Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 22:15

MP Marge Nevim, ale uz jsem cvicila pet minut na ten hrb a bylo to prijemny, zejtra si dam ranni jogu a ono to pujde;-). A mozna zacnu kpsit bryle I na doma, nebudu porad lezt sem a brejlit do mobilu a vsechny problemy budou vyreseny:-D

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 22:39

Karja A podle ceho na ten "hrb" cvicis?

Ja uz vubec uvazuju, ze ten mobil sama sobe zakazu  Nedavno jsem si uvedomila, ze ctu daleko min nez driv, protoze porad cucim do mobilu! A za to, ze mi pred nekolika lety pan doktor nasadil bryle, to je urcite take vina mobilu 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 22:52

whiskas 5x5 je reference k opakovani a poctu cviku

Renusatko no presne, me proste jsou sach rovnou do speku, miluju je, ne ze ne, ale jsem po nich otekla a unavena, chjo! nespravedlnost toto!

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 09:32

whiskas Ty jsi naivni, na keto se samozrejme da pribrat. Ja jsem na low carb treba nezhubla nic, pac tuky jsou taky pekne kaloricke (zdravim svoje milovane maslo) a muzes to lehce presvihnout. Jde o vydej. Ja jsem zhubla treba ted, protoze mame v praci jidelnu, ktera je fakt nechutna, navic je tam chlap, co luxuje ostatnim zbytky z talire, ze jsem z toho tyden nemohla jist.  Uf.

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 11:54

Luna  ty máš koukám zase něco extra .

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 14:25

Luna  Taky způsob.

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 14:27

Renusatko whiskas nj, zdrave to neni, ale kdo to nevidel, nepochopi. Ja si to snad vyfotim.

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 17:29

MP Marge Ne, mela jsem prave nejake obycejne cviky na uvolnebi krku a ramen, to nebude ono. Pokud neco objevis, budu rada. I kdyz ja radeji v cestine. Me na to upozornila fyzioterapeutka mimina, od te doby si to sleduju a snazim se ,,zastrcit hlavu jako suplicek,,. Ty hrby mi vzdycky na zenskych prisly dost asexualni. No musim se vic snazit.

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 19:24

0zero7 Kopiruju sem tu jogu na zada. Mne to opravdu moc pomohlo. Plus jsem nasla na youtube na uctu Život90 cviky na zada, to taky neni spatne. 

Vybrala jsem si Krejcika, protoze cvici pomalu a mam cas se srovnat. 

https://www.youtube.com/watch?v=6Clqvt-6oec

https://www.youtube.com/watch?v=h_talQ9TeiA

https://www.youtube.com/watch?v=oouC79OQd4g

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 19:35

Karja Ja hrb taky nesnasim - a uz ho vicemene mam 

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 19:36

Lamicka Hele, to je i pro me 

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 20:14

MP Marge na ten hrb je to taky dobry! Je to i muj problem. Kombinace mobil a notebook:(

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 22:33
Reakce na 0zero7:

Renusatko no presne, me proste jsou sach rovnou do speku, miluju je, ne ze ne, ale jsem po nich otekla a unavena, chjo! nespravedlnost toto!

​Mám stejnej problém. Jenže stejně jako razorblade já prostě nejsem schopná vzdát se ovoce, brambor nebo krajíce chleba - se potupně přiznávám, že mně ten Babišův nízkosacharidovej chutná. Ale tak jako zvládla jsem je omezit a přesunout na snídani a k obědu, pak už dodržuju společně s bezlaktozóvou dietou plus každodenní pohyb a ve dny, kdy dávám rotoped, se mi i tak daří spalovat. Jen váhově to jde pomalu, páč zároveň s tím nabírám svaly, což mi ovšem nevadí.

Hlavně mě těší ta pleť.

A jsi mě tak zblbla s tím bazálem, že jsem se konečně uráčila si vypočítat ten svůj a zároveň dnes prvně jsem si od rána schválně spočítala poctivě jak aktivity navíc. který dávaj za tak těch 250 kCal (dnes mám z hlediska pohybu "odpočinkový" den), tak příjem a fakt že mi to na těch 1509 kCal vychází - nic jsem neměnila, jedla a pila jsem úplně stejně jako minulý víkend, abych neměla hlad.

Ale sec mazec, jestli mi váha ráno ukáže víc.

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 27. ledna 2019 00:01

MP Marge Ja se zeptam te fyzioterapeutky, on mi uz nejaky cvik I ukazovala, samozrejme jsem to zapomnela.

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 27. ledna 2019 17:36

Karja Brejle jsou fakt drobnost, normálně bych je nosila furt pryč, musíš mít i unavený oči ne? A bude tě bolet hlava. To nemá cenu přeci.

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 27. ledna 2019 19:48

Aranel No, já zase nemám tolik dioptrií, takže tam, kde to znám, nepoznám, že je nemám:-D. Teď je vlastně nepotřebuji ani venku, tam kde to znám:-D. Takže je nenosim, že by mi neslušely nebo tak, ale že na ně prostě zapomenu.

Offline Magráta
Avatar
7763 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 12:37

MP Marge tedy hlásím do klubu "hrbatých" :-) přesně jak říkáš, je to od koukání do mobilu, tak se snažím do  něj moc nekoukat... a o mém držení těla ani nemluvím, občas si uvědomím, jak děsně stojím/sedím, narovnám se a po chvíli zas sklouznu do toho děsného postoje/sedu...

Online viktorka_od splavu
Avatar
45983 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 13:26

jj musim rict jak jsem tu zminovala u nas ve fitku ty krasne trenerky, Renusatko se to moc nezdalo ze to aztak krasavice nejsou- no krasavice ne, ale maji uzasne drzeni tela, a to i vzhledem k veku (jsou 30+ a 40+, mozna i vic?). fakt to dela hodne. vsimam si jak starnu jak se vlastne pozna takova starsi osoba kdyz do tvare nevidet.. a pozna, snadno. podle stylu chuze a drzeni tela.

Offline Magráta
Avatar
7763 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 14:06

viktorka_od splavu ano, přesně tak, souhlas

Online Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 14:53

viktorka_od splavu Mně teda naopak připadá, že extrémně hodně je těch hrbatých a zhroucených mezi mladýma holkama.