Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 12:43

Mutziputzi ja si zatahnu zavesy :D

Fiction tak to vitej do klubu. ja jsem kdysi dlouhodobe chodila na HEAT a furt jsem cekala ten pocit, kdy bez toho nebudu moct bejt a stanu se na tom zavisla a blablabla... nikdy se nedostavil, na kazdou hodinu jsem se musela vylozene nutit a celou dobu jsem tlacila ocima rucicku hodin prede mnou. mne bavi jediny dva pohyby: chozeni po horach nebo na houby a plavani v mori, coz v nasich zemepisnych sirkach nejsou aktivity, ktere muzu provozovat pravidelne :D

DrowRanger chaaa, plank na predlokti jsem se pred par dny pokousela udelat a bylo vtipny, jak jsem se do ty pozice stelovala, kdyz jsem se nesmela oprit o zapesti (a jeste pode mnou ujel koberec)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 12:46

razorblade tak skus hollow rock body, to lezis na chrbte, ruku nezapojis vobec a na brucho je to ucinne ako plank.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:30

0zero7 Koukám jsme necvičily stejně dlouho. Já od října nemohla kvůli vleklému zánětu dutin. Moje váha šla bohužel celkem rapidně dolů. Svaly částečně odešly. Manžel teda tvrdí, že to nevidí, ale já ano. Začala jsem teď zatím cvičit doma, jak vypadám na eliptikalu je mi jedno, nikdo mě nevidí a hlavně, že potom vypadám dobře venku. Posilovala jsem teď taky doma, protože náš byt je kvůli manželovi a synovi taková malinká posilovna a strašně rychle se to všechno vrací do formy. Není to jako začínat znovu. Tak ať se ti vše už upraví a máš klid. 

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:35

razorblade Může být jóga? Dají se najít hands-free/wrists-free videa, např. zde (ale chvíli se tam cvičí i prkno na předloktích a protahují zápěstí, ale lze to vynechat) nebo zde.

Nebo ráda cvičím podle Boba Harpera, glute challenge, cvičí se jen nohy a tedy je to trochu brutus

pak ještě střed těla, když se vynechají činky (taky cvičím většinou bez nich a přesto je to znát).

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:15

Renusatko No me vaha sla rapidne nahoru haha! Jeden doktor rekne ze muzu delat co chci a druhej ze posilovat ne, no si vyber, za tyden dostanu holter monitor na den, ta uvidime. Nicmene uzmi to lezlo krkem, tak jsem zacala zas cvicit. Eliptical jedu taky, protoze z behani se mi dela zanet okostice. Naucil me to fyzioterapeut, ze nehejbat hlavou nahoru dolu, jen spodnim tele, hnedka je to teda brutalne tezsi. 

Akorat me boli ty zada, tak se asi musim dokopat k te joze rano, se mi teda chce strasne! Nekdo tu psal, ze mu to pomohlo, ale zaboha nevim uz kdo. Monza Candance nebo Zarinya 

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:25

0zero7 Já s jógou cíleně na záda nemám zkušenost, ale jako je každá jóga hormonální, tak je každá i na záda . Dala bych klasiku, pozdravy slunci, měsíci,  kočku, překlápění kolen vleže na zádech...Prostě cokoliv, v čem tě záda nebolí.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:31

0zero7 jo,me to pomohlo.Ale pomohla "normalni"joga,najednou bylo po bolesti zad,jen kdyz mam migrenu tak si vyhledavam joga na bolest zad,nebo na migrenu,protoze je to pomalejsi a cilene a opravdu vysledek prisel hodne rychle.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:32

999 souhlasim.:-)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 19:44

Pořídila jsem si gymball a overball a dobře jsem udělala. 

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 19:48

na ty spinalni cviky u jogy opatrne. segra byla u lekare s bolesti zad, doktorka rekla at si nestezuje: cvicit. tak cvicila a rano nevstala z postele. diagnoza: vyhrezla plotynka (ona ji mozna mela vyhrezlou i predtim, ale porad normalne fungovala).

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 20:34

ISON jogou asi moc nezhubnu :/ a to ja potrebuju. Nejak jsem se do toho pustila... dokonce jsem si stahla aplikaci, kam si zapisuju, co za den snim. Vcera mi to vynadalo kvuli kousku pastily k snidani a lososu k obedu, prej moc tuku

a ja jsem si vlastne pod tihou vcerejsi diskuze objednala eliptical, pristi tyden snad prijde :D potrebuju do cervence dat dolu 20 kilo

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 20:42

continuity presne, ja prave mam vyhrezly plotynky a jogu muzu jak co a jak kdy, rozhodne nejsou vsechny cviky vhodny.

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 23:33

razorblade pokud pouzivas stob, tak si tam dej kaloricke tabulky, ty tolik nebuzeruji a hubne se s nima dobre. losos je uplne v poradku, ta pastika je otazka, ale pokud to nebylo 100g ale 25, taky bych to neresila.  

hlavne to neprezen a zacni s nejakym normalnim kalorickym prijmem. jinak chuzi se hubne docela dobre, prvni kolo jsem jela s Jilian, ale taky nemladnu a ted uz setrim kolena, tak mi chuze a plavani vyhovuje vic. a jde to, sice pomalejc, ale i pres Silvestra. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 23:42

razorblade hele zaklad je proste porad vydej/prijem, je jedno v konecnym efektu jak clovek ji, jestli nizkej curk jak ja nebo co. Stejne se nemuzu narvat 2500 kcal za den ze jo.

Vypocitej si bazal plus aktivitu a pokrat to tak o 250 kcal na den. 

Ja vim, ze jsi keto uz kdysi jela, me to vyhovuje hlavne skrz to, ze se citim lip celkove, ted jedu fakt cisty whole foods a zadnej bordel (krome vina, ale to neni bordel), sla bys do toho zas? Ja teda furt skrz to varim, ale nevadi mi to, dokud mam trochu cas, kdyz ho nemam je to horsi. 

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 00:08
Reakce na Zarinya:

0zero7 jo,me to pomohlo.Ale pomohla "normalni"joga,najednou bylo po bolesti zad,jen kdyz mam migrenu tak si vyhledavam joga na bolest zad,nebo na migrenu,protoze je to pomalejsi a cilene a opravdu vysledek prisel hodne rychle.

​Ja si pamatuju, jak jsem z Tebe mamila videa - a pak prisel Chico a najednou jsem vecer musela misto jogy vencit (a po navratu si hrat a mazlit se ). Ovsem nedavno jsem zjistila, ze u nas ve fitku KONECNE pribyla lekce jogy, na kterou bych se mohla dostavit, protoze je v sobotu v jednu odpoledne! Tak mam v planu v sobotu zajit a omrknout to. Je to pro zacatecniky, coz je bonus.

Me zada zatim neboli, ale pokud nezacnu s prevenci, tak brzo budou  Mam spatne drzeni tela. Pri posledni navsteve Ceske republiky me tatinek pozoroval, jak sedim s mobilem u stolu, a vyjadril se, ze kdyz si na to nedavam pozor, tak vypadam jako zricenina hradu Trosky! 

A nemohla jsem se ani urazit, protoze mel pravdu 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 07:26

0zero7 kdyz mne je z keta po mesici fakt nanic. Ja ke svymu zivotu proste obcas potrebuju kus housky, mandarinku, bramboru, matcin jablecnej kompot. Pro me je dlouhodobe unosnejsi se proste neprezirat nez dodrzovat extremne prisnej jidelnicek. Nevim, co myslis whole foods.... jako zadny polotovary? Tak kdyz nepocitam kupovanej chleba, pastiku, sunku, maslo, jogurt, tak si vetsinu veci doma taky delam. Maslo ale stloukat fakt nebudu :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:17

razorblade Babiš peče chlebík s 1% sacharidů hele

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:33

Mutziputzi ja vim, je pekne hnusnej a rychle plesnivi :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:41

razorblade To mě taky překvapilo, to druhý

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:46

Mutziputzi musis ho skladovat v igelitovem pytliku v lednici :D