Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:25

Mutziputzi Je pravda, ze po domacku kreslena mapa mi vzdycky cestu k cili nasla. Zato gps..... Zraci aplikaci nemam, jednou jsem jela kaloricky tabulky a kdyz jsem videla ty vysledky, radeji jsem to zrusila.

#Pinot Noir No kofolou toho zrovna moc nezachranis:-D. Jo cerny caj piju z caju hlavne a jedine, je to teda jen takovej odvar jen pro zaspineni vody, ale stejne to asi neni idealni prijem tekutin.

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:28

Já tu čtu,doufaje v motivaci, ale má to na mě opačný účinek. Jdu nakrojit bublaninu.

Online Pinot Noir
Avatar
24459 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:28

Karja Chceš jako říct, že ráno černý čaj, v poledne kafe, v parku kofola a večer víno nepředstavují spravný pitný režim, nebo co? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:40

Mutziputzi Tak už viem načo potrebuješ v aute voľnú ruku. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:41

paktofonika teď jsem to psala vedle, na co myslíš?

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:52

paktofonika Hele, nám to tu taky jeden čas šplouchalo, vydávalo to romantické zvuky příboje či splachovadla, bohužel, možná tak elektrošoky by zafungovaly.

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 29. května 2018 15:44

Mutziputzi Hele to s tím čistým tukem je normální fyzika. 1 kg tělního tuku má +- 30000 kJ. To znamená, že na úbytek 2,5 kg čistého tuku za tři dny je třeba dostat se do mínusu těch 30000 x 2,5. Bazál 170 cm vysoké 60 kg vážící ženy je cca 4500 kJ. Takže prostým hladověním se do mínus 75000 kJ nedostane, musela by sakra hodně a dlouho makat. Takže možná hornice nebo otrokyně v lágru bez příjmu potravy. Jak jsi zmiňovala, že jsou jedinci, co jedí dlouhodobě 800 kJ denně, tak moc zdraví a pěkní nebudou. Tělo není blbé, zbaví se nejdřív vlasů, pak zubů, pak vyřadí rozmnožovací systém, což u ženské není výhra, ztrácejí se tím typické tvary jako výrazný pas atp. Jako obsah střev je nějakých  2 kg, takže při přechodu na low carb jde většinou tohle pryč spolu s vodou, takže má člověk hezky ploché břicho a úbytek v kg pěkný. Mi low carb vyhovuje, budu se za něj bít, ale až tak zázračné úbytky nějsou v běžném režimu možné.

Offline Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 29. května 2018 16:01

Ja to trapne prerusim cvicenim. Konecne jsem se dokopala aspon k pulhodine s kettlebell, nechapu to, mam 6 kg a prislo mi to strasne nenarocny, driv jsem si teda makla vic...Je to tim, ze taham cim dal tezsi dceru? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 16:02

Luna A aké cviky s kettlebelom robíš?

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 29. května 2018 16:27

Pinot Noir No snad je to vino vecer bily, at to po tom celodennim pigmentovym zaprahu vybeli sklovinu:-D :-D.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:01

Luna Nemám zkušenost s kettlebellem, ale po periodickém zdvihání cca 20 kg dcery na horní postel palandy (a nulové návštěvě fitka nebo cíleném cvičení) jsem uzvedla celkem dost   

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:05

KapkaMM řeč byla o 1 kg za 3 dny

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:05

whiskas Hele, do toho uvodniho prispevku jsi myslim nenapsala, ze to je experiment na jeden den? Zde:

0zero7 Dnes jsem si po delší době zapsala jídelníček:832 kcal, B 48 g, S 50 g, T 44 g. Kdybych to takto udržela, možná ubrala na tuku a přidala bílkoviny, tak by se ty tukové zásoby mohly zase pohnout kýženým směrem, tedy dolů.

Fakt z toho nebylo poznat, jestli podobne jis porad nebo jen jeden den, to jdi doplnila az pak a ted se tady certis (jeste jsem nedocetla) a pro zmenu zas kritizujes jiny co si pochvalujou LC nebo co ja vim....

Jasne, kazdej to ma jinak, ale kdyz se zameris na big picture, s tim jak si povzdechnes casto nad postavou nebo nad nejakejma jinajma vecma co ty vidis jako neprijemnost, tak se nediv no, ono na to nic moc jinyho napsat nejde. Ja te znam dlouho a zenskou v tve forme aby mezi tvyma vrstevnicema hledal lupou, vypadas uzasne (hrach na stenu asi, ja vim). Komentovala jsem ten prispevek kvuli skladbe stravy a nizkymu prijmu.

Mutziputzi hele, jasna ze kazdej to ma rad jinak, ale nerikej mi ze dlouhodobe 1l vody nebo 850 kcal jako, to fakt ne.

Potrefenáhusa ja piju 3.5 - 4 litry denne a kdyz to nedam mam vecer zizen, ale vypotim ve fitku a v saune, tak i proto :)

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:10
Reakce na Mutziputzi:

999 Úvodem tě děkuju! a pak dodávám, že nepodporuju a neutvrzuju, jenom prostě automaticky nevypisuju žádanku do Bohnic jako některé kolegyně

​tak zas bych to s zadankama do bohnic neprehanela, proste to bylo malo jidla tecka. Neni nic spatnyho obcas to zaradit, klidne, telo si odpocine atd, ja dneska pust 14h. Ale ze se tak nelze stravovat dlouhodobe pri normalni zatezi (cti nejsem mnich co medituje celej den) to je msylim normalni ne?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:11

0zero7 Pravda, zapomněla jsem na místní hysterii, takže kaju se, napsala jsem:  "Dnes jsem si po delší době zapsala jídelníček" a zapomněla definovat, že šlo o jeden pitomý den. Kdybych tušila, co si tím způsobím, bývala bych mlčela a nebo vše řádně vysvětlila.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:14

0zero7 Hele já fakt znam ženský co k snídani jogurt, k obědu salát a k večeři 2-x dl vína a pytlík mandlí a žijou, sport se jich netýká, to je pravda, maximálně společenská jóga nebo pilates, jenom aby o tom mohly mluvit a žijou

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:16

0zero7 Díky za pochopení a za kompliment (jsi hodná).

A opět, nikoho nekritizuju, mně je naopak srdečně jedno, co si kdo jí, nebo nejí, ale vydávat to za jediné správné mi přijde zvláštní.  A ano, podle mě, jakékoli striktní vyloučení nějaké složky živin je ne zcela běžné, ale já proti tomu nebrojím, chovám se stejně. Každému, co mu vyhovuje. Jen tedy někoho kritizovat, že jedl málo, přitom sám vyloučit z jídelníčku některé potraviny, mi přijde zcestné. 

A fakt zbytečná debata o ničem.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:17

0zero7 Půst 14 hodin, včetně spánku? Pokud ano, tak to mi nijak drastické nepřijde.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:18
Reakce na whiskas:

Tak asi popojedem, ne? Jsem po pozdní, vydatné snídani, čili skvěle naladěna. A pozdě jsem snídala, protože jsem dříve neměla hlad. Kdyby někoho napadlo mi podsouvat, že nejím schválně 

​ja docitam postupne, tak pardon, az ted vidim tohle.

Karja s tim pitim, mam u sebe porad lahev s vodou (vetsinou izolovanou, takze j porad studena nebo takova teplota co je mi prijemna) V praci ji mam na stole a jkmile dopiju, tak napustim, mame i soda stream, tak muzu pit s bublinkama pro zmenu. v praci dam 2.5 urcite, to je tak do 4 odpoledne max, zbytek pak mezi 4 a vecerem. Pro me funguje mit to na ocich, o vikendu, kdyz to nemam pred ksichtem, to je horsi.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:22

0zero7 V pohodě, jen mi to přijde zbytečné, byť to vše mělo být nápomocné, ale člověk si pak připadá jako naprostý idiot - myslím autora informace, tedy sebe.