Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 11:21

teena-s Jojo, záda už nebolí, ťuk 3x. Přesně tak mi to DPD, fuj na něj, udělaloAniž bych cokoliv věděla, přesměrovali 2x a já si zoufale jela ku Praze do rozvozovny v Nehvizdech. Mělo to pokračování, ale to už jsem tu jednou psala a balíček jsem vyzvedla úplně jinde. A to je pouze 1 storry:( Tak držím palce, ať mě nenásleduješ

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 16:31

Zkazilo se mi cca 30 ml Artemisie v origo flakonu. Takže opouští mou poličku. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 16:36

Dalia Fakt? Mně Penhaligonka vydržela aspoň 3 roky, a to i v teple

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 17:12

Korsičanka Myslím, že ji mám déle než tři roky. Po aplikaci je hodně lihová, nepříjemná. Přesunula jsem ji z poličky na WC. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 17:13

Korsičanka A koukám, že máš Montalku, kterou neznám. Jaká je? Nosí se Ti dobře?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 17:24

Dalia Dnes dorazila. Já mám s irisy problém, že je moc necítím - jen ty od Heeleyho, Guerlaina a Masque mě uspokojují. Tak uvidím, co na mně provede tento. Je dost chválený, že prý neobvyklá montalka. Mám dnes na sobě už kdeco, takže zatím nemohu dělat závěry. Ale s nosem na kůži je pěkný - ani sladce pudrový, ani chladný, ani mrkvový...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 17:34

Korsičanka Tak si ho pěkně užívej! A kde jsi ho ulovila?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 17:54

Dalia Díky! Kupodivu na Notino

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. ledna 2021 17:59

Dalia Vyděsila jsi mě. Odteď se musím víc vonět, protože ta představa, že se to může zkazit, je strašná.

Ale změna barvy nevadí, ne? Našla jsem lahvičku, která je jakási tmavší, ale voní stejně. Na světle nebyla... 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 18:26

Mha Změna barvy nevadí. Jsou vůně, které se už po půl roce zbarví odlišně. Ale stejně bych se spotřebováním příliš neotálela !

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 18:31
Reakce na Dalia:

Zkazilo se mi cca 30 ml Artemisie v origo flakonu. Takže opouští mou poličku. 

​Zkažená pudrovka je hodně nepříjemná. Když u některých vůní vymizí svrchní tóny, není to taková tragédie, jako když zvrhne ten pižmově pudrový základ. Já jsem v ní kdysi po delší době cítila něco jako okurkový lák a od té doby jsem ji už nikdy nepořídila, protože čichová paměť mi to vždycky naservírovala znovu i u flakónu, který byl v pořádku.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:19

Fleur Také už neplánuji, že bych si ji znovu pořídila. Stejně jsem ji ani moc nenosila, tak mě to až tak nemrzí. Schovám si jen flakonek, který je v padesátkovém provedení takový milý, na památku.

Mha Ano, jak už tu zaznělo, změna barvy ničemu nevadí. Některé vůně jsou na to náchylné, např. Addict, Angel ... Ale určitě je dobré vůně nosit, spotřebovávat a nešetřit si je "na někdy".

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:48

Fleur Dalia Máte pravdu, jdu na to

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 22:09

Mha Jasně, pořádně se opři do rozprašovače, žádné cmrndání!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. ledna 2021 08:09

Fleur Popravdě doteď jsem byla ten typ Jednou a dost, žádné přiživování během dne. Teď po covidu mám čich takový slabší, tak jsem musela trochu přitvrdit. Nevím, co si pomyslí okolí, zatím si teda nikdo nestěžoval, jenom muž z toho má legraci, že teď konečně cítí, že jsem navoněná. Mmch na Chanel pětku říká, že cítí nějaké mýdlo:) 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 09:55

Mha Já některé vůně přes den přiživím, některé ne. Taky záleží, jak moc se člověk ráno navoní.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:00

Mha Mmch na Chanel pětku říká, že cítí nějaké mýdlo:) 

To cítí zcela správně

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:03
Reakce na Mha:

Fleur Popravdě doteď jsem byla ten typ Jednou a dost, žádné přiživování během dne. Teď po covidu mám čich takový slabší, tak jsem musela trochu přitvrdit. Nevím, co si pomyslí okolí, zatím si teda nikdo nestěžoval, jenom muž z toho má legraci, že teď konečně cítí, že jsem navoněná. Mmch na Chanel pětku říká, že cítí nějaké mýdlo:) 

​Tak to cítí dobře, ona to v podstatě je vůně kvalitního mýdla  :-)

Některé vůně, pokud mám flakónek u sebe, s chutí v průběhu dne přestříknu. A hodně jsem si oblíbila kombinaci koncentrací jedné vůně. Začít den s čistým parfémem a ťupkáním... přes den pokračovat s parfémovou vodou nebo toaletkou. A když je večer nějaká akce (nebo prostě jen tak, pro náladu) zase se vrátit k čistému parfému. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:06

domenica krásný obřad

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. ledna 2021 12:37

domenica Korsičanka Vyřídím mu, že cítí správně. Ale co s tím ostatním? Na poličce mám kromě mýdla ještě jiné mýdlo, další mýdlo, divné mýdlo, spálene jidlo a osvezovac na WC.

DaliaPPro mě je to tak, že když vím, že budu aspoň hodinu sama nebo venku, klidně jsem v obláčku vůně, ale když vím, že hned jak přijdu do práce, jdu do dobře utěsněné místnosti, kde bude dalších X lidi, snažím se ne provokovat množstvím. Ale i tak si jednou ode mne odsedla jedna kolegyně. A to mám samé nekonfliktní kousky...