Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 12. července 2017 17:24
Reakce na dzizisketa:

já měla jednou výborný nějaký lotyšský nebo litevský, kávový, zachraňovali jsme jednu turistku na ulici, když jsme nakládali shnilou starou kuchyňskou linku do auta k odvozu na sběrnej dvůr a ona hledala hotel a nemohla ho najít (vono se k němu jde pěšky strašně blbě a ještě blbějc se to vysvětluje), tak jsme ji tam hodili autem a za odměnu dostali pytlík bonbonů. Byly ale fakt skvělý

Online continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 12. července 2017 22:10

vcera jsem cvicila JM six pak in six weeks a boli me vcelku vsechno krome toho bricha. (nohy zvladnu to je jenom otravne, ale zada a trapezy mi rozjely prima migrenku). mela jsem jit radsi plavat. 

Offline coralline
Avatar
2155 příspěvků moje polička 12. července 2017 22:28
Reakce na continuity:

Já jsem to měla stejně Byla jsem polomrtvá, ale břicho nic. A hlavně mě to bleskurychle přestalo bavit. Už poprvý, když v polovině zavelela, že jedeme to samý od začátku, jsem ji chtěla praštit.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 12. července 2017 22:48

já si inspirovaná tímto vláknem konečně udělala pomazánku ze sardinek, které jsem dostala od kamarádky z portugalska a byla výborná, asi, že byly výborné ty sardinky, tvaroh byl nějaký obyč polotučný z krámu, ten plnotučný mi nechutná, byť u jogurtů to mám přesně naopak ... 

Online continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 12. července 2017 23:41
Reakce na coralline:

az se z toho vzpamatuji, zkusim jeste tu druhou cast. ted budu tyden trajdat po horach (doufam) a pak se uvidi. 

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 09:27
Reakce na nolita:

Vcelku dobrý sardinky (konzerva) jsou ty z ms..dělám z nich občas tu pomazánku.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 13. července 2017 09:41

http://probodylifestyle.blogspot.cz/2017/05/proc-nehubnu-prestoze-jim-extremne-malo.html?m=1   Tak jo, je to tam. Věta:  Ne, zlato, VĚTŠINU dní jis 1200 kalorií. Jo, takže to bude ono.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 13. července 2017 09:54
Reakce na Luna:

tak to jsou známý věci, ne, ža právě proto je riziko jíst málo (mimojiné), protože to vede k záchvatovitýmu přežírání...

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 13. července 2017 09:58
Reakce na Potrefenáhusa:

No a když se zachvatove nepreziram, ale občas trochu víc sním, tj místo 1200 třeba 1800, tak je to stejný nebo ne?   

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 13. července 2017 10:14
Reakce na Luna:

podle mě si tělo fakt s nějakým občasným výkyvem poradí, když to není několik dní v týdnu.

(Podle mě je 1200 ale fakt málo, ale to už vám tu psalo několik lidí, že třeba už fakt nemáte co hubnout, jen vy sama to možná nevidíte)

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 13. července 2017 10:17
Reakce na Ounz:

dík za info, ono ty rybičkové pomazánky nejsou moje oblíbené jídlo, kdybych ty sardinky nedostala, tak si ji asi jen tak neudělám :-) spíš že mě překvapilo, že to bylo fakt dobré ... tak nevím, zda nakoupím, ale až zase nějaké dostanu, tak to nebudu tak dlouho susit v lednici :-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 13. července 2017 10:26
Reakce na Potrefenáhusa:

podle mě si tělo fakt s nějakým občasným výkyvem poradí, když to není několik dní v týdnu.

(Podle mě je 1200 ale fakt málo, ale to už vám tu psalo několik lidí, že třeba už fakt nemáte co hubnout, jen vy sama to možná nevidíte)

 no ja videla fotku takze jsem si jista. ale to je marny

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 13. července 2017 10:37

 Fotku v zimní bundě! V tom teď chodit nemůžu.   Ale já hubnout nějak zvlášť nechci, jen bych ráda, aby to cvičení na mne bylo trochu vidět. A 1200 už nejim. Jen jsem tak přemýšlela,  ze zhubnu vždycky jen když nejim nic, samozřejmě ne sama od sebe, ale z důvodu nemoci atd. Počítání mi asi moc nefunguje. A hlavně mě už dost otravuje. 

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 13. července 2017 10:42
Reakce na continuity:

Mě zrovna JM vždycky dost bavilo, jedno z mála cvičení, co jsem docvičila ráda doma. Ale namožená jsem byla taky:-D

Teď jsem hrozná máčka, už jsem byla v podezření za těhotnou mezi známými, tak břicho jsem teda po tomto zjištění trochu shodila. Měla bych dělat pilates nebo jogu, ale mě to doma tuze nejde, já to video normálně kolikrát nedocvičim a jdu raději uklízet:-D.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 13. července 2017 12:47
Reakce na Karja:

Náhodou, taková pořádná šůrovačka, to dá taky zabrat ;)

Já jsem teda začla pozvolna - hlavně v tom jídle. Nechci se to totiž dostat do toho začarovanho kruhu dieta-přežírání. Zredukovala jsem ty svoje brutální prasárny (zejmína v nočních hodinách) a v rámci boji se stresem jsem se začala hodně hýbat (přidala jem běh, posilka a brusle byly i před tím). Což znamená 2-3x týdně běh (8-10km), 2x kruháč v posilce a volném čase brusle (těch 20-30km). A všude teď jezdím na kole. Večer jsem tak unavená, že už se nezvládám přežírat a stresovat a zvládám naspat víc než obvyklý 4h, což je pro mě ten největší benefit ze všeho.

No a už to na mě začíná být prý vidět. A cítím se líp.

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 13. července 2017 13:21
Reakce na Lama_z_Lana:

To je hodně dobrej režim! Mně by prospěl ten kruháč a běhání vlastně taky, to mám i dost ráda. Prostě už nemám žádný svaly a nejsme zpevněná, konfekční velikost je u mě stále OK. Ale musim začít zvolna, mám zase zaděláno na nějakej zánět, je to pořád dokola. Ale mám strašně pěknýho doktora, až ve mě hlodá myšlenka, že to s tim sportem možná zkusim risknout vostřeji, když to přepísknu, aspoň bude důvod za nim zajít:-D:-D. Nebo můžu vlastně i simulovat, on to možná nepozná:-D.

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 14:02
Reakce na nolita:

 Kdo jednou zkusí...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 13. července 2017 14:07
Reakce na Luna:

ne, v satech:-)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 13. července 2017 14:09
Reakce na Karja:

Já mám zas pěknýho zubaře, akorát tam se ty návštěvy nehezky prodraží .

Já byla vždycky zvyklá na sportovní dril a je fakt, že teď v režimu mně to tělo bolí daleko míň, než když jsem měla pár let pauzu a nědělala jsem zhola nic. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 13. července 2017 14:16
Reakce na Ounz: