Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online Potrefenáhusa
Avatar
33702 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:37

Mutziputzi no hele, já myslim, že tělo prostě má nějaký fyziologický potřeby, který jsou daný, je to samozřejmě čistě individuální, ale vocaď pocaď. Já taky nemůžu jíst nějak moc, žádný nezřízený žraní, jinak jsem schopná se klidně vykrmit o 10 kilo za měsíc (a to mi teda nepište, že to nejde, páč to fakt jde), ale tak nějak rozumim tomu, že prostě jet dlouhodobě pod bazálním metabolismem je krajně nezdravý a tělo prostě dobře fungovat nebude, protože ke svýmu základnímu chodu určitý pemzum živin prostě potřebuje.

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:39

Mutziputzi Já to nemyslela špatně, jen prostě tím chci říct, že tělo leckdy vydrží hodně. A dokonce některými chorobami neonemocní. A tím nikomu nevnucuju, ať je z něj vitarián. Fakt je to myslím nejvíc o psychice. Aby člověk víceméně nepřemýšlel stále jen o tom co smí a nesmí jíst.

Offline 999
Avatar
17562 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:39

Mutziputzi Jenže ty jsi chytrá holka a umíš propojovat mezi vlákny. A proto potvrzovat whiskas, že je tohle stravování v pohodě, je trochu za hranou...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:41

Potrefenáhusa Ale i ten bazální metabolizmus se ti zpomalí a jeho minimální hodnota sníží, můžeme polemizovat o tom, jestli je to zdravý nebo ne, ale myslím, že expert mezi námi neni a i mezi nimi bych tipla, že se názory různí.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:43

999 Úvodem tě děkuju! a pak dodávám, že nepodporuju a neutvrzuju, jenom prostě automaticky nevypisuju žádanku do Bohnic jako některé kolegyně

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:45

lysianthus To souhlasim

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:53

Tak asi popojedem, ne? Jsem po pozdní, vydatné snídani, čili skvěle naladěna. A pozdě jsem snídala, protože jsem dříve neměla hlad. Kdyby někoho napadlo mi podsouvat, že nejím schválně 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:55

Sweet Potato Nebylo to promyšlené, jen ty konkrétní potraviny byly zrovna po ruce. No jo, poloprázná lednice, ale už jsem to napravila. 

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:27

Renusatko Mne by zajjimalo, jak do sebe ty litry nalejes, respektive, jestli se to da naucit. Uz vicekrat me to tady zaujalo. Ja s tim mam dlouhodobe problem, proto si myslim nezvladam teploty nad 22 stupnu. Kdyz jsem treba nemocna anebo snazim se pit vic, tak to prvni dva dny vytahnu na 3l,pak uz to zase ubyva. A jo, vim, ze se rika, ze jsou ty tekutiny precenovane, ale mne by vic tekutin rozhodnej prospelo.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:33

Karja Ja mam aplikáciu 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:35

paktofonika Pije za tebe? Tu chci.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:36

Karja Mne dost pomaha mit to furt pri ruce,nejlepe pul litrove lahve a doplnovat.Driv sem i bez toho nevysla ven.Myslim,ze se to da naucit.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:36

Sweet Potato Ale houby, otravuje kým sa nenapijem 

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:37

Sweet Potato To bych taky brala a jeste aby za me chodila na wc 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:37

Karja Jestli se to dá naučit, to nevím. Já tak piju asi od mala. Nepřijde mi to nijak moc. Jak píšeš, zrovna tekutiny se poslední dobou za tak důležité nepokládají. Když někdo víc pít musí, tak se doporučuje nastavit nějakou aplikaci nebo vodu do nádoby, kde víš obsah,  na viditelné místo. Taky ráno sklenice vody a potom během dopoledne sklenice pokaždé, když jdeš na WC. Zase není dobré z celoživotního litru zvedat na 4, protože on i nadbytek dokáže odrovnat ledviny. Moje mladší dítě vypije v klidu taky 3 litry denně, vypil by i víc a musím ho krotit,  starší myslím ani litr ne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:40

Karja ja to zvladam jen v praci:-) i kdyz 4 l urcite nevypiju ani nechci, tak ty 2 cca. proste si to pripravim na stul a kdykoliv mi padne oko na sklenicku, napiju se

jinak rano zacinam s pullitrakem caje, neumim si predstavit jit z domu zizniva, nebo treba snidat bez piti, to vubec nechapu, bych umrela. treba muz se caje netkne pokud neumira na chripku a je to z rodiny, tchyne taky za cely den vypije dva hrnky kafe a slus. caj je sprosty slovo. ja teda piji spis “caj”, takovou obarvenou vodu, v lete spis vodu ev s citronem, matou..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:47

Renusatko jj ta nadoba to je ideal:-) ja treba kdyz to nestiham tak uz odpoledne citim mocak, ale to az ted kstaru, driv jsem na to vubec netrpela

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:10

viktorka_od splavu Jo, v praci to jakz takz slo, clovek mel to doplneni v kuchynce jako vychazku nebo zmenu. Ale doma, to vubec, si kolikrat rozpomenu odpoledne, ze jsem rano pila ten caj a par loku neceho k obedu.

Renusatko 4 je moc, ale tyja dva litry bych rada mela jako standard, za normalnich okolnosti. Pri kojeni to asi do sebe budu lejt trychtyrem nebo nevim. Ale chce to na sobe zapracovat. Ja furt fnukam, ze je mi blbe v teple, no nepiju a nedejcham, proste vyrizeno, dve zakladni zivotni funkce, zato na zrani si to asi vynahrazuju.

Offline Pinot Noir
Avatar
24441 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:18

Karja V práci se dodrží pitný režim v pohodě, při kojení to taky šlo, ono to po těch teplých nápojích fakt líp teče, ze začátku jsem pila přímo během kojení, ale čím akčnější je to malý éro, tím míň stíhám myslet na sebe. Kolikrát si musím při procházce koupit čepovanou kofolu v parku, když si s úlekem uvědomím, že jsem pila naposledy ráno černý čaj a že i ten stojí na stole vypitý jen způli.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:18

Hele já ty aplikace na žrádlo a koukam už i na pití beru jako hroznej úpadek lidstva, já mam pocit, že lidi i kolikrát víc bloudí, když se vloží do rukou gps navigace, mně to přijde jako rezignace na normální funkce mozku a těla