlu je vážně dobrý, nejčastěji právě ho) nebo skyr nebo ovesnou kaši s nějakým ovocem. Skyr mám raději z Bohušovic, je krémovější a kyselejší, ten "můj" je skoro jako tvaroh, ale taky se dá.

Minulý týden jsem byla u našich a byla nějaká rodinná oslava, takže jsem se dost přecpala a rozhodla se, že si dám tento týden oraz... a dneska přinesla kolegyně ty sakra dobré ukrajinské bonbony!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 12. července 2017 16:55
Reakce na dzizisketa:

jsem si z toho tučnýho tvarohu z lidlu dneska konečně udělala k snídani tu rybičkovku

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 12. července 2017 16:57
Reakce na dzizisketa:

A jaký? My jednou v práci dostali nějaky jejich typyš..a to teda byla síla, to byl koncentrovanej cukr..

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 12. července 2017 17:01
Reakce na Ounz:

Takovou úplnou směsku - většinou nějaké plněné čokoládové, s želé, likérem, oříšky, oplatkou... a některé jsou i hořké.

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 12. července 2017 17:17
Reakce na dzizisketa:

Jo, takový mají i v ruským obchodě, ty znám..tamto bylo něco úplně jinýho..