Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. října 2019 07:55

Fleur Asi to nemá smysl, on si myslí, že je nejchytřejší na světe a nikdy se nemýlí :) Bych se jí spíš voněla o to víc, bohužel jsem na dně. Zajímavé, že na to došel po půl roce, kdy se s ní voním při odchodu z práce téměř denně :)

Miru Přesně jsi to napsala.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 07. října 2019 08:25

nonemy 

...no, mně se také už stalo, že mi někdo pohanil vůni(řekli, že ta vůně nic moc, že jim tam něco vadí...) a přesto šlo o vůni kvalitní. Někomu se dokonce nelíbil ani Tom Ford a naopak, někdo zase moc hezky komentoval vůni, která byla z těch, co já považuji za "nenáročné"/líbivé/nudné a jindy zas reakce, že prý to je asi Avon, že jo, a ona to byla solidní mainstream značka.

Je to velmi individuální. Buď se vůně lidem prostě líbí nebo ne.

Něčím/čímkoliv ozvláštěné vůně lidem většinou vadí, neberou to jako doplňující součást osobnosti nositele

Ale lidé v mém okolí u mě mají zafixováno, že prostě voním. Vždycky

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. října 2019 08:50

Miru Že ji pohanil, mi vůbec nevadí, každý má jiný vkus. Spíš je úsměvná ta forma, kterou to podal :) Hraje si na znalce a přitom mi nedávno vnucoval, abychom odcházivší kolegyni koupili společně zmiňovaný Avon. Nechtěl si nechat vysvětlit, že každému vonět nemusí, a že to nechci riskovat.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 07. října 2019 11:44

nonemy 

...njn... Třeba měl jen blbej den a chtěl Tě popíchnout...

Máš na polici vůně osobité, krásné. I když se třeba lidem někdy jisté vůně nelíbí, stejně podrahově vnímají kvalitu. Odlišnost dost lidí vytáčí, nebo aspoň znervozňuje.

Hlavní je, že vůně dělá radost Tobě

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. října 2019 14:35

Miru No nakonec to jen popíchnutí nebylo, byla v práci "tichá domácnost" :) Ale jsme oba rychle usmiřovací, tak už je to dobrý. Jsem ho uklidnila, že jsem na dně flakónu, ale kdybych nebyla, tak nevím, co bych dělala. V kanceláři nechci s vůní obtěžovat někoho, komu vadí, ale často používám pouze jednu vůni a pár odstřiků na prostřídání.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 07. října 2019 15:00

nonemy 

...ahaa...

Je fakt, že i když mám své vůně moc ráda, tak pokud nějaká někomu nesedne, tak tam raději nosím jinou...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. října 2019 11:10

Zkazil se mi odstřik Xocoatl, který jsem si schovávala na připomenutí a to až tak, že je úplně k nepoznání. A to jsem ho uchovávala ve tmě a žádných dramaticky vysokých teplotách.

Čímž jsem ovšem zároveň došla k závěru, že mnou domněle ztracený odstřik Coromandelu edp asi nebude taky ztracený, ale prostě se rovněž zkazil.

V obou cítím sladkou naškrábanou omítku.

Proto mě teď napadá, jestli určitým typům pačuliovek s vanilkou odstřikování zkrátka nesvědčí, pokud se opravdu rychle nespotřebují...

To mají totiž obě vůně společné.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:50

Dnes mě parfémově udivil muž, jenž většinu mých vůní chválí a nedává jen ty kouřové.

Prý:"Zas to tady smrdí!" Já, čerstvě nasříkaná božskou vůní Terroni od Orto Parsi, jejíž malý odstříček přicestoval až ze Španěl, se zakabonila: "Už včera tě dusila! Jak ti může navíc smrdět???"

"Tabáková močka," zněla strohá odpověď...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 21:13

Korsičanka tak to je ošklivý nekompliment :/

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 06. listopadu 2019 16:53

Korsičanka nu, ja nedobrovolne navonena Seminalis od Orto (neb test ze vzorku prebil i Civet) sla na schuzku... nastesti nikdo nerikal nic ale kombinace to musela byt vyzivna..

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 06. listopadu 2019 16:56

andry Jsou si s Terroni podobné a mně se obě moc líbí - nechápu tedy, proč někdo má něco proti A kombinace s Civet...proč ne?

Online slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 02:58

Idem šíriť paniku, Santalové a Rose Turkia od Nishane končia (a v prípade santalové bojujem sama so sebou, či ju ešte rýchlo nekúpiť - je nádherná a odkedy mi ju andry dala skúsiť, mám ju v hlave - ale zas mávam zábrany používať parfémy, ktoré už nebudú ).

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 08:35

slniecko To je boj, že? Ale zase - u tebe přeci vydrží dlouho, ne? Jak rychle spotřebováváš? Tak klidně kup

Online slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 11:25

Korsičanka no hej, a tie, čo sa už nerobia ešte pomalšie, lebo si ich šetrím. A aj potom, keď prpadne nájdem náhrdu, mám problém ich predať, lebo...lebo keby som si to rozmyslela, tak už nedostanem. A potom sa mi hromadia

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 14:08

Dnes ráno se mi podařilo strčit do odstriku Freak od Illamasqua, nešikovně postaveného na okraji police v předsíni, že sletel z 1,5 metrové výšky společně ještě s jiným na zem. Zatímco v Juli přežil, Freak byl bohužel v refanu z tenciho skla, takže pádem se urazilo dno a zbývající 4 ml, které jsem si vzhledem k jeho nedostupnosti skudlila, se rozlily po podlaze

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 14:56

wendulka To ti bude doma vonět podlaha jako mně sklepní Garudou Promiň.

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 15:19

wendulka To zamrzí...

Online slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 15:25

wendulka súcitím:(

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 16:13

wendulka to je opravdu nemilé :/

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 16:26

Korsičanka

No předsíň nám voní krásně tedka .

Fleur slniecko alibi

Tak já odstriky obvykle neřeším, jenže tohle byl zrovna dárek. Jsem trubka