Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline continuity
Avatar
33439 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:17

razorblade bude tam nekde chyba, mozna ti to zapocita vyssi vahu, ale u sezeni u PC by vaha na kaloricky vydej nemela mit takovy vliv. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:20

continuity JJ to chapu, pouzivam to tady taky tak, i to skenuje carove kody atd. Me strasne pletou ty kilojouly, nebo co to je. Vubec nechapu proc to neni vsechno jen v kaloriich?? Proto mi to prislo vzdycky tak moc slozity.

razorblade kolik mas denni kal prijem a makra?

Offline razorblade
Avatar
8145 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:21

continuity to si prave taky myslim, je divny, ze mi to napsalo skoro jednou tolik, co tobe

Offline Garfie
Avatar
23838 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:22

razorblade To já mám taky, mně spíš ty tabulky pomohly uvědomit si, kde dělám chybu, třeba že fakt přijímám moc sacharidů-byť v podobě ovoce-a mám málo bílkovin...a taky když to musíš zapsat, spíš ti to zabrání sníst nějakou ptákovinu nebo něco jen tak mimochodem.....jinak aktivity jsem zapisovala taky jen vysloveně sport, často ani to ne.

Offline razorblade
Avatar
8145 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:22

0zero7 jsem ti to vyfotila :)

Offline razorblade
Avatar
8145 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:23

Garfie no to je pravda :D dneska jsem cumela na susenku a pak jsem si rikala “vis, jak by ti to zahejbalo s tabulkama?” :D

Offline Garfie
Avatar
23838 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:25

razorblade  Jo a hele, teď teprve dočítám, že sis tam hodila 25 kilo, asi bych zkusila zadat míň a pak to posunout. 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:31

razorblade váha má vliv na metabolismus, ale já osobně bych si do tabulek zadávala buď jen jídlo, nebo jídlo a cílenou aktivitu. Jednou sem tam z prdele zadala svojí pracovní aktivitu a ten čas, kterej sem jí vykonávala a vyšlo mi tam absurdní megavysoký číslo, kdybych to měla ujíst, tak žeru bez přestání celej den. A jo ty tuky budeš mít přísnější, když tam zadáš to hubnutí asi, dovolujou jich dost málo. Někde v nastavení se to dá ale upravit, můžeš si ty procenta tuku a bílkovin a sacharidů upravit podle sebe, nevím ale do jaký míry je to rozumný. Jinak imho není nutný brát to úplně smrtelně vážně, jestli si jeden den dáš víc tuků, tak prostě druhej ubereš a přidáš bílkoviny, jídlo nemá být strašák a utrpení..ale já bych si teda dala jinej tučnější sýr než mozzarelu kdyžtak 

Offline razorblade
Avatar
8145 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:37

Ounz ja jinej nez tu mozzarelu v lednici nemela :D ale ja ji mam fakt rada, jsem schopna ji snist i samotnou (ale jen galbani)

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:40

razorblade Kalorický tabulky jsou celkem v pohodě pro naši republiku. Jsou tam lokální potraviny. Jenže pořád to tam zadávají lidé, takže je třeba kouknout jestli zapisuješ konkrétní značku a jestli ty hodnoty sedí podle obalu. Alespoň v začátku a dát si to třebado oblíbených, když to jíš častěji. 

Jak ale píše Ounz nemusí ti to nikdy sedět do puntíku a do kalorie, to by člověka hráblo. 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:42

razorblade já jí taky občas mám ráda s balsamikem... A tu bufalí si zkoušela? 

Offline continuity
Avatar
33439 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:45

0zero7 no jo, vy na tom americkym kontinentu - kalorie je stara jednotka, jednotka SI je uz dlouho Joule

Je to jenom o zvyku, navic v kalorickych tabulkach si muzes nastavit, co ti vyhovuje.

Offline razorblade
Avatar
8145 příspěvků moje polička 05. února 2019 18:58

Ounz jj, ale vic mi chutna z kravskyho mlika, tamta chut byla takova nezvykla

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 05. února 2019 19:00

continuity fakt jo? kcal je stary? to jsem nevedela, ja nic jinyho asi neznam haha ten jaul me strasne mate

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 05. února 2019 19:02

razorblade jasně no, stejně jil mám nejradší v Itálii, ale tam člověk není furt, no..

Offline continuity
Avatar
33439 příspěvků moje polička 05. února 2019 19:18

0zero7 kalorie je pro fyzikalni ucely dost nesikovne definovana. Pro uvedeni energeticke hodnoty potravin je to fuk, ale pro vaznejsi vypocty se moc nehodi. Slavne Einsteinovo E=mc^2 taky dava vysledek v Joulech 

Offline Garfie
Avatar
23838 příspěvků moje polička 05. února 2019 19:21

continuity To je zajímavý,co říkáš. Vlastně je to sranda-já funguju v joulech, kalorie vůbec neumím, nepoužívám a přepočet (když náhodou) musím vždycky někde hledat. Ale přitom běžně používám obraty jako "kalorická bomba", to je hrozně kalorické....a tak 

Offline continuity
Avatar
33439 příspěvků moje polička 05. února 2019 20:07

Garfie tak uz moje generace funguje v joulech, protoze na fyzice nam o kaloriich maximalne rekli, jak jsou definovany. Jenom u toho jidla se to drzi zuby nechty. Asi ze jsou to mensi cisla, tak se s tim lidem lepe pocita? 

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 05. února 2019 20:15

Garfie Protože jouly, ty to berou vědecky a seriózně, kdežto kalorie jsou prostě jen malý škodolibý mrchy. 

Offline Garfie
Avatar
23838 příspěvků moje polička 05. února 2019 20:22

Isca  to bude ono..