Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:31

whiskas HA HA tak to tam priste proste napis, ze zkusebni den a je to.

Mutziputzi no jasna, takovy znam taky, prave proto pisu, ze kazdej to ma jinak, jasna zijou. Akorat ten kolac energetickej a zivinovej je trochu blbej no, ale telo da dost veci.

whiskas ja jsem nikde nepsala (a nevsimla jsem si ze by nekdo jinej psal, ze jen to co dela on je spravne. A nevim teda ze by nekdo neco uplne vyloucil, ja jsem tez nic nevyloucila, jen jsem ubrala, sach jim porad. Takze s tim si na me neprijdes hehe. Co hlidam jsou makra a vitaminy/mineraly. Fakt jsem ale nevidela, ze by sem nekdo dogmaticky psal "jak se stravuju ja je jediny spravny". Jo a chtela jsem ti rano vyfotit bricho a zapomela jsem , saaakra!!!!

no pust mezi 14 a 18, jak kdy, zalezi kdy jim naposledy a kdy vstavam, dneska jsem sla na 7 tak jen 14, dyl to nedam asi, ale uvidime. Drasticky to neni prave, to je pointa :)

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:32
Reakce na whiskas:

0zero7 V pohodě, jen mi to přijde zbytečné, byť to vše mělo být nápomocné, ale člověk si pak připadá jako naprostý idiot - myslím autora informace, tedy sebe.

​to fakt nemusis, nikdo na tebe neutoci :) me treba akorat nekdy stve a mrzi ze to proste nevidiiiis, ze ses kost

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:36

0zero7 Vše jasné 

Já vím, že ty se stravováním a cvičením zabýváš dlouho a nechám si ráda poradit, takže vše průběžně studuju. Jen zatím nějak nejsem schopná nastolit nějaký řád a vše je bez ladu a skladu. 

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:46

whiskas Tak ted mi tu neco hapruje: pokud nemas zadne znalosti ohledne vyzivy, jak sis mohla vypracovat takovou postavu? To jen cvicenim fakt nedas. Bys tu mela radit nam a ty tu vysilujes, ze nemas sixpack, kterej navic urcite mas, jak te znam.

Online domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:55
Reakce na Mutziputzi:

KapkaMM řeč byla o 1 kg za 3 dny

I to kilo čistýho tuku za 3 dny (tj. deficit 30.000 kJ) je ovšem docela fuška.  Bez nějakýho pořádnýho fyzickýho zápřahu se to neobjede... takových denně 15-20 km běhu například.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 18:22

Luna Tak teorie je jedna věc , s tou jsem na tom relativně dobře, ale praktikovat to moc neumím. Nikdy jsem to nepotřebovala, tedy nijak důrazně, stravovala jsem se sice podle určitých pravidel (nepřecpávat se, nejíst šílenosti, ovšem nic striktního v dlouhodobém režimu), ale nic moc jsem nesledovala a nepočítala. Ale jak jde čas, chce to zřejmě poněkud odbornější a zodpovědnější přístup .

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 29. května 2018 18:40

whiskas Víš, mně třeba je celkem jedno co jíš nebo nejíš. Ale není to poprvé, kdy jsi něco napsala, a když nepřišly souhlasné reakce, najednou jsi to začala popírat, vysvětlovat, upravovat, překrucovat. Na začátku stálo “snědla jsem toto, pečlivě spočítala a takhle by to šlo”. Na konci “já jsem se dnes vůbec neměla čas najíst a takhle by to nešlo.” To se pak nediv, že to rozjede flejm na tři stránky. 

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 29. května 2018 19:57
Reakce na domenica:

I to kilo čistýho tuku za 3 dny (tj. deficit 30.000 kJ) je ovšem docela fuška.  Bez nějakýho pořádnýho fyzickýho zápřahu se to neobjede... takových denně 15-20 km běhu například.

​No ono to nelze počítat jen na číslo, ono se spotřebovává víc energie i po výkonu kvůli regeneraci, prokrvení svalů aj. Ono když člověk celý den sedí na židli, tak se to pak dohání blbě. Navíc ne vždy se tělo zbavuje čistě tuků, ale to je spíš problém hladových diet bez pohybu. Tam se ztráta 1 kg uvádí 600 g tuk : 400  g svalů. Výhodem low carb+high protein stravování je, že se tělo při úbytku hmotnosti zbavuje přednostně opravdu bůčku. Je to sledováno dlouhá léta především kvůli dlouhodobým pacientům s nechutenstvím (např. stáří, onkologická léčba), kdy k ochraně svalové hmoty opravdu dochází opravdu jen díky vyššímu příjmu bílkovin. No a pak z praxe v nemocnici: k snídani kobliha nebo rohlík s máslem. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 29. května 2018 20:17

Du si zabehat, snad po ceste nepadnu, je tu pekelny vedro, ale potrebuju si vycistit hlavu 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46041 příspěvků moje polička 29. května 2018 20:26

KapkaMM kobliha je jeste luxus. momentalni jidelnicek rodicky v nejmenovanem brnenskem spitale: snidane 2 rohliky 1 maslicko, obed karbenatek brambory, vecere tri rohliky 2 maslicka

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. května 2018 20:35

Lilly_Ku Včera jsem dobrala antibiotika po třech týdnech, tak už se taky těším. Od zítra začnu alespoň chodit pěšky do práce a z práce nebo už to nepřežiju. Tady je taky pořád na běh teplo. Odpoledne pršelo, pak už zůstalo zataženo, ale 24 i teď. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 20:45

KapkaMM Detské pooperačné oddelenie

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. května 2018 20:55

paktofonika Asi neděle . Já teda určitě nejsem ta, co by to dětem nekoupila, takže to nekritizuju a naopak jsem byla v nemocnici za tohle vděčná, že alespoň něco snědly, protože většinou oběd byl potom nejedlý. 

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 29. května 2018 20:56

viktorka_od splavu paktofonika Klasika. Já ještě nemůžu rozdýchat stravu z Aramarku na Bulovce na poporodním. Někdo jim poradil, že by rodičky měly mít k snídani dvě mléčné dávky. No a tak jeden den byly dvě balení eidamu, druhý den dva stejné bílé jogurty a další den dva Pribiňáky. K tomu samo hromada pečiva. K obědu jeden den segedýnský guláš,  druhý vepřová se zelím a knedle, třetí den podivná tuhá bílá omáčka opět s knedlíkem, kterou jsme žádná neměla odvahu sníst a ani pomocí brainstormingu jsme neodhalily, jak to kuchař dokázal vyrobit v dané chuti a konzistenci. Ještě že tam je člověk pár dní a chodí hromady natěšených příbuzných, kteří jsou vybaveni jídlem na přání.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. května 2018 21:03

KapkaMM já jsem v porodnici na dětském dělala a co občas dostali ženy po porodu to bylo něco. Kolikrát jsme přišli na noční a služba nám předávala, že k obědu byla čočka a že nám přejou pěknou noční. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 29. května 2018 21:05

Renusatko tady je ted 28 stupnu, takze desny vedro, ale beham jen takovou kratsi trasu kolem reky, celkem tak do pul hodky, takze se to da. pak se splavena vratim domu, dam si studenou sprchu a jsem jak znovuzrozena :)

ted jak mi ukradli kolo, tak nez dojde novy, tak chodim pesky i do prace, pulhodinku tam i zpatky, to je taky dobry.

Online domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 29. května 2018 21:53
Reakce na KapkaMM:

​No ono to nelze počítat jen na číslo, ono se spotřebovává víc energie i po výkonu kvůli regeneraci, prokrvení svalů aj. 

​Já vím, to byla taková zkratka. Každopádně zbavit se za 3 dny 1 kg tuku je velmi slušný výkon. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46041 příspěvků moje polička 29. května 2018 22:05
Reakce na paktofonika:

KapkaMM Detské pooperačné oddelenie

​chacha, no když měl synek rok byl měsíc ve špitále v poměrně vážným stavu a víceméně krom obědů ta strava sestávala z piškotů a banánů - jakože to každý dítě jí, asi. bohužel, piškoty nejí dodnes, banány teda už ano, ale tehdy jsem byla vděčná za občasný "jogurt" - sice opravdové jogurty ani pribináčky nebyly, jen takové ty jedovatě barevné "pudinky" a jiné laskominky, ale aspoň to snědl.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 29. května 2018 22:34

Za osmnact dni v nemocnici jsem zhubla 10kg a to mi pribylo nekolik kusu kovu do nohy. Ale obedy na Traumatologii vesmes nejedny, spolehala jsem aspon na ty snidane a obcas veceri. A taky jsem trikrat sla do plny narkozy, takze pust (vecere nic, snidane nic, obed nic, kdyz jsem mela kliku, stihla jsem veceri)

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 30. května 2018 01:37

Tak jsem přelouskala asi deset stránek, fakt nevím , co je bazal a asi to nebudu ani zjišťovat, jím málo, piju ještě míň a přesto mám dost sil i energie na uběhnutí měsíčně cca 150 km. Já  bych tu dokonalou a vyváženou stravu spolu s pitnym režimem nepřeceňovala