Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 29. května 2018 08:34

paktofonika a co jsi mela?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 08:36

Candance Tvaroh so škoricou banánom a kokosovým olejom. To ten banán no. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:09
Reakce na paktofonika:

Mutziputzi No tak proste mi príde blbé tvrdiť že 100% sa dá dať dole 1kg váhy za tri dni. Ak by si hneď napísala že to máš vyskúšané a u teba to ide tak ani neceknem a opýtam sa ako sa ti to podarilo. 

No a  v druhej časti som sa len slušne opýtala prečo pred dovolenkou chudnej za týždeň 5kg dole a nedržíš si tú váhu. To že som v ďalšej vete napísala že nechápem že niekto chudne nárazovo aj párkrát do roka nebolo o tebe ale tak všeobecne. Nabudúce to oddelím. 

A hubená som!!!! 

​Tak zkusím ještě jednou, ano, jsem přesvědčená, že kilo tuku za 3 dny se zhubnout dá, ano, četla jsem o racionálním hubnutí 2,5 kila za týden a ano, před dovolenou si dávám záležet, abych se 3-5 kil zbavila, jde to bez problémů a zde jsem pouze dovozovala, byť jsem o tom přesvědčená, že aspoň 2 kila tuku to jsou. Abys tady ze mě nedělala nezřízenou osobu, ne, před dovolenou (letní u moře) se nezbavuju kil co mám navíc, nadváhy, ale cíleně jdu do svojí fyziologický podváhy, z důvodu čistě povrchního a estetickýho, v plavkách to vypadá líp. Vánoční obžerství a spol. se mě netýkají, to jen poznámka

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:13

paktofonika Ja mam podobne ranajky: tvaroh, boruvky a lzicka mandloveho masla. Ja nepocitam, pocitala jsem asi 2 roky, pokud to nemas odborne sestavene, tak si myslim, ze se to ani zapsat presne neda. Jen orientacne, navic nespocitas presne ani ten vydany pohyb, me to akorat stresovalo a zdrzovalo!

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:21

0zero7 Opět díky, na kalkulačku mrknu 

domenica paktofonika Ale já psala, že jsem to včerejší jídlo zapsala jen pro zajímavost, protože jsem nestíhala a jedla jsem fakt mnohem méně než obvykle. Hodím si do kalkulačky i běžný den a ty hodnoty budou zcela jinde. Následně to porovnám a pak si vyberu zlatou střední.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:21

Luna Kedysi som si zapisovala kalorické tabuľky. Hrozne ma to.nebavilo a ani teraz ma to baviť nebude ale aspoň orientačné som si chcela pár dní zapísať aby som videla čo by som mala vyradiť a tak. No banány si asi odpustím. Ináč nič čím by som sa striktne riadila, to len tak orientačne. 

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:25

999 Ráno tři lžíce vloček (+ pár mandlí, švestka, mléko) , během dne jeden malý řecký jogurt se lžičkou jablečného pyré (domácí a úžasné ) a pak směs listových salátů s koktejlovými rajčaty a třetinou balení Tempehu. A nesmím zapomenout na hrst buráků .

Třeba to ta kalkulačka počítá blbě, za to samozřejmě neručím. Dávala jsem to do kaloricketabulky.cz

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:27

whiskas Juu tak ešte pred LC som toto zjedla doobedu 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33579 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:27

whiskas no mně to přijde jak jídlo pro dvouletý dítě a i tak asi nedostatečný.

Offline Pinot Noir
Avatar
24383 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:28

whiskas Jak říkám, tohle odpovídá zhruba mojí večeři.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:29

whiskas Teda ty si dopravas! 

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:30

Pinot Noir A zase . OPAKUJI, že jsem si ten den zapsala pro zajímavost, jinak jím mnohem více. Následně jsem podotkla, že toto by mohlo fungovat. 

Kdybych jedla v množství ze včerejška delší dobu, tak už jsme asi mrtvá .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:32

whiskas  Prečo si myslíš ze toto by mohlo fungovať? 

Offline 999
Avatar
17525 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:32

whiskas To je fakt hrozně málo, na tom se přežívat nedá. To, co sníš k snídani + během dne je u mně tak snídaně a ten salát doplněk k obědu...

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:33

Mutziputzi Prostě rýsovačka do plavek, aby se člověk cítil lépe, nikoli hubnutí "tloušťky", ne? Myslím, že ti rozumím .

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:35

Potrefenáhusa Pinot Noir A já ti říkám, že takto běžně nejím. Byla jsem jen zvědavá na hodnoty. Tak přežít by se na tom dalo, ale komfortní by to nebylo. Vy nemáte dny, kdy nestíháte a tedy se ani pořádně nenajíte? Byla jsem jen zvědavá. Někdy je to tady pořád dokola. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:36

whiskas No jasně, já nechápu místní atmosféru moc BTW znam ženský co jí míň než tys popsala a to sakra dlouhodobě a kupodivu žijou

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:37

paktofonika Protože je to malý příjem, proto. Ale netvrdím, že to hodlám aplikovat. To byla jen silácká úvaha, co by, kdyby. Ale znám se, hladovět nevydržím. .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:37
Reakce na whiskas:

 Vy nemáte dny, kdy nestíháte a tedy se ani pořádně nenajíte?

Nie! Bez poriadneho jedla sa citim zle, som nervózna, hladná, nemám energiu... Celé zle. Ako dokazem mat plánovanú hladovku a nič mi to nerobí, cítim sa fajn ale takéto zobanie počas dňa je o ničom. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24383 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:37
Reakce na whiskas:

Pinot Noir A zase . OPAKUJI, že jsem si ten den zapsala pro zajímavost, jinak jím mnohem více. Následně jsem podotkla, že toto by mohlo fungovat. 

Kdybych jedla v množství ze včerejška delší dobu, tak už jsme asi mrtvá .

​Už jen nápad, že by tohle mohlo fungovat, je prostě nemocnej. Mám s poruchou příjmu svoje zkušenosti a budu se opakovat, ale máš podle mě opravdu problém.