Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:36
Reakce na Garfie:

To je trapas, nicméně za pár let se ozvu pro kontakt:-D Kamarádky mi vyprávěly o nějakém suprovém porodníkovi u nás na okrese, kterej je kontroloval po porodu. Té jedné se prej návtěvy divily, že je už takhle brzo nalíčená:-D.

Zato ten můj už ani nechce, abych se celá svlíkla, ale já na něj vyzraju, příště přijdu v overalu!:-D

Offline Garfie
Avatar
23823 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:39
Reakce na Karja:

Intrikářko! 

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:47

Jo, tak tohle tema je fakt zabavne...

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 13. července 2017 16:56
Reakce na Candance:

Jdu se vrátit poslušně ke cvičení...dnes se hecnu a dám si pilates s pavlínou na youtubu a pak klasicky běh či chůzi, záleží na parťákovi:-). V létě se kvůli horku hrozně blbě drží režim, na podzim to na zimu nemá cenu a zjara se to nestihne...

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 13. července 2017 18:17
Reakce na Karja:

V létě se blbě drží režim ne kvuli horku, ale že vás doma celý dny otravují děcka  Blbý  prazdniny! Já tak závidím ten čas na sport. Když jsem ho za mlada měla, jó to jsem se šla radši opijet, cvičení nebylo moderní, a teď to mám.  

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:36
Reakce na Luna:

Je fakt, že mám času habaděj a cvičení je teď hrozně moderní, pomalu už s kamarády nemůžu plánovat nic jiného než sport. Teď přes léto teda grilování, ale jinak jsou to furt nějaký kola a voda, a kruháče a trampolíny a já na většinu věcí nemůžu a nebaví mě to pořád obhajovat, protože všichni ostatní jsou v plné síle. A když už se jde chlastat, tak tam minimálně jeden mele něco o tom, kolik je v alkoholu kalorií a že ráno vstává, protože má zamluvenou posilovnu. - kde je ten smajlík práskající se do čela?!

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:43
Reakce na Karja:

Já mám hezkého alergologa a asi se mu líbím, protože na každoroční kontrole mě nechá vysvléknout do spodního prádla... Když jsem to říkala švagrovi se stejnou diagnózou, tak se dost divil, protože mu vždy něco narodinuje mezi dveřma, nebo mu sestra přinese recept do čekárny... :-)

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:53
Reakce na 999:

Tak to je vtipný:-D. Tak jestli já se mu nakonec taky nelíbim, protože správně bych se tam svlékat celá rozhodně měla a vždycky to všichni požadovali. Ovšem teď v nostalgii jsem si ho vygooglila a nejen, že je ženatej, ale má i malé děti, takže odvolávám vše, co jsem řekla a svoje necudný myšlenky označuji za nechutný, jdu se kát do kouta a vypucovat partnerovi boty.

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:55
Reakce na 999:

Online Potrefenáhusa
Avatar
33595 příspěvků moje polička 13. července 2017 21:46
Reakce na Karja:

hele ale jestli nemáme toho samýho, ten muj má teda fotky těch dětí rovnou na stole, asi aby ženský, co se tam chtěj hned svlíkat, radši vzaly rovnou zpátečku :-D

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 13. července 2017 22:09
Reakce na Potrefenáhusa:

Ne, ten můj má značně sterilní ordinaci a navíc vypadá na osmadvacet, kdo má jako tušit takovou velkou famílii. Snubáku jsem si všimla, ale to nic není, tam je pořád šance, že mu manželka nerozumí, že jo. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 13. července 2017 23:31
Reakce na Karja:

A kde je foto, nech teda aj my máme o čom snívať? 

Ja som teda asi divná, ale mňa berú takí dosť divní týpci - napr. v škole matikár - vôbec nebol pekný, ale teda myslelo mu to. Ste mali vidieť, ako som poctivo doma pred prvou skúškou prepočítala cca 1600 limít, derivácií a integrálov, aby som urobila dojem  A že som ho urobila! Dala som to ako jediná na prvý šup a rovno za A. Že by som ho mohla vidieť viackrát, keby som opakovala, tak to ma vôbec nenapadlo 

A aby som nebola celkom OT - dnes som dala zopár cvikov s kettlebellom na vrchnú partiu tela + brucho. Len tak 15 minút na zohriatie, aby som sa po týždni rozhýbala a netrápila boľavé koleno. Asi to pôjde, len by som potrebovala nejakú špeciálnu zostavu cvikov. Ale budúci týždeň by som zas rada do práce na bicykli šla...

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 14. července 2017 13:03

Vracím se k jídelníčkům. Vzhledem k tomu, že jsem posledních cca 10 dní jedla příšerně (neměla jsem čas, byla jsem na nestandardních místech ) a zdálo se mi, že i poměrně málo, ovšem místo hubnutí nějak nemohu dopnout kalhoty, dala jsem si vše do tabulky a výsledek je jasný. Skladba stravy je základ. Nejedla jsem moc, ale hrozné věci. Snídaně byla tedy vždy stejná (vločky atd.), večeče také o.k. nějaké maso + salát + malý kousek pečiva, ale během dne . Vylezlo mi, že jsem za den snědla 1 412 - 1 642 kcal, navíc ve strašidelném poměru kolem 70 g tuků a děsivých 120 - 180 g sacharidů. A pak se člověk nestačí divit. Navíc jsem se nedostala ani do fitka, doma jsem se nedokopala a jen běžná chůze nic moc nezachrání. Takže ode dneška žádný junk a budu více přemýšlet, co do té pusy narvu. 

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 14. července 2017 13:30
Reakce na whiskas:

A jakej máš mít denní příjem? Já si po dvou letech otevřela kalorické tabulky a jako hází mi to 1300 kcal ale bez jakýhkoliv aktivit, s pohybem by to mělo být víc. Takže mi tvůj údaj nepřijde nijak hrozný Ale já se v tom zatím moc neorientuji, hlavně v tom zadávání pohybu.

Já si to teď chci chvíli sledovat jen tak pro orientaci kvůli skladbě jídelníčku. Mám ozkoušeno, že jakmile se na to moc myslí a všechno moc sleduje, tak je to v háji, ty myšlenky na kalorický tabulky a na jídlo a na to všechno kolem, asi taky něco váží:-D.

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 14. července 2017 13:36
Reakce na Karja:

Nastavila jsem si cca 1 300 kcal. Ale to bych tolik neřešila, ovšem ta skladba makroživin teď byla obludná ... .

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 14. července 2017 13:39
Reakce na whiskas:

A s pohybem nebo bez? To od toho neodečítáš? prostě cca 1300 denně přijmutých?

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 14. července 2017 13:52
Reakce na Karja:

Jde o základní denní sazbu  před odečtením jakýchkoli aktivit. Ale počet kcal jsem opravdu nikdy zásadně neřešila, spíše mi vyrazil dech ten poměr živin. Stačí pár nevhodných potravin a je to tam .

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 14. července 2017 13:54
Reakce na whiskas:

Já mám teda vždycky víc tuků než sacharidů, vždycky. Ledažebych do sebe práskala samý housky nebo pila limonády:-D I ty všechny pamlsky jsou dneska víc tučný než sladký.

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 14. července 2017 14:06
Reakce na whiskas:

Mě by teda zajímalo, co si ty, člověk, který cvičí a stará se o sebe, dá dobrovolně za prasárnu....

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. července 2017 14:08

Mně abych pravdu řekla používání kalorických tabulek připadá jako jedna z poruch příjmu potravy, na to abych věděla, že žeru prasárny a přijímám víc cukrů nebo tuků než je zdrávo přece nepotřebuju počítadlo či jsem to nepochopila?