Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Online blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 23. března 2019 23:31

wendulka Tak sláva. Ale je to záhada .

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 13:38

To se tady v inzerci budou fakt prodávat prázdný flakóny?  My je teda běžně dáváme sběratelkám zadarmo... viď jerry !

Online jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 14:23

barbucha 

Dáváme....a rády.

Ale každé zboží prý má své kupce....

(a v rozporu s pravidly to není)

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 14:40
Reakce na barbucha:

To se tady v inzerci budou fakt prodávat prázdný flakóny?  My je teda běžně dáváme sběratelkám zadarmo... viď jerry !

​Néa byla první opravdu drahá vůně, kterou jsem koupila. 15ml zbytek za 1550,-. měla jsem z toho výčitky několik měsíců. z těch 15 ml jsem víc jak půlku rozdala na vyzkoušení aromačkám, protože já dárky ráda dávám (že ano jerry ?). teď prodávám se zbytkem na dně na vyzkoušení. mysli si o tom, co chceš, ale rozbrečela jsi mě.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 15:28

alibi 

Promiň, ale v inzerátu bylo psáno "prázdný flakon". Kdyby to bylo jako prodej vzorku/odstřiku, tak by mě to neudivilo...

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 15:31

barbucha 

Tak jestli ten inzerát teprve teď čtu pořádně, na dně ještě určité množství vůně zbývá. Není to úplně prázdnej flakon.

Ano, já sice jerry občas věnuju pro sběratelku prázdnej flakon i se zbytkem vůně, nicméně taky beru v potaz, že někdo prostě na tom není s financema stejně dobře. 

Myslet si o tom můžu, co chci, ale řešit to veřejně, že by se dotyčná osoba měla kvůli tomu stydět, mi přijde zbytečný. Je to prostě otázka nabídky a poptávky.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 15:47

barbucha byla tam fotka, přišlo mi zbytečné psát, co je očividné

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 15:48

wendulka děkuju

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 19:54

...idem sa posťažovať, sama na seba. Dnes som pozerala stránky na Notino, keďže majú tú 15% zľavu, či by sa mi niečo nehodilo. A objavila som Encens Mythic Orient ešte v tej krásnej "zlatej tehličke", po ktorej už dlho túžim. Dala som si ju do košíka, že ešte niečo popozerám, ale kým som sa vrátila ku košíku, rozklikla som si ju ešte raz a čo nevidím??? Už bola vypredaná...Pre istotu som objednávku dokončila a prišiel mi aj potvrdzovací mail, ale obávam sa, že mi už nepríde...A toto isté sa mi pred časom stalo s Rose Nacrée du Désert.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 20:26

Biely kvet Myslím, že přijde.To by ti nepotvrzovali koupi, ne? A držím palce, ať se ti líbí! Pro mě není ani jedna z nich

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 21:20

Korsičanka Ja mám odstrek, páči sa mi. Minule mi to tiež potvrdili a potom, asi na druhý deň mi napísali, že bohužiaľ...

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 21:23

Biely kvet Tak uvidíš v pondělí. Já bych nestahovala kalhoty, když brod je ještě daleko

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 21:26

Korsičanka Aspoň si ma pobavila, nejdem teda sťahovať "kalhoty" a v pondelok uvidím.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 10:30

Mohla bych založit vlákno "Dostupné vůně, po kterých toužíte, ale nemůžete si je koupit". Dnes jedna mikroskopická kapka Rose Flash na zápěstí si vysloužila tak odmítavou reakci ze strany manžela, že jsem ji okamžitě škrtla ze seznamu. Nevoní mu vlastně žádný parfém, ale u těch ostatních alespoň (většinou) mlčí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 15:41

Fleur soucítím s tebou. mě v poslední době nejvíc zabolel manželův ne odpor, ale naopak pochvala - vůně, která mi skutečně velmi intenzivně nevoněla máme ten vkus opravdu diametrálně odlišný...

Online jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 15:50
Reakce na Fleur:

Mohla bych založit vlákno "Dostupné vůně, po kterých toužíte, ale nemůžete si je koupit".

​Radši ne - to by bylo hodně depresivní vlákno.

Sama bych mohla přispět - Raghba, dcera má na ni alergickou reakci (musela z domu...Raghba, dcera zatím ne ).

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 17:53

Fleur To ja se ho ani ptat nebudu. Koupim a hotovo.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 18:01

Luna Jasně . Kdybych ji domů propašovala předtím, musel by se s ní nějak popasovat, ale teď by mi to připadalo podlé.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 10:39

Fleur Taky je možnost, že příště tu vůni ohodnotí líp - třeba ani nepozná, že je to ta stejná vůně  

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 11:04

daniela To u tak výrazné vůně jako Rose Flash vylučuji, ale jinak máš pravdu - dost často reaguje v rozporu s předchozími dojmy, bohužel většinou je to tak, že vůně, která původně tolik nevadila, je najednou problém.