Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline barbucha blogger
13763 příspěvků moje polička 13. května 2019 20:59
Reakce na domenica:

. Klidně i vůbec nic. Vždyť už hned na letišti cestou tam je co poznávat, když je chuť.

​No to snad...

Z letiště ale přitáhnu na místo určení, a ráno co?!  Bez ničeho jsem se teda ještě neodvážila vytáhnout paty...

Online Korsičanka
6569 příspěvků moje polička 14. května 2019 12:22

barbucha Tě chápu. Mně musel jednou muž zastavit cestou na Moravu ve Futuru v HK, abych se alespoň v parfumerii 1. den navoněla, když jsem doma zabudla A pak už to Brno jistilo:)

Offline domenica blogger
5823 příspěvků moje polička 14. května 2019 12:42
Reakce na barbucha:

​No to snad...

Z letiště ale přitáhnu na místo určení, a ráno co?!  Bez ničeho jsem se teda ještě neodvážila vytáhnout paty...

Tak jo, tohle platí na pobyty ve (velko)městech - zjistila jsem, že vozit tam parfémy je pro mě zcela zbytečný, maximálně nějaký miniflakónek své signature. Ale i při pobytech v odlehlých končinách to už dávno nepřeháním a nestresuju se, kolik flakónů musím mít s sebou a co všechno mi bude chybět. Nebude. Stal se ze mě minimalista. 

Offline barbucha blogger
13763 příspěvků moje polička 14. května 2019 13:19

domenica 

Tak to jo... takovej minimalista jsem už dávno. Klidně stačí jen jeden flakonek, i cestovní balení. Ale to jedno balení mít s sebou - kamkoliv - musím.

Vono je to teda pak i takový jednodušší, člověk není tak roztěkanej kvůli blbosti (co dneska na sebe), nezdržuje se s tím a může se soustředit na důležitější věci

Offline domenica blogger
5823 příspěvků moje polička 14. května 2019 13:49

barbucha 

přesně

Offline slniecko spravce
10796 příspěvků moje polička 14. května 2019 14:27

Tak som vzala odstreky Vega a Fico di India a zdá sa, že im to tu svedčí. Ďalej sa hádam zásobím už tu.

Inak, to je úplne neuveriteľné, ako to tu všetko vonia, všade niečo kvitne, a aj kvety, ktoré poznám z domu, tu majú silnejšiu vôňu!!!

A je to OT, ale nevzala som si ani veľa šminiek, veď dovolenka, a používam niečo, čo mám zaradené ako decentný makeup, teda síce full podklad (CC+korektor+púder+lícenka) ale už len nude tiene, maskara a lesk na pery a včera sa na mňa v Cannes v každej parfumérke niekto vrhol a navrhoval mi, že ma nalíči ...tak som pozerala, či to robia všetkým a ono nie, takže tu budem musieť trocha pritvrdiť:)...

Offline Fleur blogger
2829 příspěvků moje polička 18. května 2019 11:12

slniecko to víš, v Cannes jsou zvyklí na filmové líčení .

Offline slniecko spravce
10796 příspěvků moje polička 18. května 2019 14:39

Fleur nj, už som zistila, že som tu akurát počas festivalu ...proste filmový fajnšmeker ....som sa predierala v Cannes plným parkoviskom, nadávala, že čo odrazu také veľké autá a vo výťahu popoludní ľudia vo večernom a ani cink...až večer zo správ ...

Najzábavnejšie zistenie je, že parkovné uprostred festivalu v Cannes je totožné ako v Bratislave celý rok ...

Dokúpila som jeden červený rúž a je to v cajku.

Offline alibi blogger
2076 příspěvků moje polička 03. června 2019 16:47

od 2016 mám s českou poštou docela dobrou zkušenost, dodání často do druhého dne (nejdéle týden). o to víc mě překvapilo, že mi po té změně s cenami naposledy nedošly 2 parfémové zásilky. odesilatelky řeší reklamaci a mně peníze vrátily, ale je to k vzteku. zajímalo by mě, jestli ta změna cen nesouvisí i se změnou nějakých vnitřních předpisů, které najednou umožňují zaměstnancům jednodušeji zásilku někde "ztopit" bez následků

Online Korsičanka
6569 příspěvků moje polička 03. června 2019 16:52

alibi To je ovšem hrozná úvaha Snad nepřejde ve skutečnost

Offline alibi blogger
2076 příspěvků moje polička 03. června 2019 17:12

Korsičanka no to doufám

Offline dynda
2632 příspěvků moje polička 03. června 2019 17:20

alibi 

To není dobrá zpráva, když uvážím, že mi naposled do zahraničí odmítli pojistit balík na skutečnou hodnotu...