Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 11:02

wendulka Díky

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 13:31

Právě jsem se navoněla přišedším odstřikem Asgharaliho Astoory a světe div se! Podoba sMonegalovým Flamencem je až neuvěřitelná! Některé složky jiné, ale malina, růže, pomerančový květ, jasmín, santal a ambra jsou podobně poskládány u obou. Koneckonců - u arabek určitě všechny složky přiznané nejsou. A kdo ví, zda u "evropanek"

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 13:56

Korsičanka Tak vyměněno za jinou vintage verzi, když se ti ta úplně původní nelíbila.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 14:04

wendulka No, lepší. Já vlastně netuším, kterou od tebe mám Neříkej, že tu zubatou???

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 14:23

Korsičanka Mít tu, nedělila bych se ani náhodou. Ode mě máš verzi, než zmizela z fontány. Konkrétně z hranatého splash flakonu jako, ale s novějším typem krabičky - viz má inzerce.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 14:28

wendulka To jsem si myslila, tak aspoň jsou si flakonově podobné:) Děkuji

Online Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 21:47

Iris Nazarena

Princezna Lada se zlatou hvězdou na čele pokynula pravicí vzhůru ke zdobenému stropu paláce a jasným hlasem pravila: “Pokud se chceš, Kazisvěte, stát mým vyvoleným, musíš mi zhotovit šaty, které budou mít barvu přemrzlých bledých kosatců, na jejichž křehkých listech skví se stříbrný svit: Ani příliš bledé, ani přiliš syté, ne moc šedivé, ni zcela modré. V zimě musí hřát a v létě chladit, musí být tak lehké, že je odfoukne i dech novorozeného dítěte. Při jejich výrobě musí švadlenám prsty kmitat tak rychle, jako by hrály Lisztovy Transcendentální etudy…” Kazisvět se nejdříve tvářil velmi zaraženě, ale pak zvedl vítězoslavně obočí a chtěl promluvit, ale Lada ho přerušila:…”Jo a ještě něco, králi…Nesmí to být z aliexpressu!” 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 21:54

Luna  Nesmí to být z aliexpressu!

Super recenze

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 21:55

Luna  to je dobrý! nádherný, nejjemnější rozpíchanýma rukama sto švadlenek pečlivě z měsíční příze tenounkou jehlou ušitý šaty Iris Nazarena z aliexpresu rozhodně nejsou, akorát je Kazisvět tupoun vyválel v hlíně cestou od švadlenek, asi ten trouba spadl z koně:-/

Online Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 22:02

viktorka_od splavu Hlína jo, tu já mám ráda...Ale jasný, s aliexpressem se přepočítal, chlapec...!

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 22:31
Reakce na Luna:

Iris Nazarena

Princezna Lada se zlatou hvězdou na čele pokynula pravicí vzhůru ke zdobenému stropu paláce a jasným hlasem pravila: “Pokud se chceš, Kazisvěte, stát mým vyvoleným, musíš mi zhotovit šaty, které budou mít barvu přemrzlých bledých kosatců, na jejichž křehkých listech skví se stříbrný svit: Ani příliš bledé, ani přiliš syté, ne moc šedivé, ni zcela modré. V zimě musí hřát a v létě chladit, musí být tak lehké, že je odfoukne i dech novorozeného dítěte. Při jejich výrobě musí švadlenám prsty kmitat tak rychle, jako by hrály Lisztovy Transcendentální etudy…” Kazisvět se nejdříve tvářil velmi zaraženě, ale pak zvedl vítězoslavně obočí a chtěl promluvit, ale Lada ho přerušila:…”Jo a ještě něco, králi…Nesmí to být z aliexpressu!” 

​Super! Mala by si to nakresliť.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 23:10

Luna Je vôbec možná takáto predstavivosť a fantázia? Perfektná recenzia, pobavila si ma.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 09:05

Luna Perfektní!

Online Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 10:10

Luna Co dodat... můžeme ti jen tiše závidět tvou imaginaci a schopnost přetavit ji do výborně napsaného textu.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 13:34

Konečně jsem si vyzvedla 190 Ans de Creations a nevím. V počáteční fázi bych přiznala podobnost s LHB, mýdlovost a určité spojovací prvky, později i QVLP se svou jiskřivostí a tam to mělo zůstat. Asi za to může moje nepřátelsví k růžím, ale myslí, že z toho důvodu pro mě nebude nositelná. Růže vystoupí a přerazí vše ostatní. Líbí se mi, je krásně složená, na přivonění na ruce se k ní pořád vracím, ale nošení celý den vidím (už dopředu), jako otravné. 

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 20:06

Parfums de Nicolaï: Cap Néroli 

Neroli z Côte d'Azur, se zeleně dřevitým petitgrainem, pomerančem a bylinkami, podmalovaný vzdušným jasmínem a pomerančovým květem. S chypre větvičníkem, jaký se dnes už málokdy ve vůních najde, a se stopou pryskyřice ze středomořských cypřišů stálezelených. Čistá a vzdušná vůně jako podmračený letní den u moře.

Online Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 04. listopadu 2018 09:52

Biely kvet Nakreslit snad casem, zatim porad nemam kdy

milacka wendulka Korsičanka Dekuji

Fleur Moc dekuji, ale zase neprehanet Zatim mi ta predstavivost spis skodi v beznem provozu.

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 04. listopadu 2018 11:20

Luna 

To nemá chybu....Co do formy i do obsahu.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 04. listopadu 2018 14:48

Luna skvělý 

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 04. listopadu 2018 15:51

Atelier Cologne - Mimosa Indigo: Mimóza na orientálny spôsob? No vážne, ide to. Predovšetkým pomocou dobre vyváženého pomeru púdrovej mimózy a jemného šafránu. Veľmi zaujímavá a veľmi netradičná vôňa. Nepredstavujte si žiadnu tradičnú orientálnu vôňu, či už v zmysle arabiek, alebo európskych „orientálok“, táto ide mimo kategórie. Ale ten šafrán v nej orient skutočne evokuje. V drydowne sa ešte zjednotí mliečnym santalom, čo ju pekne zaoblí. Výborne drží.

Chanel - N°22 (2007) (Eau de Toilette): Výrazná, starosvetská aldehydovka, bez zmyslu pre humor, zato s pevným charakterom. Je to pre mňa istota do situácií, keď chcem pôsobiť silne,nezraniteľne obrnene. Akoby mi dávala oporu. Alebo brnenie?

Chanel - N°22 (Eau de Parfum): Veľmi ma prekvapila. Príjemne. EdT som mala veľmi rada, používala som ju v situáciách, keď som sa potrebovala cítiť pevne v kramflekoch  – vybavovačky, rodičká, potencionálne konfliktné stretnutia. 22 EdT je pre mňa (tu citujem sama seba, hehe) "výrazná, starosvetská aldehydovka, bez zmyslu pre humor, zato s pevným charakterom". EdP som očakávala, že bude jej výraznejšia verzia. A aj je. Ale robí na mne niečo, čo si EdT schovávala. Okrem všetkého spomenutého vytiahne aj kyticu luxusných kvetov. Nie je to romantická kytica, skôr oficiálna. Ale je nádherná.

Givenchy - Chypre Caresse: Veľmi pekná, jemne čerstvá, jemne zelená „You Can't Believe It's Not Chypre!“ vôňa. Viem si ju predstaviť ako každodennú istotu, vhodnú prakticky k čomukoľvek, čo deň prinesie. Ak sa to niekomu zdá „málo“ exkluzívne vzhľadom k cene a kolekcii, nech si skúsi nejakú takú v tejto kvalite vybaviť v mainstrame. A dobre drží.

Givenchy - Immortelle Tribal: Figový list je iba zásterka, nič mu neverte. Pod ním sa skrýva nádherná teplá vôňa suchej a jemne korenistej slamienky a teplého, jemne sladkého, mliečneho santalu. Slasť.

Givenchy - Ylang Austral: Zase raz krása v jednoduchosti. Ylang s jemným santalom, ktoré spolu tvoria teplú, žiarivo jasnú vôňu. Ylang je tu kvetinový, neovocný, nekrémový a santal pôsobí len ľahko a krehko drevene. Jasnožltá nádhera.