Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 13:31

Luna 

...je zvláštně krásný...

Vyjadřuje jakoby konec..., ale má v sobě i světlo a radost a tajemství...

(hmm, by mě zajímalo, jak by jsi vymalovala třeba mě...)

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 18:07

Luna Nádherné; sestru to v její bolesti určitě potěší.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46041 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 20:14

Luna krasne smutny

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 20:31

viktorka_od splavu Vystihla si to presne...

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 17:09

Miru Tebe bych ráda poznala osobně, zatím jakousi představu mám, tak by mě zajímalo, jak moc by se shodovala s výsledným obrazem. nevím proč, ale sedí mi na tebe spíš portrét zezadu/nebo jen čtvrtinový profil a odhalená záda.

Fleur Děkuji, ano potěšilo ji to. A mně se strašlivě ulevilo, pohřeb prý bude takový netradiční, tak jako byla ona, nemám nosit černou a jako rodina odmítli všelijaké ty hnusné věnce, skladby a nevkusné dekorace. Prý aby její dvě desetileté dcery neměly už od mala trauma jak Brno, i když tomu se samozřejmě nevyhnou. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 17:11

Luna 

...odhadla jsi mě perfektně!...

Ano, záda mám dobrá a nemám potřebu se ukazovat každému...

I já věřím, že se jednou setkáme

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 20:53

Luna dočítavam tvoj smutný príbeh, verím, že ti je veľmi ťažko, je kruté a nespravodlivé, keď smrť skosí mladého človeka, žiaľ, ale aj takýto je život.

Do obrazu si zatavila všetky tvoje emócie, bolesť, smútok, túžbu, nádej, otázku prečo? Dnes mám aj ja trošku boľavý deň, keď srdiečko plače....Súcitím s Tebou

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 09:33

Luna To jsou i ve smutku kabrňáci, že se k něčemu takovému rozhodnou. Stejně to bude boestná vzpomínka, ale aspoň ne zahalená v černi. Právě kvůli tomu tuhle barvu nenosím...

Pro tvůj obrázek nenacházím slov - napsat jakékoliv synonymum od "krásný" mi přijde málo

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 10:00

Luna Překrásný obrázek. Obdivuji poetiku, s jakou dokážeš vyjádřit své pocity prostřednictvím barev.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 15:57

Luna obrázek je

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2019 18:32

Luna máš neuvěřitelný talent.  

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 11. května 2019 11:17

First world problem.

Čo so sebou do Grasse? Idem letecky, takže musím rátať s tým, že si asi budem chcieť niečo doviezť aj nazad, takže nemôžem postupovvať ako obvykle (viac vôní ako dní, lebo sa neviem rozhodnúť).

Takže pomenej. No a to sa neviem rozhodnúť. Niečo luxusnejšie, výraznejšie (nech vidia, že sa vynám )? Alebo niečo skôr ľahšie, aby ma to moc nerušilo pri testovaní ostatného? A ak z oboch kategórií, tak čo....čo?

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. května 2019 14:17

slniecko Tip: mám s sebou v Itálii taky jen 4 ml odstříčky - 2x Forda (FF a LCH), 1x Kemi, Jersey, QVLP a 190 ANS

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 11. května 2019 16:10

slniecko Je to jedno, z každé kategorie něco, v čem se dobře cítíš a co se hodí do tepla. A jak jsem před chvílí psala ve vlákně Fleur - ať si vezmu co si vezmu, stejně vždycky nejvíc potřebuju to, co mám doma .

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 11. května 2019 16:21

Korsičanka chmmmm, že odstreky to je jasné, ale toto je dobrý tip, francúzske exkluzívky...Chanel, Guerlain...a čerešňu možno tiež vyvetrám.

Online domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 11. května 2019 16:26

slniecko 

hlavně si vem s sebou něco, co teprve čeká k pořádnému vyzkoušení. Budeš tu vůni vnímat - v tom novém prostředí - úplně jinak, soustředěně...

Já jsem se takhle totálně zamilovala do Carnal Flower, kterou jsem si vzala právě na jih Francie k pořádnému zkoušení. Měla jsem tenkrát s sebou jen srdcovku Shalimar, oblíbenou 28 La Pausa a právě Carnal Flower. Já jsem příznivkyní toho, brát s sebou na dovolenou minimum vůní. Dvě, maximálně tři. Jinak je vnímavost zase rozstříštěna jako doma.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 11. května 2019 16:33

domenica keď ja chcem hlavne skúmať TAM, chápeš, kvôli tomu tam idem...

Cervanek
Avatar
11. května 2019 16:39

slniecko na jihu Francie vše voní jinak, je to dáno již klimatem.

když tam jedu, skoro nic si neberu a když tak si odstřiknu pár mililitrů do kapsy - 2-3 "Manipury" höchstens a spíš něco lehčího - gór teď v teple.

Je to ale o úhlu pohledu, jak se na to  člověk dívá a o potřebě.

Co si o mě kdo myslí, je mi naprosto putna.

A pokud člověk jede mezi "své", tak Ti už jen z řeči poznají, s kým mají tu čest. A myslím, si Slniečko, že se nemáš za co stydět.

z jiného soudku

nákup f.d.p. Sa Majesté la Rose mě zavedla do Nice mezi odborníky starých technologií  dávných parfémů.

Vůně mi přišla včera, okamžitě jsem volala na číslo, co bylo na balíku a prostě setkání na dálku na první šup se proměnilo v úžasný kontakt, o čemž neměl předtím nikdo ani tušení.  

Online domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 11. května 2019 16:41
Reakce na slniecko:

domenica keď ja chcem hlavne skúmať TAM, chápeš, kvôli tomu tam idem...

​Chápu. V tom případě si neber vůbec nic.

Online domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 11. května 2019 16:44
Reakce na Cervanek:

slniecko na jihu Francie vše voní jinak, je to dáno již klimatem.

když tam jedu, skoro nic si neberu a když tak si odstřiknu pár mililitrů do kapsy - 2-3 "Manipury" höchstens a spíš něco lehčího - gór teď v teple.

Je to ale o úhlu pohledu, jak se na to  člověk dívá a o potřebě.

​No jasně, však já ty 3 jmenované vůně měla taky v malých odstřicích/vzorcích. Já jsem minimalistická i při cestě kamkoli jinam. Regulérní flakón neberu ani náhodou. Maximálně signature v nějakém miniflakónku/vialce. Klidně i vůbec nic. Vždyť už hned na letišti cestou tam je co poznávat, když je chuť.