Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 23. července 2019 07:25

razorblade To vážne? Mala by si to brať skôr ako kompliment!

Offline razorblade
Avatar
8144 příspěvků moje polička 23. července 2019 07:28

Biely kvet lituju, ze jsem si nekoupila nejakou drahou. Pani je totiz setrivka a bere jen do 20 Eur. Ja jsem si Sun koupila jako polejvacku na plaz (a tim jejim nakupem u me i na plazi skoncila)

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 23. července 2019 07:43

razorblade Naprosto ti rozumím! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30523 příspěvků moje polička 23. července 2019 08:30

razorblade 

Seš přílišnej individualista, no Kapela by mi byla ukradená jelikož předpokládám že bude mít víc než jednoho posluchače... to samý by mělo platit i ve voňavkách, ale proč svoji oblíbenou potkávat hned na vedlejší dece, že jo. Je to mnohem intimnější záležitost než muzika... Navíc dotyčný ani nemusí slušet - a tím se můžeš utěšovat!

Tohleto vopičení nesnášim. Sama jsem si seděla na rukách, abych nekoupila to samý co kolegyně, ačkoliv se mi její parfém líbil...

Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 23. července 2019 09:03

razorblade Ty jsi jak moje dcera. Ale já je poslouchala první... já to takhle začala nosit a teď to nosej všechny...najednou musej mít všechny taky Kanken...

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 23. července 2019 10:31

razorblade Tak tomu já asi nerozumím. Jsem naopak ráda, když se můj parfém líbí někomu tolik, že si ho koupí. Mám ve svém hodně blízkém okolí 4 kamarádky, které byli na A nebo tady. Většinu prvních vůní jsme zkoušeli spolu a s jednou mám dost podobnou poličku. Nikdy mi nepřišlo, že by to některé z nás vadilo. Občas při hromadné akci se teda informujeme, co kdo bude mít...asi podobně, jak s tím oblečením. To mimochodem taky nikomu nevadí, že jedny šaty má 15 lidí.

 Možná je to něco jiného, když je to kamarádka a když je to někdo kdo mi nesedl.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 23. července 2019 10:40

Renusatko 

Ona to bude právě asi především otázka sympatie, jak píšeš - pokud si tutéž vůni koupí kamarádka, tak to vadit nemusí. Pokud si vůni koupí osoba nesympatická, tak to není příjemné. razorblade v tomto rozumím.

Offline razorblade
Avatar
8144 příspěvků moje polička 23. července 2019 10:51

Renusatko ono slo asi o to, jakym zpusobem si to koupila. A je fakt, ze po skoro svoutydenni dovoleny ji uz fakt nemusim. Ted jeste prezit mezipristani v Madridu a den v Mnichove a tech dur se zbavim. A skvely matky napady, ze s nami nekdo chce jet na dovolenou, s diky odmitnu. Delat 14 dni poskoka, pruvodce a prekladatele nesvepravnejm duram, uz nechci. Holce je 16 a nedokaze si rict na recepci o heslo na wifi, protoze “mi anglictina nejde” a jeste nafoukne hubu, kdyz si dovolim rict, ze by se mela snazit, kdyz chce cestovat. Chudak Sun, proste se do nej prelila moje frustrace z tyhle cesty.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 23. července 2019 11:02

razorblade No tak to potom jo, to bych nadšená taky nebyla. 

S angličtinou mám problém já, ale moje děcka v angličtině komunikují i s kamarádama. Se ptám s kým volá hodinu anglicky a on se spolužákem ze školy (syn 12,5). Hlavně u staršího to vidím. Holky mají jedničky, protože napíšou písemky a gramatiku a kváknout neumí. Syn má 3, ale domluví všechno a to mi přijde důležitější. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 23. července 2019 11:20

razorblade Renusatko jerry barbucha s těmi stejnými vůněmi. tchýni se moc líbila Bottega Veneta edp, které jsem do té doby bez problémů vypotřebovala odstřik. ale jak si ji pořídila ona, tak ji taky nenosím. tchýně je fajn, takže nesympatiemi to není. jen jsem viděla, jakou měla z flakonu radost a jak si ji považuje a mám ji s ní hodně spojenou. a nějak by mi to navonění do BV přišlo, jako se obléct do její kůže 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 23. července 2019 11:51

alibi Huš, taky budeš jednou tchýně Ale pánské vůně ti snad nehrozí - leda by se zeťák zamiloval do unisexu

Offline razorblade
Avatar
8144 příspěvků moje polička 23. července 2019 13:41

Sweet Potato ze tvou dceru pozdravuju! Ja z toho mam dodnes trauma! A: “Co to poslouchas?”... ja: “him, takova finska rockova kapela.”... za tyden: A: “joooo, him jsou nejlepsi, nemuzu bez nich zit, kazdymu to musim cpat pod cumak! Bez nich jich me byla jen pulka! Vyhazuju vsechny svy barevny tricka a zacinam nosit jen cernou!”... ja: “schovavam cdcko him do supliku, prechazim na soulfly a drzim hubu”

Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 23. července 2019 13:54

razorblade Asi vás příležitostně seznámím

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 18:13

Tak jsem dnes vyzkoušela v Yves Rocher tu novou řadu La Collection, která nahradila zrušenou linii Secret d´Essences. A hodilo by se to do nepodařených vtipů, protože 100 ml stojí 1690 Kč a kvalita je tak na úrovni těch jejich toaletek Plaisirs Nature.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 18:39

Fleur 

Bohužel nepřekvapuje. O to víc mě těší, že mám na ceště plné balení Rose Oud (a za zlomek ceny téhle "novinky").

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 18:41

jerry Rose Oud byla dobrá, také jsem jeden flakón bez problémů spotřebovala.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 18:46

Fleur 

Právě - pěla jsem na ni chválu od samého začátku, ale koupi jsem pořád odsouvala. Ale jakmile jsi nedávno napsala o konci řady Secret d´Essences, tak jsem už neváhala.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. října 2019 06:39

Kolega v práci mi napsal:
"Ten parfem není dobrej. Nesmrdí, ale je to nehorázně levná vůně. Přesně ta vůně, kterou se voněly před 30ti lety všechny babičky. Voněli tím růže na střelnici a dokonce i vlhčené kapesníčky, které mi dávala babička na výletě, abych si umyl ruce od řízku."
Napsal to o Eau de Sisley 2. Jsem narazila na znalce

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 07. října 2019 07:35

nonemy Dala bych mu alespoň hodinovou vzdělávací lekci v parfumerii, aby pochopil, co je to levná vůně.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 07. října 2019 07:41

nonemy Fleur 

...no, já myslím, že dost lidí(pokud tedy o dotyčné nositelce přímo nevědí, že se o parfémy zajímá, věnuje se jim, atp.) má vžitou představu, že kvalitní, resp. drahá vůně, voní přece vždycky hezky. A tím pádem, to co(jim) hodně nevoní, je beztak laciný...