Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:42

whiskas píšeš to tu pořád, jak jsi nemožně tlustá, že bys potřebovala míň jíst a víc cvičit, nikde to neopomeneš zmínit skoro u jakýhokoliv svýho komentu, fotky....prosim tě, neber si to špatně, ale možná by ti fakt pomohla nějaká terapie, naučit se tohle zvládat, vždyť přece není možný, aby očividně hezká ženská furt takhle lkala nad tím, jak nemožně a tlustě vypadá...to mně už přijde na a je to pořád dokola

úvaha o tom, že by stálo za to vydržet takhle se stravovat mi přijde úplně mimo

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:44

paktofonika A píšeš, že jsi hubená (s čímž souhlasím), tak proč chceš zhubnout ty? 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:49

Potrefenáhusa Nemožně tlustá jsem snad nikde netvrdila. Jen jsem méně cvičila (díky podělanému rameni), ubyly mi svaly (v určitém věku se tak stane poměrně rychle) a tudíž se, podle mého, sníží i potřeba jídla, respektive se změní spalování, protože svaly spalují dost a rozhodně více, než hmota tuková. Nejsem nemožně tlustá, jen mám jinou představu, vypadám jinak, než jsme zvyklá. Nic hrozného, ale jinak. Jasně, se to nepo...e, ale proč nezkusit, jestli by to ještě nešlo vrátit . Když více cvičím, jím zase jinak, to je jasné.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:50

whiskas No skinny fat by som to nazvala, považujem sa za hubenú a moja váha mi v podstate nevadí ale rada by som vymenila 5kg tuku za 5kg svalov a spevnila telo ale zase to nieje tak že celé dni riešim aká som hnusná, tučná atď. Spokojná s aktuálnou situáciou niesom ale nehrotim to a podobne experimenty typu 800kcal denne si rada odpustím. 

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:53
Reakce na paktofonika:

Nie! Bez poriadneho jedla sa citim zle, som nervózna, hladná, nemám energiu... Celé zle. Ako dokazem mat plánovanú hladovku a nič mi to nerobí, cítim sa fajn ale takéto zobanie počas dňa je o ničom. 

​Že jo! Když je den celý naprd, tak ještě ho dodělat svou nasraností z toho, že jsem nic nejedla, tak to by byl vrchol. Navíc mně opravdu hlasitě kručívá v břiše, což je v některých situacích sice humorné, leč někdy i trapné.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:53

Pinot Noir A kdo nemá? On už fakt, že někdo vyřazuje určité živiny z jídelníčku (např. sacharidy, veg. maso atp.), není úplně normální. Ortorexie se tomu myslím říká.

paktofonika Ty jsi na prášky, že sis dala banán, který má moc sacharidů , tak jde je rozdíl? 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:55

dzizisketa Mně v břiše nekručelo. Ale než běžet do KFC, to jsem si raději fakt nedala nic. A vida, ten den jsem přežila v pohodě. Večer jsem sice měla docela hlad, ale cpát se na noc, to jsme to raději zaspala a dala si až snídani. Vločky s banánem (pro paktofonika ) a nehroutím se z toho.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:58

whiskas Tak keby som bola na prášky dám tam tohto  alebo tohto 

Musím ale povedať že keď neberiem v úvahu úvodnú kritickú fázu tak mne low carb aj keď to ešte nieje úplne ono len prospel. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:59

whiskas no chovat se takhle k vlastnimu telu si muzou dovolit mlady holky. bohuzel mam v okoli par pripadu kdy se pani kolem 50 s timto zivotnim stylem a nazorem probrala az na jip. coz ti opravdu nepreju a bylo by lepsi to resit drive.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:00

whiskas Nechala bych je, ty co by jinde hlásaly individualizmus tě tady budou válcovat, protože podle nich všichni musí jíst stejně hodně a kdo to nechápe, má psychiatrickej problém. Co takhle, že někdo pije litr vody denně a někdo čtyři, oba jsou zdraví, kdo myslíš, že to podle zdejšího sněmu dělá správně?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:00

paktofonika Tak tím lépe pro teba, když ti to prospívá. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:01

viktorka_od splavu Promiň, ale to je jak u blbejch. Byl to jeden den, nikoli můj systém stravování. Takže si prosím poučuj někoho jiného, kdo to potřebuje. Děkuji. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24440 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:02

Mutziputzi Pokud pije litr, v pohodě, ale pokud v den, kdy vypije 0,8 litru začne uvažovat, že by možná stačilo i 0,6, tak je prostě nemocnej 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:03

Mutziputzi Je to marný. Ale, když jsi LC, tak jsi v cajku .

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:04
Reakce na Pinot Noir:

Mutziputzi Pokud pije litr, v pohodě, ale pokud v den, kdy vypije 0,8 litru začne uvažovat, že by možná stačilo i 0,6, tak je prostě nemocnej 

​No jo, ale tady je psychopat už ten co to ze dvou sníží na jeden a půl

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:06

Mutziputzi ty 4 litry denně mi trochu vrtaj hlavou, bohužel já bych strávila den během mezi veřejnejma WC, ale tak teda asi každej to má jinak?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:08
Reakce na whiskas:

Mutziputzi Je to marný. Ale, když jsi LC, tak jsi v cajku .

​No dobre takže to je asi narážka na mňa. Vidím jasný rozdiel medzi low carb stravovaním a medzi 800 calorie diet. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:08

Potrefenáhusa Já teda 4 litry nedám, to je moc na mě, ale takhle - zlatej Van Graaf, díky němu mám pitnej režim mnohem lepší než bejt odkázana na WC v metru

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:09

paktofonika A věř že kdyby kdokoli chtěl, hodil si to do googlu, tak ti tady low carb vykreslí jako pomalou sebevraždu

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:12

paktofonika Ne to byla obecná poznámka. Ale já nejím 800 kcal denně, šlo o jeden den. Jak jinak už to napsat? To už je jak s novináři. Řekneš A vznikne z toho hluboký závěr rozšířený o B, C, D.