Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. listopadu 2023 13:37
Reakce na Renusatko:

Já si třeba neumím představit se vonět jednou vůní týden, natož delší dobu. Každý den mám chuť na něco jiného, nepotřebuju, aby mě vůně vystihovala, potřebuju, aby mi ten den sedla a voněla. A hlavně, než bych jednu spotřebovala, tak bych si druhou koupila za 10 let. 

​No stačí, když ztratíš po covidu čich na delší dobu a máš to raz dva. Já třeba teprve před pár dny začala zase poznávat Crimson Rocks. Pořád ale drtivou většinu vůní z poličky cítím jen částečně nebo vůbec. 

Jako když jich máš na výběr reálně 5, tak to moc točit nejde každý den. Ten nos na to vlastně ani není nastavený, jak je ten čich zpátky stále jen částečně.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 18. listopadu 2023 14:17
Reakce na Renusatko:

Tak si lehám do postele a manžel se rozhlíží a čichá, co to mám za vůni, že cítí oud. Tak otevřu stránku a čtu mu, co tam je (LHB, EDP) a řikám, že ji ma 80 lidí z Parfumánie. 41, že se líbí a jen 3, že se nelibí. A on mi řekne jen suše "čtyřem"

​V mém okolí se líbí jenom sestře a několika kamarádkám, do práce bych si v ní vůbec netroufla, dávala jsem ji kdysi testovat kolegům a ti by to skóre v neprospěch LHB spolehlivě zvedli.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 18. listopadu 2023 14:18

wendulka To je hrozné, jak pomalu se ti ten čich obnovuje, vůbec si nedokážu představit ten frustrující pocit, když necítíš důvěrně známé vůně (a pamatuješ si, jak by cítit měly).

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. listopadu 2023 15:01

Fleur 

Frustrující to bylo jen na jaře. Teď už smířlivě čas od času zkouším, jestli se to nějak pohnulo. Jsem ráda i za to málo, co se vrátilo. To tu frustracii utišilo.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. listopadu 2023 20:18

wendulka No tak když ti do toho přijde problém s čichem, tak je to něco jiného. To bohužel neovlivníš.Mně stačí dutiny a jsem bez čichu třeba měsíc.

Snad nebudeš čekat tak dlouho jak můj muž. To si kolikrát říkám, že jsem ráda, že se to nestalo mně. Přitom on o covidu, mimo toho čichu, nevěděl. To je fakt zvláštní nemoc, pořád nechápu ty rozdíly u různých lidí.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. listopadu 2023 20:41
Reakce na Renusatko:

wendulka Přitom on o covidu, mimo toho čichu, nevěděl. To je fakt zvláštní nemoc, pořád nechápu ty rozdíly u různých lidí.

​No já taky doteď nevím, jestli ten druhý covid u mě byla ta rýma asi týden před tím, kdy jsem ještě normálně cítila anebo to byla normální viróza a covid byla až ta migréna s tou ztrátou čichu, kdy už zase naopak rýma byla pryč. Ale tak to je už v tuhle chvíli stejně jedno.

Jako parosmii určitě nemám, že by mi něco vonělo/smrdelo jinak, než by mělo. Buď tu danou složku cítím čistě, drtivou většinu ale stále slabě nebo vůbec no.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 26. února 2024 17:21

Princeznička na bále

nepoztrácela korále,

ale rozflákala plý flakón White Lilac (Oriflame), co mi pro ni

jerry vyčarovala k Vánocům.

Online jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 26. února 2024 17:25

Sweet Potato 

Chudinka princeznicka, je mi ji lito.

Zkusim najit nejake zarikavadlo nebo kouzelnickou hulku.

Offline RoSa
Avatar
8197 příspěvků moje polička 26. února 2024 17:34

Sweet Potato to je ten Innocent? jerry

hele a zkoušely jste toho novýho Fragonarda?

Online jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 26. února 2024 18:00

RoSa 

Ja zatim ne, ale vim o nem.

Podle recenzi mi prijde typove podobny Ose.

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 26. února 2024 18:49

Sweet Potato kdyby měla princeznicka zájem, jeden flakon by byl k dispozici

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 26. února 2024 19:26

clothilde Anoanoano! Píšu sz.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. února 2024 17:47

RoSa Budu objednávat Fragonard. Kdybys se chtěla přidat, tak víc přímo ve vlákně Fragonard.