Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 17:43

Štve mě Fate Woman (Amouage). Nedávno jsem se rozhoupala k odstřiku, nalomená ostatními. Dnes jsem se poprvé tedy pořádně navoněla. Ještě není večer a už je půlka (2,5 ml) fuč a stejně ji ze sebe necítím a to ani ve vlasech. Ani žádný letmý závan venku za větru, nic. Fňuk :( . Takže flakon nebude.

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 21:08
Reakce na wendulka:

Nevadí, ty si jistě najdeš náhradu :-). Mně se drží u těla, ale závany vůně naštěstí cítím.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 22:10
Reakce na kinoma:

Tak o to strach nemám :) . Přesto mě to mrzí, protože jinak se mi Fate opravdu líbí.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 22:25

Mě štve, že vůně, který bych si ráda pořídila (a který jsou častokrát, vlastně ve většině případů, hodně drahý) mi voněj mnohem víc, než spousta kousků, který mám na poličce. To prostě naštve.

Online blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 23:08
Reakce na Hoolinkah:

To by mělo patřit do Murphyho zákonů o parfémech: Vždycky voní nejlépe ty parfémy, které ještě nemáme.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 23:31
Reakce na blackviolet:

...a které si nemůžeme dovolit. 

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 00:31

tak tak :D jakmile ho mít budeš, tak ti stejně budou zrovna vonět ty, co nemáš a chceš

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 08:36

...a s největší pravděpodobností budou ještě dražší.

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 08:57

Přesně. A ještě k tomu mě štvě, že jsem se k těm "lepším" vůním dostala až na rodičáku (takže bez peněz) a prošvihla jsem ty, které se už nevyrábí a shání těžce za velké peníze.

Offline Zyra
Avatar
5 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 18:09

Dnes ráno sa podarilo mojej 2ročnej dcére otvoriť refan a vyliať na seba Tonku Impériale. Od pondelka sme ju začali na 2 hod. dávať do škôlky v rámci adaptácie. Tak dnes tam išla poriadne a luxusne vyvoňaná . A mne zostali 2 ml a oči pre plač.

Offline Zyra
Avatar
5 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 18:15
Reakce na wendulka:

No škoda, je to prekrásna premenlivá a bohatá vôňa.

Fate Woman vnímam na sebe rovnako ako No. 5, obláčik ktorý sa drží pri tele a cítim ju na sebe celý deň. Už som ju skúsila v každom počasí a nesklamala. Právom jej patrí miesto medzi mojimi TOP vôňami.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 18:28
Reakce na Zyra:

Dnes ráno sa podarilo mojej 2ročnej dcére otvoriť refan a vyliať na seba Tonku Impériale. Od pondelka sme ju začali na 2 hod. dávať do škôlky v rámci adaptácie. Tak dnes tam išla poriadne a luxusne vyvoňaná . A mne zostali 2 ml a oči pre plač.

Parfému je škoda, ale zase máte určite najvoňavejšiu škôlkarku v strednej Európe, alebo aspoň na Slovensku.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 18:40
Reakce na Zyra:

S takovým množstvím Tonky I., to musí krásně vonět ještě teď? Když si uvědomím, jaký je to držák. To zamrzí, zvlášť s blížícím se podzimem.

No a to mě právě štve, že Fate se mi jako vůně ohromně líbí, jako orientálka je opravdu výborná, už se nedivím, proč jí Luca Turin dal plný počet. To s No. 5 nemám vůbec problém, s tou to mám stejné jako ty.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 23:12

Zklamání roku

- plíživá reformulace Hirisu. V butiku Hermes se samozřejmě opakovaně zapřísáhly i zapřísáhli, že obsah nové lahvičky je úplně stejný jako obsah tmavě modrého flakónu. NENÍ! Bohužel za mě je to změna výrazná a k horšímu, vůně se rozkládá příšerně. Sedlo i s koněm a hnijícím ovocem. 

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 23:41
Reakce na dynda:

.. Toto nie je dobrá správa 

Online jerry
Avatar
8955 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 16:01
Reakce na dynda:

Mě se taky zapřísáhli/y - ale na dotaz, zda verze sami srovnali/y mi všichni svorně odpovídali: "Ne, ale říkali nám to na školení".

 

To "hnijící ovoce" v něm sice nemám, ale sedlo ano.....

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 30. srpna 2014 15:30
Reakce na jerry:

Mě se taky zapřísáhli/y - ale na dotaz, zda verze sami srovnali/y mi všichni svorně odpovídali: "Ne, ale říkali nám to na školení".

 

To "hnijící ovoce" v něm sice nemám, ale sedlo ano.....

Já ho ze začátku cítím stejně jako ten starý, ale tak do hodiny TO přijde. Zkoušela jsem ho už dvakrát, z toho podruhé jsem si fakt dávala pozor, abych měla ruku volnou, bez jiných vůní. Nakonec jsem to cítila i z testovacího kornoutku. Prostě s Hirisem končím, pokud nebude v modré lahvičce... Přitom ta se mi nikdy moc nelíbila. No, trošku si to u mě vyžehlili báječnou vydařenou velmi svěží verzí Terre.

Online jerry
Avatar
8955 příspěvků moje polička 30. srpna 2014 16:04
Reakce na dynda:

Přesně - záčátek stejný...jakmile to ukolébá do jistoty, že se kromě barvy flakónku opravdu nic nezměnilo, tak TO přijde.

A tak jsem nasyslila modré flakónky....

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 14:06
Reakce na wendulka:

Štve mě Fate Woman (Amouage). Nedávno jsem se rozhoupala k odstřiku, nalomená ostatními. Dnes jsem se poprvé tedy pořádně navoněla. Ještě není večer a už je půlka (2,5 ml) fuč a stejně ji ze sebe necítím a to ani ve vlasech. Ani žádný letmý závan venku za větru, nic. Fňuk :( . Takže flakon nebude.

Mne taky štve Fate Woman. A to, když jsem se také rozhoupala k odstřiku a mám ho domluvený na zítra. Zatím jsem totiž vždy zkoušela na ruku, vůně se mi líbila a i na mne držela. Dnes jsem se s ní poprvé pořádně navoněla. Na výdrž si opravdu nemůžu stěžovat - jsem navoněná od časného rána a vůni kolem sebe pořád vnímám. Jenže to začlo být asi tak před hodinou kámenem úrazu... cosi mi najednou začlo vadit a obrací se mi z ní žaludek... Aaach jo... a to se mi tak líbila...

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 17:25

Tak já si jdu taky zase postěžovat. Ono to zase má souvislost s Murphyho zákonech o vůních. Ledva jsem v pátek vyzkoušela a vychválila Rosenlust, lup ho, od soboty se u ní na parfums jako na potvoru zvedla cena o stovku. A té teorii o tom, že mají každou vůni z jiné dodávky za jinou cenu zrovna u této značky nevěřím ani za mák, protože množství se nehnulo ani o píď. Ne, tohle mi nomrálně dělají schválně.