Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 11. července 2017 11:40
Reakce na paktofonika:

jo, tyhle paštičky z dm jsou fakt dobrej mor :-D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. července 2017 11:44

Než jíst nesmysly bez tuku, to si radši pořádně zacvičim! Doma!...ať držim téma

https://www.facebook.com/1695107700700887/videos/1901288340082821/

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 11. července 2017 11:55
Reakce na Mutziputzi:

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 11. července 2017 12:19
Reakce na Potrefenáhusa:

To je zvláštní...zrovna tyhle skyry od Milka mi do krku nejdou. Ochucené teda nekupuji. 

Jinak benefit skyru je v množství bílkovin. Tuk v mléčných věcech není zrovna tuk, co je "nutné" konzumovat.  Víc se v tom hrabat nebudu, už jsem se poučila 

Dnes jsem začala hned ráno během a cvičením vyjmečně doma, protože se tady trošku ochladilo. Cvičila jsem core a ruce, tak jsem vyhrabala i činky.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. července 2017 13:47
Reakce na Potrefenáhusa:

Na mě v lednici čeká ta makrela a tvaroh..

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 11. července 2017 15:15

A já nevím...Už mám ze všeho hlavu jak pátrací balón. Ta rada "jez víc, tělo hladoví a ukládá" je u me asi blbost. Jsem jediná na světě, kdo zhubne JEN když dlooouho skoro nic nejí????

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. července 2017 15:37
Reakce na Luna:

Ne

Jenom dodávám, že v mém okolí ty co začaly tvrdit, že konečně můžou jíst hory jídla a pak tělo neukládá blabla, pod tím pojmem "obrovské množství" maj asi třetinu toho, co bych klidně spráskala já. když jsem kamarádce říkala, že musím přestat žrát, tak ona, že to by nedokázala vzdát se jídla, že ho miluje - snídaně: plátek žitnýho chleba s lučinou a rajče, svačina: mrkev, oběd: něco z Loving Hut...a stejnej režim 24/7...hodně subjektivní

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. července 2017 16:03
Reakce na Luna:

Podle mě platí ten zákon o zachování energie, tedy, chci-li zhubnout, musím vydat to co sním a něco navíc. Ty hory jídla buď jsou jak píše Mutziputzi  ve skutečnosti jen 'hory' anebo tedy, když opravdu hodně cvičíte, tak toho můzěte sníst víc, než jen bazál, žejo..co sem to tady četla, tak hodně žen jí teda úplný minimum, si kolikrát říkám, z čeho žijou, já teda uhlí nerubu, ale v kanclu taky nesedím a představa, že ráno musli v poledne salát a večer radši nic..no ani omylem..

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 11. července 2017 16:12
Reakce na Ounz:

musli je divná snídaně. Já to teda jim docela často, ale ne moc velký množství s jogurtem (nebo se skyrem, chichi), ale mám po tom brzo hlad, jak je to hodně kalorický a narvaný cukrem, tak se toho nedá jíst pravidelně moc, já taky mívám trochu problém nejíst těch sacharidů moc na ukor ostatního, já jíst čistě podle sebe, tak jim tak 80 sacharidy, 10 tuky a 10 bílkoviny, z toho mi taky dřív vycházelo, že ačkoliv jsem toho třeba nejedla nějaký velký množství, tak jsem prostě kynula, těch tuků a bílkovin se dá podle mě jíst fakt jakože pocitově víc.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. července 2017 16:15
Reakce na Potrefenáhusa:

Jo, já mám stejnej problém..upřednostňuju sacharidy..proteiny jim spíš z musu..

Offline whiskas
Avatar
19544 příspěvků moje polička 11. července 2017 16:36
Reakce na Potrefenáhusa:

Vážně máte po müsli hlad? Mě zasytí. A zase tak hrozné hodnoty to nejsou (tedy záleží, kolik toho člověk sní). Já jím vločky BEZ cukru, jen přidávám např. 5 mandlí, 1 sušenou švestku (meruňku, sezonní ovoce), to celé zaliji mlékem a dokonce mi to i chutná.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 11. července 2017 16:51
Reakce na whiskas:

Mne to chutna,ale mam po tom tak za dve hodiny hlad

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:03
Reakce na whiskas:

5 mandlí, jednu sušenou švestku?! A kdyby těch mandlí bylo šest? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:03
Reakce na whiskas:

5 mandlí, jednu sušenou švestku?! A kdyby těch mandlí bylo šest? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:09
Reakce na whiskas:

Taky mě napadlo, jak jste onehdá psala, že vypadáte jako tank, přitom jste HUBENÁ, teď miniovoce na kusy...těch vloček je kolik?

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:10
Reakce na Mutziputzi:

Taky pět

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:12
Reakce na Mutziputzi:

 Ha, tak to bude ono.

Před cca 5 lety jsem najela na takový to proflakly "5 x denně plus pohyb" a stáhla si jídelníček  výživoveho mága Havlíčka. Hlavně mě namotivovaly ty komentáře typu: CPU SE A HUBNU, NEMŮŽU TO VŠECHNO SNÍST" atd. No, málem jsem chcipla hlady. Tři hodiny po "jídle" jsem si teprv mohla vzít dalsi "porci" a když jsem to viděla, chtělo se mi radši zemřít. No, zhubla jsem tím 6 kilo a tu váhu mám dodnes. ALE od té doby prostě skoro nejim. A když teda chci ještě něco dolů, tak už  asi vatovy tampony jak supermodelky.  Jinak kdyby bylo po mým, tak na snídani 4 rohlíky s máslem, tucnej hermelin a zajist palacinkama s nutellou, no problem.  A skyr klidně ještě na to, haha. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:16
Reakce na Ounz:

Teď mi naskočilo jak Kaiser kdysi parodoval malýho Klause v první třídě: "Zbytečně moooooc!"

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:19
Reakce na Luna:

No já jsem o tom přesvědčená, než jíst "hromady jídla, je toho strašně moc, mám probém to do sebe nacpat", tak radši jim prostě co nejmíň a aspoň nemusim přemejšlet co a kolikrát denně a jestli už uběhly 2 hodiny. Jíst hromady jídla jak ty objemy vidim já, což by bylo super, beru s sebou bohužel nejspíš futra.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:47
Reakce na Sweet Potato:

5 mandlí, jednu sušenou švestku?! A kdyby těch mandlí bylo šest? 

Tak je to o celých cca 13 kalorií víc, doporučila bych pak vyřadit tu švestku.