Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 25. července 2017 22:34
Reakce na moora:

Jde to docela rychle, i když se zpočátku zdá, že se nic neděje - oni té dopravní službě nejdřív jen posílají data, ale zboží předávají až následující den. Co máš na cestě?

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 25. července 2017 22:44
Reakce na RoSa:

jj, už se teď večer objevily v systému, jen já jsem taková netrpělivá

no hádej :-) (černý, tak trochu kolektivní už, s poutkem na palec)

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 25. července 2017 23:13
Reakce na Jiná Realita:

heč, já měla dneska ráno zmeškanej hovor z Pobřeží slonoviny (+225...)

na takovej nesmysl může zavolat zpátky jen idiot! 

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 25. července 2017 23:13
Reakce na moora:

oni je ještě měli? tak to ti schvaluju!

Offline jjj777
Avatar
11 příspěvků moje polička 26. července 2017 07:49
Reakce na Dadoo:

Myslím, že jste udělali to nejlepší, resp. to jediné, co bylo možné.

No fuj.. hlavně, že to dobře dopadlo.

Ďakujem, presne to sa nám aj spätne zdalo, keď sme nad tým premyslali. Ten útek bol taký bod zlomu, keby pokračoval, už sa obratime na hocikoho koho stretneme a aj rukami nohami vysvetlime o čo ide. A asi to aj vytusil, takže sa stiahol. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 26. července 2017 09:36
Reakce na RoSa:

Ja ted provazim turisty, pary, rodiny, dvakrat to byl samotny clovek. Vsichni maji nakazano, ze kdyby byl nejaky prusvih, maji mi volat. Takze jo, ja bych to zvedla, dost mozna i volala zpatky, myslela bych si, ze je to nekdo z nich.

Amun
Avatar
26. července 2017 10:46
Reakce na jjj777:

Ve ktere to bylo zemi? To je vazne hodne protivne. Prijde mi, ze pokud tam opravdu byla jistota, ze nikdo neumi ani slovo jinou reci, tak co se dalo delat, nez odejit nebo se porvat, coz jak rikas, by nebyl dobry napad... Ja bych asi zkusila zajit za tou pokladni s tim, ze se na me nekdo povesil a ze si obhlizi, co mam za veci. Mohlo by ho vydesit uz jen to, ze ho nahlasuji, tihle uchylaci casto byvaji okoli zname firmy. Ale to je podmineno tim, ze bychom se nejak domluvili.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. července 2017 10:52
Reakce na jjj777:

Mně se stalo něco podobnýho minulý měsíc, přilepil se na mě chlap na kole když jsem venčila psa, abych se ujistila, že jsem možná paranoidní, vyběhla jsem do poměrně strmého svahu s vysokou trávou, když jsem koukala jestli jede pod kopcem pryč, uviděla jsem ho 10 metrů od sebe jak táhne kolo do toho krpálu a jde za mnou, tak rychle jsem ještě v životě neběžela, upozorňuju, že to bylo v podvečer v Jinonicích, ne někde na samotě.

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:16

Zabít kolegyni málo!

Minulý týden jakože "uklízela" sklep. Cože v jejím podání znamená něco málo vyhodit, něco přeorganizovat a něco nám natáhnout do kanclu, že se to dá vyhodit. Se to asi samo. Dneska jsem si šla něco navážit, zvednu tu záhadnou láhev, co tu těch pár dní je... a na desce stolu před váhama vyleptaný obrys dna To je furt, ona je do všeho hrrr hrrr a pak skutek utek.

Amun
Avatar
26. července 2017 12:00
Reakce na Mutziputzi:

uff, tak to je dobry humus... me by fakt zajimalo, jestli tohle muze byt jen blba nahoda.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. července 2017 12:07
Reakce na Amun:

Určitě to náhoda nebyla, neměl se kam dostat a s kolem už vůbec, jsem měla i výčitky při představě, že bych se dozvěděla, že ten člověk někomu fakt ublížil, jestli jsem neměla zavolat policii, jenže co jim vyprávět, magor už mohl bejt na druhym konci Prahy a Co vám teda udělal? Nic, ale... 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 26. července 2017 12:08
Reakce na Mutziputzi:

jjj777 Já vás obě lituji a zároveň obdivuji, mě by totiž nenapadlo ani utíkat, natož třeba aháá, zkusim jít někam, kam se s kolem nemůže. Je mi z toho uplně zle od žaludku.

Amun
Avatar
26. července 2017 12:42
Reakce na Mutziputzi:

Ja mam pocit, ze lze zavolat hlidku, ze se nekdo podezrely potlouka po lesich. Kamaradka kdysi volala policii, protoze ji prislo, ze divna particka se pokousi dostat do sklepa na sidlisti. A oni opravdu musi prijet - coz teda prijeli, pry asi za 40 minut, projeli ulici a zmizeli :D

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 26. července 2017 13:37
Reakce na Mutziputzi:

Tohle je fakt hrozně nepříjemný :-(. Mně se to stalo před pár lety na Roztylech, kolem poledne a nikde nikdo, psa jsem bohužel neměla, taky mě "jen" sledoval a podařilo se mi ho setřást, až když jsem se regulérně rozběhla.

A jednou jsem potkala v lesích na Berounsku komplet nahýho chlapa, měl jen boty. Říkala jsem si, že třeba hraje nějakou hru, nebo mu kamarádi provedli nějakej kanadskej žertík, ale zastavil se, když jsme ho minuli, a čuměl na nás upřeně, dokud jsme nezašli, taky nic moc pocit.

Amun
Avatar
26. července 2017 13:43
Reakce na Zina:

doprcic, jen boty... to je silene, co lide verejne delaji. Clovek aby se bal uz i do lesa.

Amun
Avatar
26. července 2017 15:23

ehm, sedim na meetingu, a prednasejici se uplne dobre neumi vyjadrit, je to uz treti meeting ze serie... A ja mam jedinou otazku: proc jsem pozvana a o cem ten meeting vlastne je. Porad to nevim a nenapada me, jak se zeptat  jelikoz jakakoli zadost o otazky konci hrobovym tichem, asi ma ten problem vic lidi

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 27. července 2017 10:47

Já už si asi ani nestěžuju, já už jsem jenom na***ná. Náš užasný motivační program v práci mě motivuje leda prásknout dveřma. Bože, já jsem tak naštvaná!

Chce se mi něco rozbít .

Amun
Avatar
27. července 2017 11:02
Reakce na Lama_z_Lana:

Umim si to bohuzel velmi zive predstavit. Copak se deje? Moje utecha v techto chvilich je, ze je to jen a pouze prace a ze z ni vzdycky muzu odejit, kdyz me to hodne nastve :D

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. července 2017 11:04
Reakce na Lama_z_Lana:

:-D :-D Chichichi, to my teď máme dostat nějaký pěkný seznam benefitů, co se nám poskytlo, abychom na to jako nezapomínali na tu dobrotu. Doufám, že tam bude zmíněn uklid lednic nebo něco takovýho, co má být automatický.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 27. července 2017 11:48
Reakce na Amun:

No, kdybych tu kvůli doktorátu nepotřebovala ještě rok vydržet, tak jsem s tím dneska sekla. Protože tahle šílená instutuce mi tak dokonale zprotivuje práci, kterou mám jinak tak strašně ráda.