Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 14:02

alibi Jak - rozložit??? Takhle přece NÁHODOU napadaly kolem flakonu

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 14:05

Korsičanka vlastně ano :) náhodou tam přilítly ze stromu na druhým konci Lovčiček (v kapse mýho muže) ;)

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 14:08

alibi Tak je to správně

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 16:51

Hamaca 27 87 Perfumes

Jedna z mých oblíbených zimních čiností je sedět ve vyhřátém prostoru za obřím oknem a pozorovat monochromaticky zabarvenou přírodu. Počítat havrany, hledat občasný barevný akcent v podobě zapomenutého jablka na stromě a hlavně...Myslet na jaro. Protože co se zimou, když Vánoce jsou za námi? 
Prázdné krabičky od kokosových kuliček, vanilkových rohlíčků a rumových pralinek...Zbyla po nich jen ta vůně. 
Když otevřete okno, kterým pozorujete venkovní chladný svět, smísí se vám ta povánoční vůně s vůní zimní přírody za oknem: S tlejícím listím pod tajícím sněhem, vymrzlým kočičím kožíškem a kouřícími komíny. Hamaca má v sobě něco, NĚCO co mě kdysi tak okouzlilo v původním Hypnotic Poisonu. Možná ten absolutně neletní a neopalovací kokos? Takže zatímco Hypnotic vymetal divoké vánoční večírky, Hamaca pořádá spíše důstojné umělecky laděné sedánky pro nóbl společnost. A já si nesmírně vážím jejího pozvání.

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 17:08

Luna To je krásně nostalgické . Změnila jsi žánr?

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 17:20

Luna Změnila jsi žánr?

Taky mě to napadlo. Ale vůbec nevadí.

Na ebay za 4000,- Za kolik tady???

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 18:32

blackviolet Nene, ta vune ve mne proste vyvolala tezkou nostalgii!!! A fakt se mi moc libi, nedokazala jsem vubec psat tak jako obvykle, az me to samotnou zarazilo.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 18:33

Korsičanka Bohuzel, u nas 3900. 

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 18:38

wendulka Vendulko, až doteď jsem k _but not today_  přistupovala tak, že tohle ani nechci zkusit. Příběh (i když film je skvělý), rudý flakon, kovové tóny - ne, fakt mě to nelákalo, spíš odpuzovalo. Ovšem tvůj autentický popis je nakonec TAK LÁKAVÝ! Nedá se nic dělat, seženu vzorek a uvidím

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 18:47

Luna To je lepší, proč se mračíš? (Ne, žertuju)

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 18:53

Korsičanka No, vice povim osobne. A presvedcuju se, ze ji nepotrebuju. Ale nevim no, tyhle nostalgicke vune (tj. v mem propade stejna kategorie jako Nin Shar, Insolence nebo Intrigant Patchouli...), tedy ty, ktere mi priipomenou atmosferu urciteho obdobi, vetsinou bohuzel casem poridim

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 19:12

Luna Mně se líbí složením Elixir de Bombe. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 19:32

Luna Jak je v něčem kokos, tak to určitě nebude nic pro mě, ale popsalas to nááádherně.

Martula Chápu. Já mám ke kovovým ténům v 99 % případů rovněž averzi, bílokvětinovkám taky nijak extra neholduji a živočišným už vůbec ne, no _but not today_ je tak záhadným způsobem poskládaná, že přesto zvládla upoutat moji pozornost. Je to potvora.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 19:45

wendulka No ale!!! Ten kokos je tam prave strasne zvlastni! Ja primarne kokosove vune nemusim, i kdyz kokos jako takovy mam rada. Na fragrantice jsou ty popisy pomerne vystizne. "Salty sunny and no coconut" nebo "not a summery scent at all" 

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 19:46

wendulka haha, tož se teda ukáže (schválně, co provede  )

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 20:16

Luna to je velmi poutavý  popis

Připomnělo mi to jeden okamžik a náladu, kdy jsem napsala pár veršíků ...

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 23:08

Atkinsons: White Rose de Alix 

White Rose působí velmi luxusním dojmem. Však to má také být verze vůně zkomponované pro carevnu Alix - Alexandru Fjodorovnu Romanovovou, která ji měla jako svou signature a vždy při ruce na toaletním stolku.

Bílá lehce mýdlová růže voní po čerstvých malinách, ale není to jednoduchá růžová vůně. Hloubku jí dodá špetka šafránu a balzamické a lehce kožené labdanum. Zajímavou kombinaci pak s růží vytvoří jasmín, krátký závan zelené frézie a nakonec pačuli a vanilka, ale také jen v množství sotva postřehnutelném. Jako by růže sama byla královnou a všechny ostatní složky jí sloužily výhradně k tomu, aby podtrhly její krásu a vznešenost.

Krása. A navíc s dobrou projekcí a velmi dlouhou výdrží.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 23:46

Luna No jo, ale furt salty.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 05:47

wendulka Za me dobry, salty to nemam. Treba moji svagrove to prijde zas hrozne sladky, coz ona tomu ale nerozumi.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 06:16

wendulka A ty nemáš ráda od Lindta hořkou čokoládu se slanými krystaly? Ta je mňam!