Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 13. května 2019 20:59
Reakce na domenica:

. Klidně i vůbec nic. Vždyť už hned na letišti cestou tam je co poznávat, když je chuť.

​No to snad...

Z letiště ale přitáhnu na místo určení, a ráno co?!  Bez ničeho jsem se teda ještě neodvážila vytáhnout paty...

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 14. května 2019 12:22

barbucha Tě chápu. Mně musel jednou muž zastavit cestou na Moravu ve Futuru v HK, abych se alespoň v parfumerii 1. den navoněla, když jsem doma zabudla A pak už to Brno jistilo:)

Online domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 14. května 2019 12:42
Reakce na barbucha:

​No to snad...

Z letiště ale přitáhnu na místo určení, a ráno co?!  Bez ničeho jsem se teda ještě neodvážila vytáhnout paty...

Tak jo, tohle platí na pobyty ve (velko)městech - zjistila jsem, že vozit tam parfémy je pro mě zcela zbytečný, maximálně nějaký miniflakónek své signature. Ale i při pobytech v odlehlých končinách to už dávno nepřeháním a nestresuju se, kolik flakónů musím mít s sebou a co všechno mi bude chybět. Nebude. Stal se ze mě minimalista. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 14. května 2019 13:19

domenica 

Tak to jo... takovej minimalista jsem už dávno. Klidně stačí jen jeden flakonek, i cestovní balení. Ale to jedno balení mít s sebou - kamkoliv - musím.

Vono je to teda pak i takový jednodušší, člověk není tak roztěkanej kvůli blbosti (co dneska na sebe), nezdržuje se s tím a může se soustředit na důležitější věci

Online domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 14. května 2019 13:49

barbucha 

přesně

Online slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 14. května 2019 14:27

Tak som vzala odstreky Vega a Fico di India a zdá sa, že im to tu svedčí. Ďalej sa hádam zásobím už tu.

Inak, to je úplne neuveriteľné, ako to tu všetko vonia, všade niečo kvitne, a aj kvety, ktoré poznám z domu, tu majú silnejšiu vôňu!!!

A je to OT, ale nevzala som si ani veľa šminiek, veď dovolenka, a používam niečo, čo mám zaradené ako decentný makeup, teda síce full podklad (CC+korektor+púder+lícenka) ale už len nude tiene, maskara a lesk na pery a včera sa na mňa v Cannes v každej parfumérke niekto vrhol a navrhoval mi, že ma nalíči ...tak som pozerala, či to robia všetkým a ono nie, takže tu budem musieť trocha pritvrdiť:)...

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 18. května 2019 11:12

slniecko to víš, v Cannes jsou zvyklí na filmové líčení .

Online slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 18. května 2019 14:39

Fleur nj, už som zistila, že som tu akurát počas festivalu ...proste filmový fajnšmeker ....som sa predierala v Cannes plným parkoviskom, nadávala, že čo odrazu také veľké autá a vo výťahu popoludní ľudia vo večernom a ani cink...až večer zo správ ...

Najzábavnejšie zistenie je, že parkovné uprostred festivalu v Cannes je totožné ako v Bratislave celý rok ...

Dokúpila som jeden červený rúž a je to v cajku.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 03. června 2019 16:47

od 2016 mám s českou poštou docela dobrou zkušenost, dodání často do druhého dne (nejdéle týden). o to víc mě překvapilo, že mi po té změně s cenami naposledy nedošly 2 parfémové zásilky. odesilatelky řeší reklamaci a mně peníze vrátily, ale je to k vzteku. zajímalo by mě, jestli ta změna cen nesouvisí i se změnou nějakých vnitřních předpisů, které najednou umožňují zaměstnancům jednodušeji zásilku někde "ztopit" bez následků

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 03. června 2019 16:52

alibi To je ovšem hrozná úvaha Snad nepřejde ve skutečnost

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 03. června 2019 17:12

Korsičanka no to doufám

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 03. června 2019 17:20

alibi 

To není dobrá zpráva, když uvážím, že mi naposled do zahraničí odmítli pojistit balík na skutečnou hodnotu...

Offline Sweet Potato
Avatar
34709 příspěvků moje polička 29. června 2019 08:15

Včera mne málem vyhnal ze Shakespeara něčí parfém. Skoro čtyři hodiny a stále stejná gumová vůně ovocných bonbónů (podezřívám nějakého Muglera, ale třeba mu křivdím) Hrozné i pod širým nebem, v uzavřeném prostoru si to ani nechci představovat.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 29. června 2019 09:15

Sweet Potato Chudinko, to si venku neumím představit, a to jsme na leccos zvyklé, že?

Offline Sweet Potato
Avatar
34709 příspěvků moje polička 29. června 2019 14:42

Korsičanka V sebeobraně jsem tasila Absinth, ale měla jsem jen pidivzoreček

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 29. června 2019 16:49

Sweet Potato 

Tak tohle dokáže zkazit celý zážitek. Kdysi jsem zažila v Ypsilonce nemírně aplikované klasické Opium (které mám ale jinak ráda). 

Já mám poslední dobou "štěstí" na LVEB v autobusu - vůbec nechápu, jak na sebe někdo tohle může nalít v teple, vžyť to musí nositelce kroutit žaludkem (ledaže by měla z téhle vůně odůmřelé čichové buňky). Autobus má aspoň tu výhodu, že se dá vystoupit a počkat na další...

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 22. července 2019 21:16

Není to vysloveně stížnost, spíš povzdech. Yves Rocher podle informace na svých francouzských stránkách obměňuje řadu Un matin au jardin (budou jiné flakóny a zcela zmizí šeřík) a bez náhrady ruší dle mého soudu vydařenou linii Secrets d´Essences. Z té jsem nosila Rose Oud, která byla na mainstream velmi povedená, a chystala jsem se příležitostně na Voile d´Ambre - tak na tu už tedy nedojde.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 22. července 2019 22:04

Fleur 

Tohle jsem asi neměla číst...nebo možná měla. Co zrušili Fraîcheur végétale: Thé Vert, tak jsem váhala s čajovkou právě z řady Un matin au jardin. A Rose Oud mám v merku. Takže asi přestanu uvažovat a začnu konat (protože pouhopouhé změně flakónů příliš nevěřím).

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 22. července 2019 22:08

jerry U té řady Secrets d´Essences půjde o zrušení bez náhrady, takže tam neváhej. Je otázkou, jaké zásoby jsou na českém trhu, ale ve Francii se doprodává.

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 23. července 2019 07:21

Na dovoleny jsem si koupila vonavku a moje spolucestujici (matky kolegyne, ktera se svou otravnou dcerou jela s nama) si ji hned musela koupit taky. Takze totalni hnechuceni, nevim, jestli ji jeste nekdy pouziju obchod plnej picifuku a ona si musi cela nadsena koupit to samy. Tohle fakt nesnasim, dokaze mi to znechutit vsechno. Takhle jsem kdysi prestala poslouchat jednu kapelu, kdyz ji spoluzacka hned musela zacit poslouchat taky...