Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:49
Reakce na Renusatko:

Moje oblíbená vůně letošního podzimu. 

černá káva Líbí se mi a dostat ji, tak ji unosím. Ale na nákup to (zatím) nevidím. 

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:50

Take jsem vyzkousela Baccarat rouge a je to dezinfekce temer od sameho zacatku. Neodradilo me to a tesila jsem se na Chateau Krigler. Chateau je lakyrnictvi, barvy a rozlita redidla. Kvetinova vyzdoba chybi. Do tretice me dostal Ambre Eternel. Na zacatku citim doutnajici cerne ohorele kusy dreva, pak se pozar preci jen rozhori a chytne nejaka guma. Hori v garazi. Podezirala jsem ambru a paculi, ale v jinych parfemech toto nedelaji. Nevzdavam to a snad ten svuj parfem najdu.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:52
Reakce na Ginger:

Buď statečná a věz, že TO přijde!

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:53
Reakce na Dalia:

Tuto vůni moc nemusím, ale tvé obrázky jsou k ní barevně i obsahově dokonalé Popis taky.

To se ti moc povedlo!

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 19:58
Reakce na 999:

Je to presne tak ako píše Martula Vône s aoudom treba skúšať v lete a čím väčšie horúčavy, tým lepšie. Medzi moje topky táto zložka síce nepatrí, ale pár ich na poličke mám (..takých miernejších teda)  nosím ich ale zásadne len v lete, teraz sú pekne zazimované,odpočívajú v skrini a čakajú na svoj čas. 

Takú Kashku si v zime veru neviem predstaviť, ale v tridsiatkach je nádherná

Inak mne na odstránenie nechcenej vône z pokožky funguje  citrónová šťava, votrieť do pokožky a opláchnuť vodou.

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:00
Reakce na Ayuri:

Díky :-) . Je pryč :-).

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:02
Reakce na Ginger:

Tak s Baccarat jsem na tom stejně a ty ostatní Tvé postřehy mě, (prosím Tě neuraz se, myslím to v dobrém) rozesmály. Umíš to  vtipně podat, což není přáno každému.

Chateau mám odstřik, naslepo, ještě čeká na vyzkoušení, takže jsem na to lakýrnictvízvědavá.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:04
Reakce na Martula:

Děkuju ... 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:08
Reakce na černá káva:

Ginger Prý lakýrnictví

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:14
Reakce na černá káva:

Ja se bavim, jen mi je trochu lito, ze nezjistim, jak ty vune maji vonet. Baccarat jsem aplikovala na muze i syna a porad ta Nemocnice. Chateau podobne u muze, syna jsem jeste netestovala. Chudak se vzpamatovava z Baccaratu. Ale mam i dva veskrze kladne objevy a noveho konicka pro celou, prevazne muzskou, rodinu.

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:16
Reakce na Korsičanka:

Tak to pozor, na mně Baccarat voní krásně...:-).

macko.pu
Avatar
16. listopadu 2017 20:19
Reakce na Korsičanka:

Ginger Prý lakýrnictví

... ale kdeže baby, oud je najlepší pri -20, žiadne horúčavy

P.S. a baccarat voní ako krv, viktorka to vystihla, (je talent)

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:21
Reakce na Ginger:

Omlouvám se, ale zase se musím smát - prý chudák se vzpamatovává z Baccaratu. Ty  tjim teda dáváš!

Rozumím Ti, že bys chtěla vědět jak voní (mně naštěstí ne) - co třeba si dát spicha s Korsičankou?

Ale na světě je tolik vůní, přeci. Já třeba tu svoji vysněnou taky nikdy neucítím. To tak je.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:25
Reakce na macko.pu:

ó děkuji:-) 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:42
Reakce na macko.pu:

SOUHLASÍM, Macíku. Sice ne u všech oudovek, ale třeba Aoudy od Roja nebo od Lancôme miluju právě v zimě. A  odbornice na oudy ti určitě dokáží vysvětlit, které složky musí být (kromě hliníku) přítomny, aby se oud např. v Guerlainově Oud Essentiel rozvoněl v létě

macko.pu
Avatar
16. listopadu 2017 20:47

ó děkuji:-) 

... ty si taká čistá, nepoškvrnená, neovplyvnená duša (čo sa týka parfémov samozrejme)

rád čítam tvoje komentáre, sú iné a sú prínosné

macko.pu
Avatar
16. listopadu 2017 20:51
Reakce na Korsičanka:

SOUHLASÍM, Macíku. Sice ne u všech oudovek, ale třeba Aoudy od Roja nebo od Lancôme miluju právě v zimě. A  odbornice na oudy ti určitě dokáží vysvětlit, které složky musí být (kromě hliníku) přítomny, aby se oud např. v Guerlainově Oud Essentiel rozvoněl v létě

... Oud Essentiel??? myslíš ten syntetický oud, čo v tom je???

aj mne sa v lete páčia citrusovo - oudové vône, keď oud len dodáva vôni jemný drevitý základ a nie je nosný prvok, (také ani vlastne neradím medzi oudovky)

ale oud - rose - pačuli trio???? alebo oud - kadidlo combo??? len v zime alebo aj na jeseň, ale nie v lete (teda podla mňa, ale druhý môže mať iný názor, nepopieram)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 20:55
Reakce na macko.pu:

Já ty složky až tak nerozebírám Mně se prostě vůně - i oudová - buď líbí, nebo ne.  Pokud mě po ní nebolí hlava, či se nezvedá žaludek, čert vezmi parfémovou chemii. Vždyť je všude kolem nás - i v nás

macko.pu
Avatar
16. listopadu 2017 21:04
Reakce na Korsičanka:

Já ty složky až tak nerozebírám Mně se prostě vůně - i oudová - buď líbí, nebo ne.  Pokud mě po ní nebolí hlava, či se nezvedá žaludek, čert vezmi parfémovou chemii. Vždyť je všude kolem nás - i v nás

... súhlasím, k tomu nie je čo dodať

Cervanek
Avatar
16. listopadu 2017 21:36

Cuir Blanc - Evody

Nádherná bílá kůže,voní po květinách a tabáku. Sestřenice z prvního kolena od Le Gant,výdrž velmi dobrá, dala bych si říct.