Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:52

razorblade Ja už ho, jako tichý vzdor Andrejovýmu elektorátu, nekupuju

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 09:20

MP Marge venceni Chica je taky fajn.:-) (kdyz sem byla mala mela sem andulku jmenem Chico)

Na drzeni tela si myslim,ze ta joga bude bezkonkurencni....tak urcite ten kurz vyuzij.Zavidim,taky bych na nejaky sla,ale dobre kurzy jsou jen odpoledne a to jsem v praci.Dopoledne bida.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 10:15

razorblade Eliptikal je přívětivější ke kloubům, běh na páse by moje kolena nedala, z eliptikalu mě nebolí. Chůze mi na fyzičku a zhubnutí nepomůže, protože jsem vždycky chodila hodně. Je to fajn, třeba na čištění hlavy, ale pro mě malý záběr.

Online razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 11:54

Mutziputzi ja mam aplikaci bez Andreje. Jednu jeho vec ale kupuju, Fit den slunecnisovy od Penamu, protoze ma dobrou trvanlivost a chutna mi, podobnej chleba od jineho vyrobce jsem bohuzel jeste neobjevila. Ale kvuli Andrejovi jsem prestala kupovat i muj kdysi milovany Kremesnik (ten se ale do hubnouciho vlakna prilis nehodi:D)

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 12:02

razorblade Já bych z toho tvého seznamu věcí, které kupuješ a nevyrábíš, vyhodila paštiku. Ty kupované jsou fakt strašný humáč. Tahle sice taky není úplná dietka, ale aspoň víš, co v ní je .

https://video.aktualne.cz/to-snis/kruti-pastika/r~1e4a558a1afd11e9bc4c0cc47ab5f122/

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 19:11

0zero7 Myslela jsem, že se ve stejném režimu stravuješ tak nějak dlouhodobě, tedy keto. Pak tedy není možné přibrat, nebo se mýlím? 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 19:27

razorblade Tak to jo, chapu. Proste nekdo to nedava, protoze mu to nesedi vubec. Me to vyhovuje prave proto, ze mi to sedi, na organismus i na hlavu :)

Pro me to ale neni dieta, spis nejakej rezim, kde je eliminace, jinak v podstate jim co chci, akorat nahradim nebo vynecham ryzi, chleba, testoviny atd. JJ whole foods jako nic z polotovary, obcas si teda koupim organicky bio vidensky parky, to mi chutna. Maslo kupuju tez organicky a je to znat teda. Jinak vsechno varim sama, chleba included. Ted jsem videla nejakej kvetakovej, tak chci zkusit. 

Jo a stloukat maslo jde raz dva teda haha. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 19:31

whiskas ne nestravuju se tak porad, kdyz jsem v lete cestovala a pak nemohla nic delat kvuli srdci, tak jsem jedla normalne, plus pivo. Coz by bylo ok, nicmene fakt, ze jsem 4 mesice nemohla byt aktivni, to se podepise. 

Ja jsem typ, kterymu vyhovuje rezim "vsechno nebo nic" takze kdyz muzu cvicit, tak je i jednodusi varit zdraveji atd. Celkove to aplikuju skoro na vsechno, ono to ma svoje vyhody, clovek eliminuje negativni lidi, veci, okolnosti atd. Spolecne s teorii "Fuck Yeah" v praxi je to idealni na spokojeny zivotni podminky (v hlave teda hlavne). 

Online razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 19:35

0zero7 ja ty whole foods nemuzu drzet uplne striktne, protoze obcas proste nemam moznost si uvarit a musim si neco koupit. treba predevcirem jsem mela doma k obedu pripravenyho lososa s ryzi, myslela jsem, ze dopo neco udelam v praci a pak si pojedu domu udelat obed... ale proste se to v praci hrozne nahromadilo, tak jsem tam musela zustat do peti a muj obed se skladal ze dvou suchejch dynovejch housek, ktery jsem si rano proziravě koupila na druhej den k snidani. nemela jsem v batohu ani orisky nebo jablko a odbehnout si do obchodaku treba pro ugguv wrap neslo, hrala jsem o kazdou minutu

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 19:42

0zero7 Díky. Já jen chtěla vědět, jestli tedy zero/low carb je spása na odstranění tuku .

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 19:51

razorblade NO jasna, taky se stane. Koupim si treba polivku atd. Tady je vyhoda, ze whole foods a organic bla bla maj skoro vsude, desne to resej.

whiskas Spasa? Nechapu jak to myslis. 

Pro me urcite low carb funguje na odstraneni tuku nejlepe, spolecne se cvicenim, ktery zaruci, ze nezmizi sval. Ono myslim mluvi samo za sebe, ze to pouzivaji fitness osoby pri rysovani, aby snizili procento tuku. Ne kazdymu to sedne, pokud to ale sedne, tak je to podle me nejlepsi metoda. Mrkni na FB Ketogains, lidi tam davaji vysledky. 

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 19:54

0zero7 Spása - ve smyslu, jak se zbavit tuku (na těle) . Pročítám benefity intermittent fasting a zní to celkem logicky. Tedy zase, asi ne každému to vyhovuje, ale delší pauzy mi přijdou lepší, než dříve proklamované jídlo např. každé tři hodiny.

A už jsi odpověděla, díky.

A já tedy nejím junk, ale zase aby bylo všechno organic, to tolik neřeším. A havně je asi problém, že ne každý den vařím... 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 19:59

whiskas Neni to zas az tak o organic, ja jen kdyz je to syrovy tak radsi bio, jsou tady taky jiny predpisy nez v EU.

JJ fasting je fajn, me vyhovuje nejvic okolo 15 hodin a pak se najist.

No rikam, mrkni na ty keto gains, lidi maj super vysledky, a zacinaj klasicky na 5x5 ve fitku, zadna veda, maj i dobroukalkulacku na marka online

Offline Karja
Avatar
35729 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 20:01

Mutziputzi Jsem si ten chlebik koupila ted. Desna jsem, desna, furt se opicim tady. Ale chutna mi, takova zmena.

MP Marge Ja jsem necvicila od Vanoc a to jsem byla pekne rozjeta. Zada me moc neboli, ale mam desne, desne drzeni tela. Ted mam desny bricho, pritom se narovnam a nic, jsem stihla baba, potrebuju proste uplne zmenit postaveni tela. Plus se mi dela takovej ten ,,damskej hrb,, a to je desny, fakt desny. To mam z cumeni do mobilu a z toho, ze nenosim brejle, tak to dohanim priblizovanim hlavy. A touo nabihajiciho hrbu se musim zbavit fakt jo!

Edit: se omlouvam za premiru opakovani stejnych slov, mne uz se asi kazi slovnik, jak jsem furt doma a jen papame a kadime!!!

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 20:02

0zero7 Díky, mrknu se. 5 x týdně cvičit ve fitku by jistě nebylo od věci (teď bych to nestíhala), pak věřím, že by sádlo opět vystřídala svalovina a % tuku by se vrátilo k "normálu" .

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 20:08

whiskas jsem ti vybrala na ukazku z jejich FB

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 20:14

0zero7  to je dobrý. Já měla pro změnu něco s pravým ramenen (minulý rok to bylo levé ), což mě omezilo ve cvičení, takže mám co dohánět. 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 20:46

0zero7 Máš ovšem pravdu, že to nevyhovuje každému. Já bych bez sacharidů umřela. Jím je naprosto normálně, snažím se teda z celozrnných výrobků, vloček, bramor, rýže a různých dalších příloh. Svaly se i bez cvičení dají celkem udržet (kolem toho půl roku) právě při dobrém příjmu bílkovin. To bylo jediné, co jsem nemocná nezvládala. Porovnala jsem si jídlo, ale na bílkoviny jsem neměla skoro vůbec chuť. Takže i při cpaní se téměř jen sacharidama jsem nic nenabrala, spíš naopak. Jen bohužel část těch svalů mám pryč. Včera jsem se zasmála, když jsem cvičila na ruce s činkama. Některý svaly tuším vůbec nemám. A jsem velice zvědavá zítra na nohy.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 20:48

ISON To cvičení na střed těla o víkendu vyzkouším. Děkuji za odkaz. 

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 22:09
Reakce na Karja:

MP Marge Ja jsem necvicila od Vanoc a to jsem byla pekne rozjeta. Zada me moc neboli, ale mam desne, desne drzeni tela. Ted mam desny bricho, pritom se narovnam a nic, jsem stihla baba, potrebuju proste uplne zmenit postaveni tela. Plus se mi dela takovej ten ,,damskej hrb,, a to je desny, fakt desny. To mam z cumeni do mobilu a z toho, ze nenosim brejle, tak to dohanim priblizovanim hlavy. A touo nabihajiciho hrbu se musim zbavit fakt jo!

​Nejsi moje sestra!?