Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 15:26

Pinot Noir no ale pak zezadu vypadaji jak stary baby. ja bych tak chtela vypadat kdyz uz to teda musi byt jen zpredu;-)

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 15:55
Reakce na Magráta:

MP Marge tedy hlásím do klubu "hrbatých" :-) přesně jak říkáš, je to od koukání do mobilu, tak se snažím do  něj moc nekoukat... a o mém držení těla ani nemluvím, občas si uvědomím, jak děsně stojím/sedím, narovnám se a po chvíli zas sklouznu do toho děsného postoje/sedu...

​Tak to jsem presne ja 

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 16:00

jj musim rict jak jsem tu zminovala u nas ve fitku ty krasne trenerky, Renusatko se to moc nezdalo ze to aztak krasavice nejsou- no krasavice ne, ale maji uzasne drzeni tela, a to i vzhledem k veku (jsou 30+ a 40+, mozna i vic?). fakt to dela hodne. vsimam si jak starnu jak se vlastne pozna takova starsi osoba kdyz do tvare nevidet.. a pozna, snadno. podle stylu chuze a drzeni tela.

​Nejlepsi drzeni tela, jaky jsem kdy videla, mela moje byvala ucitelka baletu. Dama uz sedmdesatileta, ale stihla, zada jak pravitko a chodila s gracii jako kralovna. Vrasky veskere zadne. Kdyby si nenechavala prirodni prosedivele vlasy, tak byvala vypadala o tricet let mladsi. Takhle jen o dvacet  Vzdycky jsem ji rikala, ze je pro me zivotni vzor (i v jinych vecech), ale holt ja balet nedelala profesionalne, takze to uz na zada nedozenu...

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 16:02

A kdyz uz jsem ve cvicicim vlakne: Pres noc jsme zase zapadli snehem, auto mam "pohrbene", tak jsem rano vzdala fitko - a mam na sebe hroznej vztek  Takhle to bricho neshodim!!! 

Offline An.Fial
Avatar
82 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 18:03

MP Marge Nezoufej, řekla bych, že odhazování sněhu je leckdy lepší než fitko (sama mám čerstvou víkendovou zkušenost)   :-)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 18:05

MP Marge Břicho se dělá stejně v kuchyni, takže v pohodě 

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 18:06

Renusatko  no právě....

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 18:10
Reakce na Renusatko:

MP Marge Břicho se dělá stejně v kuchyni, takže v pohodě 

​To fakt nevim, z ceho by se mi v te kuchyni melo delat! 

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 18:11

Renusatko Povolene zadove i brisni svaly se mi v kuchyni rozhodne neudelaly. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 18:25
Reakce na MP Marge:

  Takhle to bricho neshodim!!! 

​O posilovní svalů jsem tam nečetla, jen o shazování, takže jsem reagovala na to. Tuk z břicha neodejde jen tím, že se na břicho cvičí. 

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 19:14

Renusatko No tak to jsem netusila 

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 19:15
Reakce na An.Fial:

MP Marge Nezoufej, řekla bych, že odhazování sněhu je leckdy lepší než fitko (sama mám čerstvou víkendovou zkušenost)   :-)

​No jako zapotila jsem se fest, to zase jo 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 22:17
Reakce na MP Marge:

Renusatko No tak to jsem netusila 

​Potvrzuju. Posilovací cvičení je dobrý leda na horejšek a prostředek, ale na spodek břícha opravdu nestačí. Je to i o jídle. Nemyslím hladovění, ani diety. Normální rozumnou zdravou stravu. A pokud ještě nemá člověk úplně nastartovaný spalování, chce ten tuk pryč všechen a nechce se mu čekat, je potřeba přidat i pás nebo rotoped, aby se tomu pomohlo.

Jako cedíš přitom docela pot, ale ten pohled do zrcadla, když pak slezeš, je dost příjemnej.

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 22:48

wendulka Ja ale "normalni rozumnou zdravu stravu" provozuju uz leta; nemyslim, ze bych mela v tomto smeru nejake rezervy. Ze je to "i o jidle", to myslim prinejmensim v tomto vlakne nikdo nerozporuje, protoze to da zdravy rozum. Ale ze bych mela stihle, ploche bricho bez toho, abych cvicila a hybala se - no, mozna ma nekdo stesti, ale u me to tak opravdu nefunguje! Navic mne se vzdycky bricho zhorsi, kdyz mam ochable svaly vseobecne, protoze se pak vybouli pri spatnem drzeni tela. Mimochodem, na rotopedu zacinam kazdou navstevu posilovny - a tim se dostavame zpatky k tomu, ze jsem dnes ze sebe byla zklamana, protoze jsem se do fitka nedostala! 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 23:14

wendulka Tak jasně, "rozumná strava" je základem všeho, ale pro pevné, vymakané břicho nestačí, zvláště, když je člověku více než 20. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 23:23

MP Marge Aha, já cvičení na břicho provozuju doma. Posilovnu jsem začala využívat vyloženě jen kvůli rotopedu,  proto jsem tu stížnost nepochopila, k čemu jinému by ti mohlo být fitko v tohhle ohledu dobré. Teď už rozumím.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 23:28

whiskas Já nepsala, že stačí jen ta strava.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 06:29

Lamicka diky moc. Nestiham ted vubec ale mrknu co nejdriv. Super!!

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 03. února 2019 20:32

Tak uz mam smontovanej svuj novej eliptical. Sousedi si asi budou myslet, ze jsem zacala zit bohaty sexualni zivot, protoze prava slapka hrozne vrze!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. února 2019 20:49