Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline jerry
Avatar
8983 příspěvků moje polička 30. října 2018 21:30

L'Ame Soeur (Divine) - jemná aldehydová mlha, hedvábně hladivá, na kterou se snáší květinový pudr z růžové labutěnky. V této fázi je to předstupeň k No.5 nebo taky jemný nasládlý L´Aimant zkřížený s No. 5 Eau Premiere. Ovšem moc by mě zajímalo, odkud se po rozvonění vzalo intenzívní živočišno s teplým santalem....

Hermessence Agar Ébène (Hermes) - rychlý svěže citrusový začátek a pak nová aktovka ze silné kůže, do které se nedopatřením vysypalo trochu kysele ananasového nasládlého pudru a ukáplo trochu leštěnky na nábytek.

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 31. října 2018 07:20

Ta´if Ormonde Jayne

Čerstvě namletý prášek z nos protahujícího pepře vám drhne mezi prsty a vpouští jemný vítr do chřípí.

Vůně parádně odpovídá barvě tekutiny, flakonu - pastelově zelenkavá s šedavým nádechem a s podprahovým tlumeným zlatem...

...růžový olej ve složení jakoby celou kompzici navláčňuje, jednotlivé složky

(které vnímáte jako lahodný celek. Když se ale na tu či onu zaměříte, je tam...)

pomalu, láskyplně a něžně omývá.

A ony, ty ingredience, nechávají se lákajícím prstíkem růžového oleje omámit a přidávají se do étericky klouzavé vonné směsi.

Ta´if na mé kůži je až snová, nepolapitelná, jak světlušky ve spícím lese, ale jako i je vidím, vůni cítím...

...křehoučká, opatrná, ovšem s jakousi vnitřní silou.

Něco na způsob - vyhlaďte ledovou kostku Chanel Chance do oblého hlaďoučkého oblázku a dýchejte na něj v dlaních...

...hebce, delikátně  lesní květinkovopižmová symfonie

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 31. října 2018 13:10

Vďaka Darinke @Milacka som mala včera možnosť vyskúšať Superstitious. Už som dávnejšie mala vzorku, ale vtedy ma neoslovila. Včera sa mi páčila a to až tak, že už ju mám v túžobníku. Poobede sme šli s dcérou a zaťom navštíviť syna a nevestu a ja som sa natešená navoňala spomenutým skvostom. Aj keď ma Darinka varovala, že stačia 2 streky, dala som si 2 na šálik a dva na blúzku. No čo vám poviem, voňala som tak prenikavo, že auto zaťovi bude voňať ešte týždeň.  Ale žeby mi ju pochválili, to nie!  No darmo, pre nich sú to silné kalibre...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 31. října 2018 14:11

Biely kvet Neboj, nejsi v tom sama, mně taky snaška vůně nechválí Ani synek, kterému jsem posledně pořídila, po čem toužil:) Mají rádi klidný mainstream, hlavně slavná jména, tak nemůžou pobrat takové niche pecky

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 31. října 2018 14:53
Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 23:57

Naopak, to ja sa chcem poďakovať Biely kvet Jarke za prekvapenia v mojej taštičke. Skoro som padla na zadok. A milo ma prekvapil WienerBlut Freudian Wood. Po rozporuhodných komentároch som čakala divnú vôňu, ale kdeže.

Smotanové telové maslo s vôňou ukľudňujúcej mimózy a santalového dreva. Vláčna, príjemne teplá, sladkastá.

Navodzuje pokoj, ako keď si po náročnom dni doprajem teplý kúpeľ, ktorý ma príjemne uvoľní. Vezmem do rúk tubu s telovým krémom, ponatieram sa od hlavy po päty a vleziem pod deku. Izbou sa šíri jeho voňavá stopa, som v teplučku, voňavá a ja už nemusím nič riešiť, len odpočívať.

Ďakujem Ti Jarka aj za ostatné voňavé odstreky. 

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 00:17

milacka Ja ďakujem Tebe za rozžiarenie jedného - inak obyčajného - jesenného dňa. 

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 05:22
Reakce na milacka:

Smotanové telové maslo s vôňou ukľudňujúcej mimózy a santalového dreva. Vláčna, príjemne teplá, sladkastá.

Navodzuje pokoj, ako keď si po náročnom dni doprajem teplý kúpeľ, ktorý ma príjemne uvoľní. Vezmem do rúk tubu s telovým krémom, ponatieram sa od hlavy po päty a vleziem pod deku. Izbou sa šíri jeho voňavá stopa, som v teplučku, voňavá a ja už nemusím nič riešiť, len odpočívať.

...to zní krásně!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 07:06

Miru Tak konečně jsem si mohla dnes ráno sundat z oka obvaz a přečíst si tvoje recenze - ideální start do dne.

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 07:11

wendulka 

Děkuji

(...jejda!, a co máš s okem, je v pořádku?)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 07:14

Miru Nic zvláštního. Jen mi z něj konečně odstranili droboučký granulom, který se mi v něm v létě během těch veder udělal.

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 07:20

wendulka 

Tak hlavně, že je to dobré a můžeš číst, psát zkoušet!..

Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 08:17

wendulka čítať recenzie Miru a nechať sa unášať jej príznačnými slovnými spojeniami, pocimi a fotografiami je vždy príjemné. A vždy mám nutkanie a skoro až presvedčenie, že práve jej recenzovaný parfum je ušitý na mňa. Samozrejme, nie je to pravda. Ale to čítanie ma jednoducho opantáva, zamotávam sa do deja a mám túžbu aspoň vyskúšať. Miru svoj rukopis jednoducho nezaprie 

Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 08:20

wendulka Hlavne, že je oko v poriadku, ja tie moje zanedbávam a to nie je dobre. Objednávam sa na očné aj ja. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 08:34

milacka Taky na mě FW podobně působí, ač tu bývá zatracována

wendulka Jupí, vzhůru do světla!

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 08:41
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 08:55

milacka Miru Díky. Však si ten výpadek taky hodlám patřičně vynahradit. To bylo hrozný včera, být schopná si číst jen s lupou, což šlo vždycky jen chvilku a jinak se moct leda koukat na televizi, což už jsem taky dávno odvykla. Hotový utrpení.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 09:47

Nishane Istanbul: SANTALOVÉ

Celá natěšená na santal jsem otevřela vzoreček a... no tohle? Santal tam je a krásný, ale představovala jsem si ho jinak. Ze Santalové se v mém nose vyklubala Samsara. Tedy téměř, je tu pár rozdílů. Vůně je hodně květinová a hodně santalová tak jako Samsara, oproti ní je ale v začátku Santalové rušivý živočišný tón (silně indolické květy, asi ylang ylang? nebo jasmín?). Postupně ten nevábný tón slábne a tvoří se krásný voňavý obláček. Méně krémový než vnímám Samsaru, letmé závany jsou tady více obláčkové, nadýchané a chvílemi tvoří luxusní "ocásek" vůně. Jako když se vůně stane součástí člověka a naprosto s ním souzní. Je to fantastické a přemýšlím, jestli si k nasysleným zásobám Samsary  pořídit i Santalové 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 10:10

wendulka Taky bych si zasloužila poděkování Ale raději budu, když vylovíš k extraitu Farnesiany lepší foto! Tohle na mě cení zuby. Prosím, prosím,  koukám.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 10:53

Korsičanka No samozřejmě, že jsem ráda, že i ty na mě myslíš 

Jsem na mobilu, takže než jsem stihla dodatlovat příspěvek, už tam ten tvůj byl. To ne, že bych tě opomnela. 

Zkusím vygooglit odpoledne.