Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 28. července 2017 09:07
Reakce na Karja:

uch uplne rozumim... navic se mi zacina blizit neco velmi podobnyho:-/ loni jsme byli par dni na akci ktere jsem se trochu bala pac se ucastni fyzicky velmi zdatni pratele, dopadlo to dobre a tak jsme se hned domluvili na letosek na dyl, i s detma... a jak to zacina byt aktualni chyta me uplne panika. nastesti aspon napad ze budu tam i zpet ridit nedopadl, coz me trochu uklidnilo. stejne ale nepochopim co vede dospele lidi k tomu bohorovnemu postoji ze kdo nezvladne to co ja zvladnu je lenoch a trapak...

Offline ziginka
Avatar
677 příspěvků moje polička 28. července 2017 09:16

Jedu vlakem Praha-Ostrava a sedim v kupe s rodici a jejich 4-5letym ditetem. Porad ho okrikuji, ackoliv dite nijak nevyrusuje, proste se jen nudi. Nevzali mu zadnou zabavu, ani blby omalovanky, nezajdou s nim do detskyho kupe, kde by si mohlo trochu pohrat. To jako vazne od toho decka cekali, ze bude 3 hodiny tise sedet?

Offline dzizisketa
Avatar
7462 příspěvků moje polička 28. července 2017 09:56
Reakce na Noren:

Soucítím! :) Já dneska taky odjíždím na celý víkend pryč, ale já jsem tam teda strašně chtěla. Teď už se mi samozřejmě nechce, jsem nervózní (nebude to úplně standardní víkend), jedu s kamarádem, kterého jsem viděla 3x v životě a navíc mě začaly bolet kolena :-D Ale tohle je můj věčný problém. Já pořád chci někam jezdit, těším se a když na to přijde, tak se mi strašně nechce a nejradši bych seděla doma. Magor prostě :-D Tak to hlavně přežijte ve zdraví ;)

To znám, to mám taky! A je to známka, že pak se taková akce vždycky perfektně vydaří

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. července 2017 10:58

sťažujem sa na seba, chcela by som dať po štrnástich rokoch vo firme výpoveď, ale stále sa neviem odhodlať. Stále sa potácam od lepšiu robotu už nikdy nenájdem po bože ako potrebujem odtiaľto odísť.

Amun
Avatar
28. července 2017 11:05
Reakce na betsey:

Chapu, ale na to je pomerne snadne reseni: najdi si praci pred odchozem ze soucasne. I tvoje vystupovani na pohovorech bude lepsi, protoze te nebude tlacit cas, budes si moct vybirat jen to nejlepsi. Hledat si jine misto potaji pri praci je sice tezsi (jeste nikdy jsem nebyla tolikrat "nemocna" jako kdyz jsem hledala nove misto), ale jde to. Drzim palce. 

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:06
Reakce na dzizisketa:

Díky! To doufám, už to stálo dost peněz a nervů a ještě jsme ani nevyjeli

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:49
Reakce na Amun:

to má logiku. U mňa je to síce o dosť komplikovanejšie tým, že sa to týka minulého aj súčasného partnera a obom by sa uľavilo, keby prácu zmením čo najrýchlejšie, ale smola. Toto je najlepšie riešenie pre mňa. ďakujem

Amun
Avatar
28. července 2017 11:53

Abych si porad nestezovala, chci se podelit o svou radost :D vcera jsem si stezovala, ze jsem zapomnela na narozeniny pritele a restaurace v oblacich, kam jsem ho chtela vzit, byla beznadejne vyprodana. Nekdo asi zrusil rezervaci, protoze se prave uvolnila mista a ja si to bookla - posledni stul :D Uz od vcera jsem si lamala hlavu, kde tak narychlo neco sezenu, ufff 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:54
Reakce na betsey:

Chápu a držím pěsti ;)

Amun
Avatar
28. července 2017 11:59
Reakce na betsey:

Ja te zcela chapu. Pokud to tam opravdu nemuzes vydrzet (a pravda, vypovedni lhuta je v CR dlouha), a vis, ze mas tak dobry obor, ze misto najdes stejne, muzes odejit a hledat. Ale za sebe rikam, ze jsem vsadila na mene pohodlnou jistotu a vyplatilo se :D bude to dobre, jen vytrvat

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 28. července 2017 12:06

Ja uz jsem odmitla, fakt bych to nedala, koukat na svagrovou s brachou a ja nic. Manzel nad tim zatim mava rukou. Utesuju se tim, ze podobne horky to bylo i v kombinaci tata vs. babicka (jeho tchyne) a co si pamatuju ja jako nejstarsi, tak uz spolu vychazeli. S manzelovou rodinou se stykame, s tchyni je to sem tam slozitejsi, ale jinak s nima mam stejne dobre (neli lepsi) vztahy, jak se svou rodinou.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. července 2017 12:11
Reakce na Amun:

no to práve nemám, nemám ani žiadne výnimočné zručnosti, na ktoré by som vsadila. Proste kancelárska krysa. Tvoja varianta bude pre mňa tá správna. Alebo (ako povedala moja dobrá kamarátka, u ktorej ústa obvykle predbiehajú myšlienky), otehotnieť a veci sa zrazu vyriešia aj samé :-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 28. července 2017 12:44
Reakce na Solathis:

no na jednu stranu vlastni rodina (manzel jak znamo neni pribuzny:-)) je nejvic.. ale ve chvili kdy budes mit svou vlastni rodinu tak uz si vubec neumim predstavit ji takhle trhat. pro me je to absurdni predstava ze by moji rodice ignorovali meho partnera a ja tu hru hrala s nimi

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 28. července 2017 13:54

Ja si prave rikala, ze to vydrzim, nez bude prvni dite, nez budu nastolovat nova pravidla. Ale myslim, ze to nedam. Nez aby se to zlepsovalo, prijde mi to cim dal tim horsi. :/

Amun
Avatar
28. července 2017 14:01
Reakce na Solathis:

Ja docela souhlasim s Viktorkou. Prave az treba bude to dite, jak to budete delat?  Jak pred vnuky budou o nem mluvit - predstirat, ze neexistuje, kritizovat? Budou davat pozvani na navstevy tobe a detem, ale s podminkou, ze bez otce? Podle me by bylo dobre zakrocit jeste pred ditetem, nez si na to uplne zvyknou. Z toho, jaka jsi ty, bych rekla, ze tvuj partner asi nebude nejaky kriminalni zivel, co by si tohle jednani plne zaslouzil, a protoze partner je vlastne mou vizitkou a volbou, to jejich jednani by me docela urazelo. Nikdo nerika, ze spolu musi jet na dovolenou, ale trocha slusnosti je na miste, tohle jednani je opravdu hrube.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. července 2017 14:05
Reakce na Solathis:

Já bych hlavně měla pocit, že tím, že tu averzi a nezvaní respektuju, dávám jim de facto najevo, že jejich přístup schvaluju a uznávám, že maj důvod, já naopak bych jim řekla ať jdou do háje a z těchhle her mě vynechaj, s prominutím.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 28. července 2017 14:09
Reakce na Amun:

No, to bych prve zazit nechtela, tak jsem si rikala, ze to nastolim, az otehotnim, ze bud budem jezdit vsichni a budem se vsichni chovat slusne, nebo proste vnoucata budou vidat jen u nas a detto (trochu vydirani, ja vim). Manzel kriminalnik samozrejme neni, jen on prosel jinou vychovou nez ja, tudiz na neco reaguje jinak a navic me chrani a nasi to tezce snasej. Ale jak jsem psala, prestavam to zvladat, nasledkem toho jezdim min, o to vic jsou oni urazeni a uz se to toci... Achjaj.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 28. července 2017 14:11
Reakce na Mutziputzi:

Jsem si rikala, ze dokud to ublizuje jen mne, tak to pro klid v rodine vydrzim. Zatim jen v pripade blbych kecu odchazim z mistnosti (coz ty kecy, aspon prede mnou, dost omezilo)

Amun
Avatar
28. července 2017 14:15
Reakce na Solathis:

hmm, to je blba situace. Jak to vidim ja jako nekdo zvenci: tvi rodice primo sijou do tveho manzela, naprosto bez zabran ti davaji pravidla, ale kdyz se ty pravem ohradis, sebestredne se urazi. Nejspis bych jim pri dalsi konfrontaci primo rekla, zda se trochu nestydi se mnou jednat takhle, a zduraznila, ze sourozenci si partnery privest smi, ale k tobe se chovaji jako k hadru. A dost bych zduraznila, ze jejich chovani vztahuji i na sebe, protoze zda zranuji tveho partnera, jim je asi jedno... Nechci pusobit hrube, jako ze posuzuju nekoho, koho neznam, ale co jsem videla ve svem okoli: kdykoli nekdo chtel neco zacit resit "po svatbe, po diteti..." tak to nikdy nedopadlo. Resila bych hned, dite nebude zadny magicky zlom, kdy situace bude mene neprijemna.

Offline dzizisketa
Avatar
7462 příspěvků moje polička 28. července 2017 14:16

Dle zákona zakládají manželé novou rodinnou jednotku už při sňatku, i bezdětní, ne? Tak jakýpak "manžel není rodina", právě naopak, mé síly by měly směřovat primárně k němu. A rodiče ať si trhnou.