Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 03. února 2019 22:00

razorblade A čím budeš vytrénovanější, tím  budou závidět víc a víc ! 

Online Ounz
Avatar
19777 příspěvků moje polička 03. února 2019 22:06
Reakce na razorblade:

Tak uz mam smontovanej svuj novej eliptical. Sousedi si asi budou myslet, ze jsem zacala zit bohaty sexualni zivot, protoze prava slapka hrozne vrze!

​to ale budeš muset postupně zrychlovat, abys je obalamutila!

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 03. února 2019 22:14

Tak to by me zajimalo, cim shodit/vytrenovat povolene bricho. Je to fakt spis povolene rekla bych, nejaka hmota navic tam je taky ale nic extra. Ale hned se projevi, jak mam nejake slabsi dny a vic jim,nez tak se to bricho uplne vyvali a jsem jak meloun, pak se dva dny drzim a je to hned lepsi:-D. Bohuzel teda casove nezvladnu zadny organizovany cviceni.

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 03. února 2019 22:35

Karja Já jsem (ze zdravotních důvodů) přestala jíst chleba a pečivo a na tom břiše to je dost znát. Plus chodím tu a tam cvičit s fyzioterapeutkou, která mě učí cviky na břicho (primární důvod je teda problém se zády) a taky je to znát. Ale je nutné se to naučit správně, takže pod dohledem.

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 03. února 2019 23:15

Karja Mne fyzioterapeut, jakoz i instruktorka baletu, uz davno v Praze oba nezavisle na sobe rekli, ze pro shozeni a vyrysovani bricha je v prvni rade nezbytne posilit a narovnat zada. Je to pry hlavni duvod, proc ma tolik lidi s brichem problem, i kdyz jedi zdrave a cvici pravidelne - soustredi se az moc na tu "problemovou" partii, tedy bricho, ale svaly na zadech zustavaji slabe a postoj "zhrouceny", coz vede k naslednemu vybouleni bricha. Fyzioterapeut me poslal i na skupinove cviceni, ktere se jmenovalo Bricho & zada, a jak to ta instruktorka vysvetlovala, to davalo smysl. Ted by se mi tady to cviceni MOC hodilo 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2019 09:22

Karja vycvičit břicho fakt musí bolet, opravdu je potřeba cvičit až za hranici, sama to šolicham, ale s trenérkou na mě jdou až mrákoty a jedem v duchu "když nemůžeš, můžeš ještě 10x tolik" jako polárníci, jinak to prej nejde...jídlo a záda musí být samozřejmě v cajku, plus doporučuju po porodu ověřit, že nemáš ani minimální diastázu, pak je to ještě komplikovanější.

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 04. února 2019 13:18

MP Marge Jo no, proto solicham tu jogu, protoze ja kdyz se pekne narovnam, dam dolu ramena, zastrcim zadek, tak to neni zas az tak spatny. Takze pridat na drzeni tela, to bude takovej nejdulezitejsi bod.

Diky, pecivo skoro nejim, ale jim buchty a dorty, blby no:-D. Asi to omezim na jen ,,na navsteve,,:-D.Jako ono to neni zas tak spatny, ale jsem takovej utlejsi typ a nemam moc prsa, takze je to takovy nezamaskovaci a je to hned znat. Navic je nezvyk se omezovat v obleceni.

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 04. února 2019 13:41

Karja Nebo ja ti poslu svoje bacily, je mi ze vseho jidla blbe a bricho mam ted moc pekny.

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 04. února 2019 13:47

Luna Hele vubec, vubec, vubec. Trikrat to odvolej, ja byla za posledni rok uz tolikrat nemocna. Jako samy uplny kraviny nic vaznyho, ale furt neco, minuly tyden me potkala sousedka a rika mi, ty jsi furt venku ty musis byt ale zdrava, ja jsem se normalne zacala uplne hystericky smat, jak se ,,strefila,,. 

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 04. února 2019 14:01

Karja Tak to ja jsem zas byla rozezrana z toho, ze nebyvam nemocna nikdy a ted me to tak sejmulo, ze se fakt zblaznim. Protoze jsem neodchodila do prace ani mesic, uz mam zas oba haranty doma, mne je blbe a vyhlidky se nelepsi. 

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 04. února 2019 15:20
Reakce na Karja:

MP Marge Jo no, proto solicham tu jogu, protoze ja kdyz se pekne narovnam, dam dolu ramena, zastrcim zadek, tak to neni zas az tak spatny. 

​To je presne  Kdyz se pekne narovnam, tak na sebe i v zrcadle pohlednu se zalibenim - jenze jakmile odejdu od zrcadla a prestanu na to myslet, tak mi to narovnani vydrzi tak dve minuty 

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:02

Nevim, jestli to nepatri spis do blbych dotazu, ale mam si do kalorickejch tabulek zadavat vsechno, co ten den delam? Kdyz jsem si tam zapsala treba 4 hodiny prace na pocitaci, strhlo mi to 1700 kj, dve hodiny rizeni auta pak 900 kj. Mne to prijde hrozne moc, pak si tim silene snizuju pocet prijate energie...

Offline 711990
Avatar
17036 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:07

razorblade ja zadavala jen fakt cviceni, dokonce i kroky ktery ujdu mimo aktivitu si odmazavam (nahravaj se mi automaticky z hodinek)...

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:09

711990 ja se s tema tabulkama hrozne peru. Treba dnesni mozzarella k snidani mi hned rano dala 60 procent tuku, co muzu za den zkonzumovat, to me taky nasralo. Asi se objednam k nejakymu odbornikovi a pokusim se naucit nejaky intuitivni skladani jidelnicku, protoze se uz u snidane vydesim

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:11

razorblade 

tak v prvni rade: mne za 4 hodiny prace na PC zapocitalo 709kJ  a rizeni auta 519kJ to tak nejak odpovida. jak to tam zadavas? 

ja to delam tak, ze si spocitam bazal + bezny vydej (jsou na to vzorce nebo tabulky) a z toho si urcim ten prijem, ktery chci dosahnout - bezne aktivity pak uz nepisu, ale pisu si ty veci navic - cviceni, plavani. 

spravne bys to mela delat tak, ze si pises treba tyden dva co jis a zvazis se na zacatku a na konci. podle toho jak se hnula vaha to uspusobis ten kaloricky prijem a az na extremy (cely den na bezkach) uz nic nepridavas. 

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:12

711990 zkus jinou appku? Ja ty tabulky nikdy nemela, ale prijde mi to desne slozity. Ja kdyz potrebuju kontrolu hazu jen jidlo, maximalne cileny cviceni. kroky a spol na to kazlu, kalorie a makra mam podle bazalu plus denni aktivita.

Mozarella ti udelala 60 procent tuku? To je nejak moc teda. 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:13

razorblade to s tou mozzarellou je naky divny. me tam 100g dalo 18g tuku a to je 37% (ale jo, tuky jsou ten nejvetsi pruser).

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:14

jinak kroky neodmazavam, ja ujdu denne tak 10tisic, to mi prijde ze bych uz umrela hlady. ale z hodinek jdou jenom kroky nad 10 minut v kuse. 

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:15

continuity ja nic nepocitam, proste si tu aktivitu vyberu z nabidky, co tam je uz zadana. Stejne tak jidla. 

0zero7 ja jsem si tam dala, ze chci zhubnout 25 kilo, tak mi to mozna nastavilo hodne prisne :)

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:16

0zero7 kaloricke tabulky jsou fajn, urcite lepsi nez stob. jinou ceskou neznam. potrebujes lokalizovanou appku, protoze v tom pak mas lokalni potraviny. takze tam najdes tu konkretni mozzarellu, co si jedla a je to mnohem jednodussi.