Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 14:21
Reakce na Karja:

To je hodně dobrej režim! Mně by prospěl ten kruháč a běhání vlastně taky, to mám i dost ráda. Prostě už nemám žádný svaly a nejsme zpevněná, konfekční velikost je u mě stále OK. Ale musim začít zvolna, mám zase zaděláno na nějakej zánět, je to pořád dokola. Ale mám strašně pěknýho doktora, až ve mě hlodá myšlenka, že to s tim sportem možná zkusim risknout vostřeji, když to přepísknu, aspoň bude důvod za nim zajít:-D:-D. Nebo můžu vlastně i simulovat, on to možná nepozná:-D.

Jak jako nepozná?! Takže je hezkej a blbej jo?  Tsss..

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 13. července 2017 14:33
Reakce na Ounz:

já mám teda taky docela hezkýho a ten to teda poznal (ale byla jsem tam jednou s ptačí chřipkou )

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 14:45
Reakce na Potrefenáhusa:

S ptačí jo? (Ne kočičí?  ) moje je doktorka, takže sem svodů ušetřena 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 13. července 2017 14:50
Reakce na Ounz:

sem ještě kočku neměla :-D

ale to bylo v době nějaký tý epidemie (v Číně :-D) a mě úplně nečekaně něco zkosilo během jednoho odpoledne venku v Praze, že jsem musela i vystoupit na chvíli z metra a měla jsem docela problém dojet domu, kde jsem úplně odpadla s horečkou, a já skoro vůbec nebejvám nemocná, tak mě to trochu šokovalo :-D

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 14:53
Reakce na Potrefenáhusa:

To chápu. Vona teda i 'obyčejná' chřipka s člověkem zamává, je dobře v tomhle případě navštívit lékaře..

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 13. července 2017 15:04
Reakce na Ounz:

no mě v dospělosti úplně nejvíc pokosila angína, kterou jsem chytla na jednom Silvestru od dětí kamarádů, to byl ale nějakej strašnej zabiják, ještě se to nějak blbě sešlo, že třeba 2. ledna byl čtvrtek nebo pátek a doktor měl dovolenou a já se tam teda doplazila až v pondělí a byly z toho asi tři tejdny pracovní neschopnosti, kdy jsem fakt polykala žiletky. 

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 15:08
Reakce na Potrefenáhusa:

Tyjo, pěkně blbý..

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 13. července 2017 15:11
Reakce na Ounz:

ale zachránil mě!

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 15:18
Reakce na Potrefenáhusa:

 Tak je hezkej a šikovnej!

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 13. července 2017 15:26
Reakce na Lama_z_Lana:

tady u tohodle se to taky prodraží. Platí se za každou návštěvu paušální poplatek i za kontrolu...Jsem zvědavá do jaký částky budu svolná jeho charisma cenit.

@Ounz Hlavně je teda ženatej, blbej by mi ani tolik nevadil:-D. Kdychom nebyli oba zadaní, tak by z toho vznikla trapnost hodná do bravíčka a ještě bych si musela hledat jinýho doktora, protože ta zaujatost je očividně jednostranná. Vůbec se nemůžu soustředit na to, co mi vykládá, celou dobu provrtávám očima desku stolu, o vyfiknutí jak na rande a pečlivém výběru prádla sem snad nemusim ani psát. A minule jsem ho plácla přes ruku při bolestivím vyšetření s mírně hysterickým výkřikem ve stylu: Ježiši, tak už to ale nedělejte:-D. Chudák, byl fakt roztomilej a už to teda neudělal. Doufám, že sem chodí jeho žena!Nebo von a přístě mě sestra neobjedná!

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 15:37
Reakce na Karja:

 

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 13. července 2017 15:48
Reakce na Ounz:

No jo, ale je fakt dobrej, takže ho nechci měnit, snad se mi brzo vokouká a taky nebude žádný zákrok, kdoví, co bych v narkoze mlela... Ale už vloni když mě k němu jiný lékař doporučoval, tak se pousmál a jako první informaci řekl, že je mladej a bude se mi určitě líbit. Jsem tehdy byla rozezlená, že je mi jedno, jestli je mladej nebo ne. No jasně, jsem votevřela dveře a bylo jasno...mě teda vodhadnul:-D

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:00
Reakce na Karja:

 Pro klid duše..v anestezii se nemluví, takže pohoda

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:06
Reakce na Ounz:

Ne, vždyť vždycky v seriálech při tom procesu uspávání ty lidi něco brblaj:-D. Asi se dívám na něco starýho, kde ještě uspavali rajskym plynem:-D

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:18
Reakce na Ounz:

tak když mi na chirurgii odstraňovali znamínko vzadu na krku v linii vlasů, tak jsem s doktorkou konverzovala o pečení chleba, taky pekla, mi hezky tekla ta krev zezadu krku do pusy, jak jsem ležela na břiše a mluvila :-D

ale bylo to fajn, nemám skoro ani jizvu, zašila to pěkně a určitě pekla výborný chleby, byla zapálená :-D

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:22
Reakce na Karja:

Já takhle chodila ke krásnýmu doktorovi s miminem! Si představ, že tam máš novorozeně a při tom se ti podlamují kolena, to je teprve trapas! 

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:27
Reakce na Karja:

Jéžiš v těch seriálech a filmech je blbostí..  ne vážně, i kdyby náhodou, tak se to nikomu neřekne 

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:29
Reakce na Potrefenáhusa:

To bylo ale v lokále to se nepočítá  asi byla zapálená do šití a do pečení, tak jí to šlo..

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:30
Reakce na Ounz:

no ale bylo to takový trochu jako když vás kadeřnice pevně umotá do tý pláštěnky včetně rukou a pak se vás zeptá, jak to chcete

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:31
Reakce na Potrefenáhusa:

Bezbolestně prosím