Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:01

dynda Do termalov chodím. V zime som nachladla a v lete mi je z toho tepla nedobre ale na jar a na jeseň si zájdem Teraz nieje času a nemám stráženie pre psy ale na jeseň hádam niekam pôjdeme. Ale ja by som potrebovala vaňu doma. Prídeš po náročnom dni domov, napustíš vaňu a pohoda. 

Potrefenáhusa To je lepšie ako vaňa!!! 

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:02

.

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:03
Reakce na Potrefenáhusa:

Janulik03 no asi, prostě nějakou vanu, kde je celý tělo ponořený, kouká jen hlava a nemusí se u toho ležet :-D Akorát teda v bytovým rozměru bych si to představovala :-D

​ale totok tiež nie je márne. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:04
Reakce na Garfie:

A já si musím trochu ulevit, ale je to vážné téma :-( Potkala jsem se náhodně s bejvalkou od nejlepšího kamaráda mého muže z dětství, zašla s ní na kafe a slyšela věci, které jsem raději slyšet neměla. Nevím jak s tím teď naložit, ani jestli to říct muži (což řeknu, nevydržím). Taky se stydím, že jsem neměla potuchy, přitom mi spousta věcí zpětně dává smysl. Stručně-je to psychopat-takový ten typický "dobře postavený charismatický muž". 

​Pak je otázka jestli věřit tomu co na potkání vypráví ta nebožka

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:04

Potrefenáhusa Až na to že realita je spíš taková :-D

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:07

Garfie to už trošku pripomína naše kupelky v panelákoch so starým jadrom. Natretým.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:09

Potrefenáhusa Boží, přesně takovou vanu bych taky chtěla! A vodu až po bradu. :D

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:12

Mutziputzi To se nabízí, to je jasné, ale ona je taková prostá milá naivka a ani si nestěžovala, tak to zní nějak vypadlo mimoděk, musela jsem to z ní nakonec spíš tahat, fakt jí věřím....a sedne mi to k němu. Bohužel, i když ho mám ráda (koneckonců ona se ho zastávala celou dobu, asi to s náma ženskýma umí).  Znám i většinu ostatních "ex" a se všema to tak nějak skončilo podivně, ale my žijeme dost daleko od sebe všichni, takže nejsme moc v kontaktu, tahle je jen náhodou z mého města :-) 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:13

Janulik03 No však to je přesně ono, jen s pidi vanou :-) a sprchuješ se v celém tom prostoru (oni se nesprchují ve vaně, do té chodí čistí), často tam je rovnou i umyvadlo, takový umělohmotný výlisek 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:19

Garfie 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:20

Garfie já jsem podobnej případ slyšela, pán byl ve společnosti strašně oblíbenej, paní od něj odešla po spoustě let, měli i děti a nikdo z okolí to nechápal a ťukali si všichni na čelo včetně jejích rodičů, až po několika letech z ní vylezlo, že to bylo peklo na zemi a odhodlávala se k odchodu velmi dlouho.

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:35

Ono je takých vzťahov dosť. Charizmatický, v spoločnosti oblúbený chlap a doma sa to mení na tyrana. Ja si pri niečom takom vždy zmyslím na film Noci s nepriateľom a vybaví sa mi moja dávna kamarátka, ktorá sa mi vyžalovala práve pri ppozeraní toho filmu. A neskončila vôbec dobre v takom vzťahu. Zostali po nej dve deti a syn už teraz je akoby kopia otca. Dcera ma tak 35 kg aj s topánkami . Takže lepšie ujsť aj ked s nepochopením okolia, ako niečo iné. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:39

A rovnako to môže byť aj s rodičmi. Na verejnosti milý, usmiaty, sympatický a doma.... 

Offline Catherinne
Avatar
9883 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:41

Odtáhli nám v noci auto protože prošlo datum parkovací karty... Šmejdi... takových peněz, člověk stejně nezaparkuje, objíždí bloky   

x-krát a ještě platit odtah! 

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:52
Reakce na Potrefenáhusa:

slniecko doufám, že na téma lavóre se vyvine standardní debata!!!!!

(A savo máš? :-D)

​Mám, aj Cif !!!

viktorka_od splavu aj bidet...so všetkými tými vymoženosťami, čo sa píše vyššie...

a k tým umývadlám...ono ráno, keď sa pri dvojumývadle umyjú deti a pri treťom v druhej kúpeľke muž...to je na nezaplatenie...obzvlášť, keď nikto z nás nie je schopný si privstať.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:52

Catherinne Pravidla jsou pravidla... Nám tedy za to kdysi neodtáhli, ale platili jsme pokutu.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:54

Garfie klasika....áno, mužovi sa zdôver. No, ak je to "bývalý", tak nemusíš robiť nič, len sa tešiť, že je bývalý.

Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:59
Reakce na 999:

...

Já bych o tom mohla napsat knížku (i ze zážitků z mého oboru), jak občas chlap prokaučuje šanci být tím princem na bílém koni...

já bych ti jí budu revidovat, případně doplňovat

... mám pocit, že po určité době soužití chlap už jezdí jen na oslíkovi , bujného oře už dávno odsedlal

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 15. května 2018 13:01

slniecko Není "bývalý", tím z dětství jsem chtěla spíš naznačit, že se sice moc často nevídají, ale je to takový ten "na život a na smrt", žádná naplavenina z práce.  

Catherinne Tohle fakt naštve, já chápu, že pravidla.....ale mohli vám tam nechat upozornění, určitě to nebylo propadlé bůhvíjak dlouho. A odtáhnout to v noci mi taky nepřipadne moc košer. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. května 2018 13:05

Garfie no, já bych měla trošku obavy... ty svého muže znáš, tak víš asi jak bude reagovat. já bych se bála, že bude stát při kamarádovi a budu zklamaná. asi bych neřekla nic...