Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline razorblade
Avatar
8144 příspěvků moje polička 05. února 2019 20:23

Mne muj eliptical ukazuje v kaloriich a je to teda pekne demotivacni, kdyz se mi po pul hodine poceni ukaze 50 spalenych kalorii

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 05. února 2019 20:36

razorblade mrcha! Nelze to prepnout?

Offline 711990
Avatar
17089 příspěvků moje polička 05. února 2019 21:15

continuity s tema krokama - ujdu 10k denne, ale.proste jen tim, ze jdu na metro a v praci na obed a zpet, tak to mi neprijse jako nejaka extra namaha, proto je odmazavam. Pocita mi to vsechny kroky, takze i kdyz jdu v praci do kuchynky/na zachod atd.

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 05. února 2019 21:53

711990 jde to udelat i tak, ze se ten bezny pohyb napocte do toho prijmu. Ale ja tam mam 5tis. kJ + dopocitavam ty aktivity. Realne jim kolem 6,5- 7,5 podle toho co delam. Kdybych si nepsala ty odchozene km, tak pojdu hlady. 

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 05. února 2019 22:32

razorblade tak jsem se musela podívat do aplikace co mi to měří, taky kalorie.

Na Silvestra jsem uběhla 32 km a spálila 2099 kalorií. Tak držím palce 

A bylo to 38725 kroků.

Offline razorblade
Avatar
8144 příspěvků moje polička 06. února 2019 07:22

Catherinne to je uz skoro maraton

Offline 711990
Avatar
17089 příspěvků moje polička 06. února 2019 09:03

continuity tak to mame stejne. Je fakt, ze 5k Kj je samo o sobe malo. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. února 2019 09:47
Reakce na Luna:

Karja Nebo ja ti poslu svoje bacily, je mi ze vseho jidla blbe a bricho mam ted moc pekny.

​Že já do tohohle vlákna vůbec začala lézt. Jsem tu štafetu přebrala po tobě

Offline Fiction
Avatar
1486 příspěvků moje polička 06. února 2019 09:52

razorblade 

Já mám nějaké tipy a triky

Ohledně cvičení na eliptikalu....šlo by mi o to, abych určitou dobu vytrvala v aerobním pohybu, což je pro spálení tuků optimální, tj. kontrolovala bych si tepovou frekvenci, abych nepřekročila doporučené maximum a nepřešvihla se do anaerobního metabolismu /kdy tím pohybem sice pořád pracuješ na kondici, podporuješ kardiovaskulární systém, ale pro spalování tuků to není ideál/.

Musí tě to bavit, takže sluchátka a koukat na nějaký seriál, vydržet 40 minut, to ty epizody tak mívají. Běhat tak obden nebo ob dva dny.

Ten pohyb je dobrý v tom, že nemužeš jít běhat najedená a hned po běhu, tak 30 minut bych taky nejedla, tak tě to automaticky nutí nežrat.

Vůbec nekoukat na kalorie nebo uběhnutou vzdálenost, ale nastavit přiměřenou zátěž, aby to nebyl volnoběh ani těžké šlapání. S přibývající kondicí tělo pozná, že je možné zátěž navýšit. Uvidíš, že pokud vytrváš, brzy na těle poznáš, že se změnšuje břicho a stehna.

Ad kalorické tabulky, dobrá věc. Ono ti to nastaví myslím celkem dobře doporučený příjem a vyhodnocuje, jak jsi na tom. Ideální je o jídle přemýšlet předem, třeba si tam cvičně nastavit jídelníček a z toho vyhodnocení se poučit a ev. něco změnit.

Nikdy jsem si tam nezapisovala aktivity, nevěřím tam tomu jejich vyhodnocení.

Ad jídlo. Nelam si hlavu se skladbou stravy ve smyslu nějaké sofistikované diety. Stravuj se racionálně, vynech rychlé cukry, jez hodně zeleniny. Česká strava je hodně cukrů a tuků, tak si hlídej bílkoviny. Když uděláš chybu, nenech se tím vyvést z míry, že je všechno ztracený, vrať se zpět do sprévného modu.

Moc ti držím palce, máš moc hezký obličej, výraz, vlasy a až se vyloupneš z tuku, budeš modelka!!

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 06. února 2019 13:13

wendulka To me mrzi teda Tak se drz! A tohle vlakno fakt nenavstevuj, radim ti dobre!

Offline razorblade
Avatar
8144 příspěvků moje polička 06. února 2019 13:21

Fiction dekuju za tipy! :) a i za "pochvalu", je to od tebe mile, jen na modelku to fakt se svoji vyskou a podsaditym typem postavy nevidim :D mne bude fakt stacit jen nebejt uplne tlusta :)

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. února 2019 13:51

Luna Dík. Jsem ještě v pondělí doufala, že to bude jen běžná viróza a ona chřipka.

To se spolehni, že se cvičením mám prozatím utrum. Dneska už naštěstí nemám zimnici, ale rotoped nebo kardio workout by mě teď spolehlivě zabil.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 06. února 2019 13:56

wendulka To se neda nic delat, ja uz lezim druhy tyden no... A to ten tyden predtim jsem chodila s teplotou do prace, protoze jsem si toho tak nejak ani nevsimla, ze mi je zle, no jsem pripad...Tak at jsi brzy zdrava!

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 06. února 2019 13:59

Hlásim sa do klubu maródov a prajem všetkým skoré uzdravenie.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. února 2019 14:10

Luna No co myslíš já? Ještě v pondělí odpoledne jsem frajerka šla na rotoped, že to nic nebude - no bylo mi trochu divný, když mi náramek ke konci ukazoval tep 150 místo obvyklých 130...

Večer už mě to samozřejmě sejmulo v plný parádě.

Nápodobně!

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 06. února 2019 14:26

Tak já už jsem zdravá, tak to tady rozhlašuju a koukejte mě všechny následovat. A já začínám od pátku makat a trénovat.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 06. února 2019 19:41

Catherinne Já tě následuju . Nemocná jsem byla na podzim, teď už měsíc pilně cvičím. 

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 06. února 2019 19:43
Offline Gatita
Avatar
7120 příspěvků moje polička 08. února 2019 08:54

Moc prosím, nemáte někdo tip na jednoduché cvičení na doma - na páteř? Ideálně kdyby se sem dal hodit odkaz.

Prosedím většinu dne, často mívám "kousnutý" krk a taky mě pobolívá kostrč, cítím se fakt strašně. Sedavé povolání jsem měla vždycky, ale několikrát týdně jsem chodila plavat, tak se to dalo. Teď ale nemám kdy a po roce sezení na pr.eli začínám pociťovat důsledky.

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 08. února 2019 19:59

Gatita vysetri si hodku casu a zajdi si k fyzioterapeutce, nauci te "zasuvku" a nejake jednoduche cviky, ktere se daji delat treba i v praci u pocitace. ta zasuvka je na ten kously krk uplne bozi, je to jednoduche, ale musi ti to nekdo ukazat. podle videa to nedas spravne.