Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 27. července 2017 21:36
Reakce na Solathis:

No, je to divný. Nemusí se jim líbit, ale tak dospělý lidi se vyznačujou (měli by), že se chovají slušně a občas se ovládnou. asi bych si na jejich místě to pozvání odpustila pro oba, než někomu říct ty jo, tvůj muž ne  

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 27. července 2017 21:45
Reakce na Solathis:

a vas manzel jim neco udelal? proc jim tak vadi? a jemu to nevadi?Ja bych to teda nerozdychala a to jsem dost splachovaci. Proc se nezeptate, proc nezvou i manzela? Nejela bych, mozna bych sla na tu svatbu ale na dovolenou ne, zustala bych v Praze a udelala si aspon volny vecer s manzelem tam.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. července 2017 21:54
Reakce na Solathis:

Pokud jim něco zásadního neudělal, tohle frackovité chování rodiny nechápu. Nedivím se ti, že nechceš jet.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 27. července 2017 22:01
Reakce na Candance:

No, byl tu dva roky zpet jisty incident (nechci to uplne rozebirat, protoze u toho vyvrcholeni jsem nebyla a kazda strana samozrejme rika neco jineho), po kterem jsme od nasich odjizdeli v noci, ja s brekem a nasledne jsem se svou rodinou asi tri mesice vubec nekomunikovala. Manzelovi moje rodina zazliva nekolik veci, hlavne asi to, ze jsem polozila skolu (s nim to ale nema nic spolecneho, naopak me od toho odrazoval). Manzel se vzdycky snazi, aby muj vztah s mou rodinou netrpel, snazi se me podporovat v tom, abych na ne byla mila a tak... Akorat mne zacinaji dochazet sily a trpelivost, abych tohle nenapadne ryti snasela.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 27. července 2017 22:02
Reakce na Victoria:

To vas velmi lituji, zni to hrozive. A to je (zda se) pomerne high end rekonstrukce, radeju si nepredstavuji tu low end...

Amun
Avatar
27. července 2017 22:04
Reakce na Solathis:

Ja bych nejela. pokud jim manzel v minulosti neco zasadniho neudelal, tak by me tohle jednani opravdu hrube urazelo. Zejmena, kdyz ostatni jedou v parech, o to hur, protoze bych byla jedina sama. Myslim, ze jsi udelala dobre.

Amun
Avatar
27. července 2017 22:11

Jinak si stezuji na svuj vecer. Pritel svou zbrklosti rozmontoval vec, kterou uz tri hodiny zkousi zase smontovat. Od zachvatu vzteku pres nadavky, porad to zkousi, i kdyz je jasne, ze uz to nepujde. Vypla jsem hru, nakonec i serial, pac to pres to prskani neslo, a radsi sla do vany. Dalsi skvely vecer po tezkem pracovnim dni.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. července 2017 22:19

Nechala jsem se zase premluvit a jedu na vikend nekam, kam se mi vubec nechce. Aaach jo, ja tak rada kejsnu doma az to hezky neni. Do toho me zacina palit v krku a na prsou a jeste mam mit menses, pri ktere mi byva fakt blbe. Ze ja se na to nevykaslu rovnou a porad nad necim spekuluji!Navic jsem se tento rok nekolikrat zarekla, ze bez pritele nikam nejezdim (timto zdravim Solathis), jen fakt s top prateli - jo, jsem divna. Asi bych nemohla jezdit nikam na sluzebky :-) :-).

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. července 2017 22:25
Reakce na Amun:

Ja mam rozbitej pocitac ode dneska, velkym pomocnikem k rozbiti je ten skodic sdilici se mnou byt, bez nehoz se mi nechce nikam jet -no aspon to snad bude jednou vylet bez prusvihu. Ale prej vsechno zaridi, soubory a.fotky vytahne, pc koupi a zaplati novej. Jo zaplati, kdyz mame penize vicemene dohromady :-) :-). Aaach jo, chci hadry a boty, kaslu na pocitac!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. července 2017 22:38
Reakce na Amun:

Jo, jo, tohle znám. Dneska jsme dovezli velké a těžké zrcadlo, které bude muset přítel privrtat v kuchyni nad kuchyňskou desku. Stokrát radši bych na to sjednala hodinového manžela a zaplatila za službu. Ale ne, bude to prostě po jeho, s vysvětlováním, jak je to neuvěřitelně komplikované, jak si musí koupit hmoždinky (protože těch 20 milionů druhů, co má ve vercajku, nepasuje), zas budu poslouchat, že si to představuju jako Hurvínek válku a že mu nemám radit. Jenže já neumím držet jazyk za zuby, takže občas přispěju dobrou (! opravdu dobrou, ex post to skoro vždy uzná) radou, načež se mi dostane přednášky, že takhle to teda rozhodně nejde udělat, aby to pak udělal přesně tak, jak jsem navrhovala. Uff, on je šikovnej, ve výsledku to vždy dopadne dobře, ale ty pindy kolem toho...

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 27. července 2017 23:16
Reakce na Krehutka:

budiz ti utechou, ze ve chvili kdy muj velice zrucny muz bere do ruky vrtacku, prcham i s detma z bytu. vetsiho nervaka, kdyz ho zlobi naradi (ze je zhyckany, protoze v praci ma super tridu) abych pohledal. a on uz to taky vi, takze domaci prace si odklada na cas, kdyz nejsem doma. 

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 27. července 2017 23:21

jinak lituji vsechny bojujici s remeselnikama a dvere to je klasicka historka. znam mnoho lidi, co predelavali byt a zadneho, ktery by nekolik mesicu neabsolvoval s koralkama na dverich. pritom, kdyz jsme delali docela komplikovany nabytek na miru do detskeho pokoje, chlap prijel na den presne, navosil si dily do bytu a vsechno sedlo na centimetr, kuchyn detto. dvere jsou proste zaklete. navic nechci strasit, ale na tech nasich (Sapeli) prestali po sedmi letech dolehat futra a dost to zlobi. uz to muz 2x provizorne zpravoval, ale asi se to bude muset cele sundat a udelat znova. 

Amun
Avatar
27. července 2017 23:35
Reakce na Krehutka:

jo, taky nemame naradi  nakonec to fakt smontoval, takze se to ted snazi zprovoznit. Zabordelil cely byt tak, ze ani nemam kde spat, furt potrebuje neco podrzet a nejradsi bych ho uz kopla do zadnice. Vidim to na dalsi hodinu. Ty jo, bych se ti pod to mohla podepsat :D moje reseni je neprijatelne, ale nakonec to tak udela, pricemz jeste prohlasi, ze to tak od zacatku myslel sam. A taky zatim vsechno dodelal, ale ten cas....on proste nevi, kdy prestat. kdyz jednou montoval skrin na knihy do jedne do rana, tak uz jsem myslela, ze ho zabiju polici. A uz zase potrebuje pomoct, vrr :D jesteze tu je tohle vlakno

edit: slibil, ze mi koupi boty. Spravedlnost

Offline Victoria
Avatar
855 příspěvků moje polička 28. července 2017 06:02
Reakce na Zarinya:

silne nervy. Potlapkavam.:-)

Děkuji:-) Zas tak o moc nejde, ale pevné nervy to rozhodně chce:-)

Offline Victoria
Avatar
855 příspěvků moje polička 28. července 2017 06:05
Reakce na Pavlena:

To vas velmi lituji, zni to hrozive. A to je (zda se) pomerne high end rekonstrukce, radeju si nepredstavuji tu low end...

Děkuji, docela se ty nepříjemné zážitky nahromadily. High end je hlavně to Miele, kde by to člověk opravdu nečekal, sice jsem z nich dostala nějakou slevu, ale moc to nebylo. A to ostatní je hlavně o lidských chybách a blbém chování... Přitom příprava byla pečlivá:-)

Offline Victoria
Avatar
855 příspěvků moje polička 28. července 2017 06:09
Reakce na Amun:

Soucítím s vámi, ale jemu rozumím, je to prostě věc osobní cti... zakousne se, protože to chce dodělat a když to nejde, tak tuplem. Mám to podobně:-)

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 28. července 2017 06:48

Bydlime v klidne a tiche ulici, kolmo na hlavni cestu projizdejici nasi casti mesta. Jenze ta ulice je zaroven i cyklostezka, a velmi frekventovana. Najezd na vedlejsi neni kolmo, ale asi v uhlu tak 40 stupnu, takze z hlavni neni videt, jestli tam nekdo nepostava, ci plnou rychlosti zrovna nedojizdi. Ti cyklisti fakt nemysli, minimalne jednou denne mam malem nekoho na masce auta, a to vjizdim krokem, cimz zase omezuju ty za mnou na hlavni. Pripadne stojej uprostred vjezdu a cumi a ani je nenapadne uhnout! 

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 28. července 2017 08:28
Reakce na Karja:

Soucítím! :) Já dneska taky odjíždím na celý víkend pryč, ale já jsem tam teda strašně chtěla. Teď už se mi samozřejmě nechce, jsem nervózní (nebude to úplně standardní víkend), jedu s kamarádem, kterého jsem viděla 3x v životě a navíc mě začaly bolet kolena :-D Ale tohle je můj věčný problém. Já pořád chci někam jezdit, těším se a když na to přijde, tak se mi strašně nechce a nejradši bych seděla doma. Magor prostě :-D Tak to hlavně přežijte ve zdraví ;)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. července 2017 08:53
Reakce na Solathis:

aha popravde me vubec nenapadlo ze zvazujes to pozvani prijmout, ptala jsem se jak nese tu celou situaci ze je z rodiny vylouceny. a co jeho rodice, stykate se?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. července 2017 08:58
Reakce na Amun:

to ale budou fakt krasny a drahy boty!;-))