Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 11:16

Fleur Aha, škoda že to není naopak

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 11:40

daniela Sice mě to netěší, ale pořád budu raději obměňovat poličku než manžela .

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 12:05

Fleur Chápu

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 12:11
Reakce na Fleur:

daniela Sice mě to netěší, ale pořád budu raději obměňovat poličku než manžela .

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 12:31

Fleur soucítím s tebou. mě v poslední době nejvíc zabolel manželův ne odpor, ale naopak pochvala - vůně, která mi skutečně velmi intenzivně nevoněla máme ten vkus opravdu diametrálně odlišný...

​Ja takto držím niektoré vône, lebo sa teším, že ASPOŇ niečo...ale je fakt, že ich používam málo.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 12:32
Reakce na Fleur:

Mohla bych založit vlákno "Dostupné vůně, po kterých toužíte, ale nemůžete si je koupit". Dnes jedna mikroskopická kapka Rose Flash na zápěstí si vysloužila tak odmítavou reakci ze strany manžela, že jsem ji okamžitě škrtla ze seznamu. Nevoní mu vlastně žádný parfém, ale u těch ostatních alespoň (většinou) mlčí.

​Tak, môj úbohý manžel v tomto nemá slovo, ale zassom sa zbavovala (a nekupujem ani podobné) mojej obľúbenej Eau des Merveilles kvôli deťom.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 12:33
Reakce na Fleur:

daniela Sice mě to netěší, ale pořád budu raději obměňovat poličku než manžela .

​Pravda, ale niekedy je to na hrane ...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46036 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 13:46
Reakce na Fleur:

daniela Sice mě to netěší, ale pořád budu raději obměňovat poličku než manžela .

slniecko ja fakt rada pouzivam ty ktere me zas tak neoslovily, ale muz se vyjadril pochvalne nebo rika ze je neciti (uz mam dve “neskodne” na spani - joyeuse tubereuse a nuit d´amour:-) ale pizmopudrovku ktera mi zveda zaludek proste nemuzu:-(

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 13:51
Reakce na Korsičanka:

Biely kvet Tak uvidíš v pondělí. Já bych nestahovala kalhoty, když brod je ještě daleko

​Dobre si mi radila, už cestuje ku mne. Keď ja som taká strašne zbrklá....

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 16:21

slniecko ja fakt rada pouzivam ty ktere me zas tak neoslovily, ale muz se vyjadril pochvalne nebo rika ze je neciti (uz mam dve “neskodne” na spani - joyeuse tubereuse a nuit d´amour:-) ale pizmopudrovku ktera mi zveda zaludek proste nemuzu:-(

​Hej, hej...ja som takto nevydýchala Jil od Jil Sander...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 18:43

Biely kvet No, vidíš, přičarovala jsem ti ji Gratulace!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 20:11

Neparfémově . Hořící Notre-Dame. Strašný. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 20:37

Renusatko teď na to koukám a chce se mi brečet

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 21:14

Renusatko

Strašný. Zrovna před 11 dny jsem si přesně to místo fotila z přilehlý zahrady, kam se mi konečně povedlo se dostat před zavřením.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 21:19

wendulka Budeš mít jedny z posledních fotek

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 21:37

Renusatko Ty vado, byla jsem tam na koncertě

Offline Ivona.dv
Avatar
32 příspěvků moje polička 16. dubna 2019 19:06

Tak si jdu taky postěžovat, i když moc často nepřispívám...Bude to trochu román.

Včera ráno jsem objednala v Royal Perfumery Farnesianu 50 ml ( poslední flakon ), chtěla jsem zaplatit přes platební bránu, ale nějak spadla, ještě se mi to nikdy nestalo. Tak jsem do obchodu volala ( za včerejšek celkem čtyři telefonáty ), aby mi poslali podklady k platbě, jelikož je objednávka platná a mám jí v historii objednávek. Pokaždé mi to zvedla milá slečna, ale ani se nepředstavila, prostě naprosté ticho, takže to vypadalo: "Haló haló, dovolala jsem do do parfumerie?" No, po třetím telefonátu mi dala číslo na zásilkovnu , tak jsem jí opět volala, že takto tedy né a opět jí vysvětlila problém. Prý mám zavolat zítra, tedy dnes. Tak jsem se dovolala, dokonce se mi do telefonu i představili, ale že teď to nevyřeší, ale v 17 h mi zavolá manažerka, protože tam bude. Nikdo nezavolal. A to jsem ještě včera aktivně z jejich stánek psala mail, abych to fakt zaplatila a mohla pustit z hlavy. Mail neodešel, jelikož došlo k chybě.

 Fakt už tomu nerozumím, jak to tam funguje.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 16. dubna 2019 19:12

Ivona.dv Ony tam prodávají Rusky, ale česky rozumí, tak nevím, proč ta jistá neodpovídala, jestli má tlf někde v kanclu a ne v obchůdku Tak hlavně, že ti neodešly peníze, ne? Nebo ti je strhli?

Offline černá káva
Avatar
1908 příspěvků moje polička 16. dubna 2019 21:39

wendulka Máš jednu z posledních autentických fotek. Je to poklad.

Offline Ivona.dv
Avatar
32 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 11:01

Korsičanka Nakonec mi někdo v půl osmé volal, že prý mají nepřijatý hovor a jsem asi ta paní, co chce fakturu. Tak jsem to vysvetlila znovu a byla jsem konečně pochopena a zdá se, že je problém vyřešen. Jen variabilní symbol prý k platbě nepotřebují...