Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. července 2017 11:53
Reakce na Lama_z_Lana:

Tak to je mi líto, zvlášť, když máš práci ráda a baví tě a tolik ses tomu věnovala. Motivační maily v podobě uklizených lednic a vyčištěné klimatizace jsou proti tomu slabý odvar.

Amun
Avatar
27. července 2017 11:54
Reakce na Lama_z_Lana:

S jakym duvodem je nedostanes? To je opravdu hodne velka podpasovka, vubec se ti nedivim. Udelali mi to v byvale firme a jeste ten mesic jsem dala vypoved. Hele ale rekla bych, ze s timhle ti ted asi muze byt jedno, az se zase rozbije pristroj a kolegove budou na dovolene.... Clovek se ma v praci nadrit umerne k vysi sveho platu... Normalne bych to tam presne po osmi hodinach zapichla a ani o minutu dele. Vikendy, tak to leda tak vztyceny prst...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 27. července 2017 12:03
Reakce na Amun:

Jen co dodělám ten postgraduál, tak odsud pomažu kosmickou rychlostí. 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 27. července 2017 12:31
Reakce na Lama_z_Lana:

a oni to asi tusi, tak proto jste bez odmen

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 27. července 2017 12:34
Reakce na Lama_z_Lana:

V minulé práci mi škrtli bez náhrady asi 70 hodin přesčasů, prostě sorryjako. Bohužel v té době práce v mém oboru šla najít blbě... Ono tam vůbec byly podmínky, teda fuj.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 27. července 2017 12:38

A stěžuju si na svou starší sestru. To, že mi provedla hnusoty, OK, se mnou se bavit nemusí. Ale teď z mámy konečně vylezlo, že ani na ní si má drahá sestra téměř nevzpomene. Zavolá jen když něco potřebuje a tím to hasne. 
Tyjo, beru mámu na výlety, doporučuju výstavy, chodíme nakupovat a na kafe a vždycky jsem žila v tom, že ségra dělá to samé. No a houby.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 27. července 2017 12:42
Reakce na Candance:

To tezko rict.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 27. července 2017 13:06
Reakce na Karja:

Ale nee, to by me taky stvalo.

Ja jsem si z toho vseho musela dat svickovou a ma dezert livanecky. Takze svet je ted zase krasny misto k zivotu 

Amun
Avatar
27. července 2017 13:49
Reakce na andulka01:

heh, taky dobre. V me prvni praci to fungovalo tak, ze jsme kazdy mesic odevzdavali dochazku, kam se ovsem nesmely za zadnou cenu prescasy zapisovat, striktne jste museli  HR odevzdat dochazku pekne s osmi hodinami a pauzou a na obed  kdyby ne, ty prescasy by vam museli zaplatit, coz bylo jasne NE (aneb jak se v bezne praxi obchazi zakony). Drtiva vetsina mych kolegu tam vysedavala, bali se vyhozeni. Nikdy jsem nezustala na prescas ani na pet minut, a nikdy mi na to sef nic nerekl.

Amun
Avatar
27. července 2017 14:36

ehm, stezuju si na sebe. Zapomnela jsem na pritelovy narozeniny. Respektive, nezapomnela, vim o nich dlouho, ale vybec darku jsem odkladala tak dlouho, az je to o vikendu. Vubec nechapu, jak se mi to mohlo stat. Chtela jsem booknout jednu specialni restauraci, ktera je tak draha, ze kdyz jsem se kdysi divala, dalo se to koupit na ten samy vecer. A ono je to beznadejne vybrane  fakt nevim, co s tim budu delat

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 27. července 2017 16:28
Reakce na Amun:

to samé v bleděmodrém :-) tak dlouho jsem věděla, že máme svátek (to není podivný plurál, máme svátek hned po sobě), až jsem to maličko zazdila... Když přede mnou přistála obrovská kytka, malinko jsem se zarazila a v hlavě počítala datum. A prej že svátky neslavíme :-)

Moc držím palce ať najdete něco dalšího moc pěkného, ono možná třeba není nutné mít něco drahého, jako spíš mile překvapivého... a hlavně si to užijte, no stress :-)

Offline kkristýna
Avatar
139 příspěvků moje polička 27. července 2017 17:37

V úterý musím mít ukončené studium, abych mohla jít studovat na jinou školu. Dneska jsem teda šla osobně odevzdat formulář. (Nebylo to na poslední chvíli. Mám domluvený individuální zápis, takže jsem tam šla hned, jak jsem se o tom datu dozvěděla) Jenže na úřední desku ani facebook fakulty nikoho nenapadlo napsat, že po studijním teď nemáme nic chtít, protože mají dovolenou. Takže teď zjišťuju, jestli se to dá poslat datovkou a ještě lépe, jakou má vůbec naše fakulta. Protože od té doby, co se naše univerzita rozhodla změnit design stránek nedá se tam najít už vůbec nic.     

Offline Victoria
Avatar
855 příspěvků moje polička 27. července 2017 18:48
Reakce na kkristýna:

To je hrozný, to úplně nesnáším, když někdo nemyslí a nepředvídá.... úplně mi to připomělo, já jsem kdysi na právnické fakultě šla na řádně vypsaný termín klauzurní práce z trestního práva a škola ho změnila! A to bylo v době, kdy internet byl tady v plenkách....

Offline Victoria
Avatar
855 příspěvků moje polička 27. července 2017 19:03

Zážitky z rekonstrukce...

Firma Duravit dala do krabice WC, na krabici jedno typové číslo, v krabici WC jiného typového čísla, a ani jedno číslo neladilo s typem, který jsem si objednala. Kdy bude to pravé se neví...

Firma Koupelny Ptáček mi dodala jedno umyvadlo, objednána byla dvě, kdy bude druhé se neví...

Deska na stěnu za varnou desku, která byla objednána minulý týden, bude dodaná v září, protože v Itálii se už chystaj na prázdniny a už se neposílá...

Firma Miele loni na veletrhu představila nové spotřebiče na kuchyňskou desku (indukční deska, indukční wok, tepan atd.), v tiskové zpávě uvedeno že prodej jaro 2017. Přesně pro mne, jsou minimalistické, černé, v rovině s deskou, žádná vystupující tlačítka atd. V únoru jsem ověřovala na českém zastoupení Miele, a že prý v červenci. Ok, v červenci buduju kuchyň... Začátkem července zjišťuju, kdy teda, no má to zpoždění, můžete ale objednat. Objednáno zaplaceno... oficiální zpráva, že prodej zde od dubna 2018! V Německu se to prodává, snad mi to tedy stáhnou a dodají snad v druhé polovině srpna.... A to je Miele s cenami jak Mercedes.... Kvůli neexistující varné desce nemůžu mít kuchyňskou desku, neboť kameník si netroufne říznout ten otvor, dokud ty spotřebiče fyzicky neuvidí, mám velmi tenkou desku a informace od Miele nejsou úplné a jak říznout drážku v desce je zásadní...

Instalatér ve dveřích domu povídá, aniž by cokoliv viděl, že to nestihne za den a že je pátek a to se končí brzy. Tak jsme mu řekli, ať se sebere a odjede...

Elektrikář byl nervozní, spěchal, byl to den před jeho dovolenou... nechal nám povolených polovinu jističů v rozvaděči, což je nebezpečné, neboť by to mohlo začít jiskřit... kromě toho tedy, že mi něco nefungovalo.... truhlář mi tu utahoval jističe.

Snažím se mít radost z toho, co funguje:-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2017 19:35
Reakce na Victoria:

silne nervy. Potlapkavam.:-)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 27. července 2017 20:35

Vcera jsem od sve babicky dostala pozvani na dovolenou. Slozeni ucastniku:

Babicka s dedou, moji rodice, nejmladsi bracha (partnerku nema), prostredni bracha s manzelkou (!!!) a ja (dva roky vdana, ale jsem zvana bez manzela, neb ten neni vitan, na navstevy jezdim sama. Nezkousnou ho nasi).  Darovanymu koni na zuby nehled (byla mi nahozena udicka v podobe: nic samozrejme platit nemusis), ale tohle fakt nedam. Poslouchat e identni narazky na manzela a koukat na brachu se svagrovou, kteri jsou neustale lovey-doey fakt od pondeli do nedele nedam. 

Dnes jsem s diky odmitla, ze by se mi moc styskalo. Tak pry si o tom zitra promluvime (jedu na navstevu)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. července 2017 20:45
Reakce na Solathis:

a co na tohle usporadani rika manzel? 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 27. července 2017 20:51

Ze jestli chci, tak jet mam (nedostane dovolenou, takze je otazka, jestli se vubec nekam dostanem).

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 27. července 2017 21:09
Reakce na Solathis:

Dovolená má bejt relax a odpočinek, jestli bych se tam měla otravovat, tak bych nejela..

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 27. července 2017 21:33
Reakce na Ounz:

Oni hlavne nechapou, ze mi timhle docela znacne ublizujou. Dost tezce jsem nesla i fakt, ze na svatbu brachy jsem byla (rok vdana) pozvana rovnez sama. Nakonec jsem to pojala, ze tam jedu za praci (soucasti meho svatebniho daru pro ne byly i fotky ze svatby) a nejak jsem to prezila. Ale cely tyden? To po mne vazne chteji prilis.